Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Po tym że telefon ma dopiero pół roku, a z tego co widzę oglądając od dawna oferty innych TOP-owych modeli telefonów, utrzymują się przez te 1-1.5 roku przynajmniej.

Radził bym zacząć odkładać kasę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasę mam, nie w tym problem. Nie wiem tylko czy chcę wydawać aż tysiąc na smartphona :/
Tak czy inaczej, dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od Twoich potrzeb.
Jeśli lubisz latać po sieci w fonie (co prawda operatorzy w naszym kraju pięknym mają bardzo słabą ofertę danych pakietowych w fonach, to za co oni liczą sobie grube pieniądze ja mam za darmo w pakiecie... choć zawsze pozostaje Wifi i hotspoty :P) będziesz oglądał na nim filmy (a telefon jest po prostu do tego stworzony!) słuchać muzyki (nie na oryginalnych słuchawkach niestety, bo nie dość że są jakieś "niewymiarowe" to jeszcze jakość dźwięku jest w nich na poziomie .. hm .. 3/10 ?) bawić się milionami aplikacji (nie, czekaj - to moje "zboczenie"! :P) nagrywać filmy w HD-Ready (720p) i mieć ogólnie wszystko-mający (ahh ten plus, wywarł na mnie piętno) telefon - Polecam.

Jednak przy tych wszystkich bajerach telefon ma dość spory minus w postaci... baterii. Trzeba ją ładować codziennie, a jeśli będziesz dużo bawił się telefonem - starczy na max 8 godzin ... <żenUa>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość tygodnia i tak spędzam w szkole, więc hotspot nie jest dla mnie problemem ( moja hardkorowa szkoła ma aż 5 xD ), a SGH-F480 chcę zmienić właśnie dlatego, że nie odbiera mi Wi-Fi. Do słuchania muzyki mam iPoda i co najważniejsze nie jestem maniakiem dźwięku jak mój znajomy, Jarek, który kupuje jakieś słuchawki Dr. Dre za 600zł aby móc na swoim LG Swifcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 21:49, Smileyer napisał:

Eeem, może chodzi Ci o "Wyłącz automat. wyszuk."
Opcje przy wlączonej wiadomości.


Szukałem przez ostatnie 20 minut tej opcji i nigdzie jej nie mogę znaleźć. mógłbyś nieco bardziej sprecyzować, gdzie jej szukać? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję telefon, do dzwonienia, pisania SMSów, i używania Opery Mini. Mam do wydania ~500 zł. Popatrzyłem i ujrzałem HTC Smart. Dobre to? Może macie jakieś lepsze propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O c`kaman z tym telefonem? Bo z tego co wiadomo to n97 chodzi dużo, dużo drożej, a tu takie coś znalazłem co mnie zastanawia. Jest wiele aukcji tego i ludzie kupują. Zorientowałem się, że nie jest to w kategorii Nokia, lecz "inne marki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2011 o 21:21, Markush napisał:

Bo to nie jest ta Nokia. To jest taka chińska podróbka. Nie tykaj.


Tykać nie tykam, tylko pytałem tak z ciekawości - po prostu zobaczyłem szukając telefonu ;)
Czy może ktoś polecić funkcjonalny i wytrzymały telefon z klawiaturą qwerty? Chciałbym żeby posiadał dostęp do netu, możliwość skype`a, gg, przglądanie stron w dobrej rodzielczości (chodzi tu głównie myspace czy facebook).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
za jakiś niecały miesiąc wymieniam telefon w orange.
Z takich fajniejszych telefonów mam do wyboru:
-Iphone 4
-Samsung galaxy s
-Htc desire hd

co byście polecali?
Mam jeszcze jedno pytanie, czy może ktoś w czy w ip4 jest funkcja sms-ów głosowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obudowa: iphone/ desire hd. Nie to zeby obudowa w galaxy s byla zla, ale po telefonie z tej polki oczekuje sie czegos wiecej niz tafli plastiku, ktory co jakis czas trzeba przetrzec, bo strasznie sie "palcuje". W DHD niektorzy narzekaja na niespasowane klapki.

Ekran: tutaj SGS albo I4. Oba ekrany sa bardzo dobre, jezeli lubisz bardziej cukierkowe kolory bardziej spodoba ci sie samoled, w przeciwnym wypadku pozostaje retina z i4. Jezeli wczesniej nie miales doczynienia z tymi ekranami to ten z DHD tez nie bedzie zly, ale to nie to samo. Jesli chodzi o jakosc obrazu to imo bezkonkurencyjny jest tutaj iphone, ktory w przeciwienstwie do SGS''a nie ma oszukanej rozdzialki i obraz na ktorym dominuje kolor bialy wyglada po prostu lepiej. Kupujac telefon z amoledem przygotuj sie tez na przewage ciemnych kolorow w w menusach itd z racji tego, ze wyswietlanie ich jest najmniej pradozerne.

Przegladanie internetu: DHD/SGS>iphone. Przegladanie stron na 4" ekranie to bajka, w porownaniu do 3.5" w iphonie. Oprocz tego telefony z androidem obsluguja flasha 10.1. Dla niektorych moze to byc zaleta, dla innych wada, w kazdym badz razie flasha zawsze mozna wylaczyc.
Bateria: Na codzien korzystam jedynie z SGS''a, wiec nie wiem jak wyglada zyzycie baterii podczas codziennego uzytkowania reszty telefonow, ale watpie zeby ktorys wytrzymal wiecej niz 3 dni. W SGS, ktory ma 1550 mah bateria wytrzymuje 30h max (dane w tle i synchronizacja wlaczona, caly czas 3g/wi-fi).

Aplikacje: jesli masz kase i karte akceptujaca przelewy internetowe to appstore jest bezkonkurencyjne. W innym wypadku android market bedzie lepszy.

Muzyka: na stockowym oprogoramowaniu iphone i sgs graja praktycznie tak samo. Jednak po podmianie kernela samsung zostawia iphona daleko w tyle (imo). Z DHD nie mialem doczynienia wiec sie nie wypowiadam.

jesli wszystkie telefony sa w podobnej cenie ( w co watpie) to polecam wziac iphona, sprzedac go i kupic samsunga albo htc ;]
>Mam jeszcze jedno pytanie, czy może ktoś w czy w ip4 jest funkcja sms-ów głosowych.
jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc,
raczej kupie ip4 i go sprzedam tak jak mówileś.

Dnia 26.01.2011 o 17:49, miszcz929 napisał:

jesli wszystkie telefony sa w podobnej cenie ( w co watpie) to polecam wziac iphona,
sprzedac go i kupic samsunga albo htc ;]


W orange w abonamencie ip4 16gb mam za 199zl, a htc i samsunga po 1 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przejdę od razu do rzeczy. Szukam telefonu, który zastąpi mp3, odtwarzacz video. Najlepiej żeby działał szybko, miał klawiaturę QWERTY i WLAN. Aparat w telefonie nie jest mi potrzebny, więc może go nie być. Cena nie gra roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się