Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Ktoś wie, czy z Nokią N95 zadziała karta 4GB? Bo w kilku miejscach czytałem teksty typu, że "pamięć można rozszerzyć za pomocą karty do 2GB", a nie chcę wydawać na marne kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 18:42, Skaterka885 napisał:

Czy według was bardziej opłaca się wziąć samsunga avile ? Czy może lepiej monte ?
Dodam, że w sklepie, w którym patrzyłam na ceny Avila kosztował 390 zł nie używany gwarancja
24 miesiące, a monte 450 zł nie używany gwarancja 24 miesiące.

Monte lepiej :) pooglądaj na allegro, tam masz nówkę Monte od 320 zł :P W komisach zawyżają ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie opłaca się wziąć w mixplusie nokie c3 za 199zł na 30 doładowań za 30 zł? Telefon będzie słuzył tylko do dzwonienia i sms (ewentualnie może posłucham na nim mp3, ma wejście 3,5)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"However, not all apps are supported on all devices, so you might find that some of the great apps that your friends have on their Desire won''t be available for your Wildfire, because of the lower screen resolution"
po wiecej szczegolow zapraszam na xda. Rozumiem, ze jako posiadacz SGS nie mgoe sie wypowiadac o powszechnie znanym problemie innego modelu telefonu, bo nie jestem jego posiadaczem?

Nie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie mam nie używany telefon Samsung C3050 bo bateria strasznie słabo trzyma i myśle sprzedać go komuś ale jeśli wymienic baterie to na jaka najlepiej oryginalna czy jakąś inną? Patrzyłem i oryginalne mają tylko 800mAZ a kosztuje taka bateria 50 zł ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 10:20, maziiii napisał:

Hej mam pytanie mam nie używany telefon Samsung C3050 bo bateria strasznie słabo trzyma
i myśle sprzedać go komuś ale jeśli wymienic baterie to na jaka najlepiej oryginalna
czy jakąś inną? Patrzyłem i oryginalne mają tylko 800mAZ a kosztuje taka bateria 50 zł
...


Moim zdaniem najlepsza będzie oryginalna do tego modelu spasowana i w ogóle. W inne "nieoryginalne" ja bym się osobiście nie bawił. Aby czasem nie zepsuć telefonu.
Takie moje zdanie...
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no niestety nie ejst on tani, lecz wyczytalem, ze da rade zaktualizowac w swifcie andoida z 1.6 do 2.1, wiec na ten model bede aktualnie zbieral pieniążki, mihihihiihi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bylbym wdzieczny za podanie wad Samsunga Galaxy jezeli ktos go ma/miał. Ja mam w tej chwili LG Swift i zastanawiam sie czy oplaca sie go zamienic na Galaxy (za 199 zl w promocji)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 14:45, Markush napisał:

Pytanie tylko... Który Szajsung Galaxy? Bo są ze 3, jak nie więcej.

Racja, sa 3. Chodzi mi o Galaxy I5800 (wersja S jest znacznie drozsza).
Ewentualnie w gre wchodzi tez HTC Wildfire.

@Dairedo - wlasnie dlatego zastanawiam sie czy warto mi zmieniac, w Swifcie przeszkadza mi głównie za maly wyswietlacz, a co za tym idzie na wirtualnej klawiaturze niewygodnie sie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 5 godzin używam HTC Wildfire. Nie mogę uwierzyć, że ten telefon nie ma czegoś takiego jak "Menadżer Plików"... Po prostu nie mogę zobaczyć, jakie pliki mam zapisane w pamięci telefonu, albo na karcie pamięci. Trzeba ściągać oddzielną aplikację, która dopiero to umożliwi. Spodziewałem się, że telefon z Androidem będzie posiadał chociaż te najpotrzebniejsze aplikacje... ale chyba jednak się przeliczyłem.

Druga sprawa to zamykanie aplikacji. Po prostu nie wiem, czy wystarczy kliknąć dotykowy przycisk "powrót", który znajduje się pod ekranem. Po otworzeniu jakiejkolwiek aplikacji nie mamy opcji "zamknij", albo "zakończ".

Więc jakby któryś z posiadaczy Wildfire mnie oświecił, to byłbym b. wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2011 o 19:34, Hommicide napisał:

Od 5 godzin używam HTC Wildfire. Nie mogę uwierzyć, że ten telefon nie ma czegoś takiego
jak "Menadżer Plików"... Po prostu nie mogę zobaczyć, jakie pliki mam zapisane w pamięci
telefonu, albo na karcie pamięci. Trzeba ściągać oddzielną aplikację, która dopiero to
umożliwi. Spodziewałem się, że telefon z Androidem będzie posiadał chociaż te najpotrzebniejsze
aplikacje... ale chyba jednak się przeliczyłem.

Zależnie od producenta. Niektórzy w standardzie dorzucają menadżer plików, najwidoczniej HTC nie.

Dnia 16.02.2011 o 19:34, Hommicide napisał:

Druga sprawa to zamykanie aplikacji. Po prostu nie wiem, czy wystarczy kliknąć dotykowy
przycisk "powrót", który znajduje się pod ekranem. Po otworzeniu jakiejkolwiek aplikacji
nie mamy opcji "zamknij", albo "zakończ".

W Androidzie w zasadzie nie zamyka się aplikacji. Gdy z nich wychodzisz, one działają w tle i w razie czego możesz do nich wrócić. Jeśli zacznie brakować pamięci, system zamknie nieużywaną aplikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma menedżera plików, bo nie jest w żadnym wypadku jedną z najpotrzebniejszych aplikacji. Z plików się z reguły jakoś korzysta, nie ogląda. Wrzucasz je przez kompa (gdzie masz najlepszą eksplorację plików) albo zasysasz z sieci, a dostęp do nich i tak masz przez stosowne programy. Na zasadzie - wrzucasz muzę, to przeglądasz ją w odtwarzaczu. Wrzucasz foto - przeglądasz w galerii. Wrzucasz PDF - otwierasz w czytniku PDF.

Dnia 16.02.2011 o 19:34, Hommicide napisał:

Druga sprawa to zamykanie aplikacji. Po prostu nie wiem, czy wystarczy kliknąć dotykowy
przycisk "powrót", który znajduje się pod ekranem. Po otworzeniu jakiejkolwiek aplikacji
nie mamy opcji "zamknij", albo "zakończ".

Nie ma nie tylko w Wildfire, ale w całym Androidzie ogólnie. Android nigdy nie zamyka programów, tylko umieszcza je w pamięci telefonu w stanie bezczynności, nazywając to tak po "windowsowemu", po to by byś miał do nich szybki dostęp gdy chcesz powrócić, ciągłe całkowite zamykanie i nowe uruchamianie zakłóca zdolność zarządzania pamięcią przez system. Takie bezczynne aplikacje nie zużywają procesora ani baterii dopóki nie są grami - gry jako wymagające programy nawet w stanie bezczynności zjadają baterię, dlatego warto mieć Task Killera by zamykać takie gry całkowicie (tylko do tego, poza tym lepiej na siłę nie zamykać wszystkiego co się da), albo po każdej sesji z grą wyłączyć i włączyć ponownie telefon.

Dnia 16.02.2011 o 19:34, Hommicide napisał:

Więc jakby któryś z posiadaczy Wildfire mnie oświecił, to byłbym b. wdzięczny.

Nie mam co prawda Wildfire, ale mam Desire, które jest w sumie tym samym co Wildfire tylko z paroma dodatkowymi bajerami. Nawet wyglądają prawie tak samo :P Więc mogę Cię oświecić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się