Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

/.../

Dzięki za info. Już kupiłem;)
W sumie większość tego co napisałeś potwierdzam. Tak jak dotychczas twierdziłem, że Nokia skończyła się na modelach 610/630i, tak teraz zmieniam zdanie. Naprawdę fajny fon. Tylko coś nie działa mi zbytnio oprogramowanie Nokia Suite. Nie wiem czy to wina 64-bitów. W czasie instalacji i komunikowania się z telefonem wywala mi błędy instalacji jakichś plików. Nie mogę też zaktualizować firmware. Nie wyłapuje mi nawet prze WiFi. W fonie mam 51. coś tam a z tego co wiem to dostępne jest już 53...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 14:39, mrosi napisał:

/.../

Dzięki za info. Już kupiłem;)
W sumie większość tego co napisałeś potwierdzam. Tak jak dotychczas twierdziłem, że Nokia
skończyła się na modelach 610/630i, tak teraz zmieniam zdanie./.../

Ja mam Nokię N97, mniej więcej od? ... Zapomniałem, chyba zawsze miałem ;-D Do rozmów bardzo dobry, kalkulator działa, aparat fotograficzy działa i to całkiem nieźle, prognoza pogody aktualizowana w miarę szybko, mapy działają (tylko na czas jazdy zasilanie lepiej podłaczyć), klawiatura sprzętowa i na ekranie, tylko symbian troszkę wolno chodzi. Warto tak z raz na tydzień aparat wyłączyć i znowu właczyć. Większość aplikacji wywaliłem, bo niby po co mi aktualne notowania giełdowe, albo jakieś tam bieżące wiadomosci ze świata? Nie zapomnij ściągnąć sobie aktualizację oprogramowania (jak takowe się pokaże) i instrukcji - moja, ściągnięta z internetu, jest 4x grubsza od dołaczonej do aparatu.
Inżynierzy w Nokii obudzili się dawno, tylko programiści dopiero się budzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 22:19, KrzysztofMarek napisał:

Ile stron ma instrukcja w telefonie? ta w internecie (wydanie 1.1) ma 130 stron. Też
masz tyle?

Chyba coś koło tego. Nie mogę powiedzieć dokładnie, bo tam masz instrukcję na zasadzie stron internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję telefonu z Androidem i interfejsem HTC Sense do 700zł. Polecicie coś? Ważne, aby miał w miarę wytrzymałą baterię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 19:56, HumanGhost napisał:

> Ważne, aby miał w miarę wytrzymałą baterię.

Zdefiniuj "wytrzymała". ;]


Nierozładowująca się po jednym dniu zwykłego użytkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaproponował wlidfire, nie ma porażającej rozdzielczości, więc bateria powinna wytrzymać, no i masz szanse z nowymi modelami na aktualizację softu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 19:10, zerohunter napisał:

Ja bym zaproponował wlidfire, nie ma porażającej rozdzielczości, więc bateria powinna
wytrzymać, no i masz szanse z nowymi modelami na aktualizację softu.


O, właśnie się nad nim zastanawiałem. Poza rozdzielczością ekranu wszystko wydaje się być ok. Android z HTC Sense, pojemnościowy ekran i wejście jack 3.5mm

Orientuje się ktoś może, czy ten HTC WILDFIRE ma ekran pokryty hartowanym szkłem lub inną powłoką, która zapobiega rysowaniu się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Niestety nie. To "typowa" powłoka. Kiedy kupiłem WF, pierwszą rzeczą jaką zrobiłem, był zakup i naklejenie folii poliwęglanowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 17:26, mrosi napisał:

/.../

Niestety nie. To "typowa" powłoka. Kiedy kupiłem WF, pierwszą rzeczą jaką zrobiłem, był
zakup i naklejenie folii poliwęglanowej.


A jak jest z tą rozdzielczością 320x240? Bardzo przeszkadza to w użytkowaniu i jest to widoczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jeśli będziesz się przyglądać z bardzo bliska - kilka centymetrów - to zauważysz piksele. W normalnym użytkowaniu jednak absolutnie nie przeszkadza. Obraz jest wyraźny a kolory soczyste. Ja nie narzekałem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 19:04, Hommicide napisał:

A jak jest z tą rozdzielczością 320x240? Bardzo przeszkadza to w użytkowaniu i jest to
widoczne?

Bardziej istotny jest tutaj fakt, ze przez niestandardowa rozdzielczosc moga byc problemy z uruchomieniem niektorych aplikacji z marketu, a czesc nie bedzie w ogole widoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś porady dotyczące eksploatacji baterii w LG Swift? Podpisana jest ona Lithium-Ion Polymer, dlatego nie wiem czy to litowo-jonowa czy polimerowa...

I jeszcze coś, da się w mixplusie zablokować internet tak aby po wyczerpaniu pakietu już mi nie pobierało hajsu z konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 22:15, miszcz929 napisał:

moga byc problemy z uruchomieniem niektorych aplikacji z marketu, a czesc nie bedzie w ogole widoczna.


Jakieś konkrety? Sporo aplikacji "próbowałem" i jakoś nie zauważyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Telefonu nie posiadam wiec konkretnych aplikacji nie podam (chociaz bedzie to pewnie spora czesc gier), ale cos musi byc na rzeczy skoro skarza sie na to uzytkownicy na prawie wszystkich forach zwiazanych z androidem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Hmmm......
To widzę, że Ty nawet nie masz tego telefonu... To po co się wypowiadasz i mieszasz? "Bo kolega kolegi mi powiedział" albo "przeczytałem gdzieś na forum"...?

Bardziej wymagające gry nie będą dobrze działać na WF, bo ma za słaby procesor (chociażby Angry Birds 2)).

Poczytałbyś zanim zaczniesz mieleć ozorem... I choćby tutaj...:

http://android.com.pl/testy/testy/1298-recenzja-htc-wildfire.html

A tak w ogóle - nie chce mi się z Tobą gadać..... Idź i zmądrzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy według was bardziej opłaca się wziąć samsunga avile ? Czy może lepiej monte ?
Dodam, że w sklepie, w którym patrzyłam na ceny Avila kosztował 390 zł nie używany gwarancja 24 miesiące, a monte 450 zł nie używany gwarancja 24 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo muszę wymienić telefon , nie mam nic konkretnego na oku powiem tylko co by mnie interesowało , a wy może mi coś doradzicie :
-możliwość połączenia z internetem (najlepiej wifi)
-system android , albo windows mobile
-chciałbym też w miarę trzymającą baterię
No i może tyle wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam ceny Montego, ale Avilla przykładowo na giełdzie elektroniczej w krakowie kosztuje 300 coś, więc nie kupuj w tym komisie, aczkolwiek Monte to nowszy model itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się