Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Nokia n78. Ale model drogi kolego jest nieistotny. Są folie które się po prostu wycina i dopasowuje.

Usługa raczej nie jest chyba dostępna we wszystkich taryfach i trwa znacznie krócej bo 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiec padla albo antena (tania naprawa) albo koncowki mocy (droga naprawa)
tak czy siak czeka cie wizyta w serwisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej okazja do kupna nowego bo ten mam już ze 3 lata.
Możecie polecić jakiś telefon do 200zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam problem w swoim telefonie(W880i),zepsuł mi się klawisz boczny do podgłośnienia/ przyciszania muzyki i aktualnie poziom głośności jest niski i prawie nic w słuchawkach nie słychać.I tu moje pytanie.Wiem że istnieją programy do kontroli czyjegoś telefonu przez Bluetooth,mógłby mi ktoś podać nazwę takowego programu(by miał funkcje podgłośnienia/przyciszenia dźwięku) bym mógł to zrobić z LG Bali mojej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktywowałem sobie pakiet 100mb internetu w sieci PLUS na amonament. Jak sprawdzić ile mb jeszcze mi zostało? Nigdzie nie mogę tego znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, mam telefon w Orange na kartę. Jaki jest najlepszy patent by mieć jak najtańsze [ bo od darmowych pewnie mogę zapomnieć ] minuty lub smsy [ bardziej mi zależy na smsach ] do Plusa - nawet dla jednego numeru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2011 o 20:21, 143872 napisał:

Aktywowałem sobie pakiet 100mb internetu w sieci PLUS na amonament. Jak sprawdzić ile
mb jeszcze mi zostało? Nigdzie nie mogę tego znaleźć.


Spróbuj *121#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2011 o 14:23, Tyler_D napisał:

Więc tak, mam telefon w Orange na kartę. Jaki jest najlepszy patent by mieć jak najtańsze
[ bo od darmowych pewnie mogę zapomnieć ] minuty lub smsy [ bardziej mi zależy na smsach
] do Plusa - nawet dla jednego numeru?


Nie ma takiego patentu niestety ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście doradzić mi jaki telefon wybrać? Po urodzinach mam trochę pieniędzy i w końcu przydałoby się pozbyć poprzedniego. W zasadzie to chciałbym coś raczej niedrogiego (żebym później nie musiał się wiecznie martwić), za to przydałoby się, żeby telefon był w miarę wytrzymały, z żywotną baterią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nokia 6310.

Powiedz więcej jaki chcesz. Zwykły z klawiaturą i ekranem? Dotykowy? Mniej dotykowy?
I do jakiej kwoty. Bo dla jednych wydać 2k na telefon to mało, a dla drugich strasznie dużo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś mógłby polecić jakiś sprawdzony serwis we Wrocławiu, który najtaniej wymienia wyświetlacze w htc desire? ile taka zabawa w ogóle kosztuje? znalazłem jeden serwis, proszą oni sobie za to 269 zł. Czy jak na wymianę potłuczonego wyświetlacza to dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2011 o 10:26, Markush napisał:

Nokia 6310.

Powiedz więcej jaki chcesz. Zwykły z klawiaturą i ekranem? Dotykowy? Mniej dotykowy?
I do jakiej kwoty. Bo dla jednych wydać 2k na telefon to mało, a dla drugich strasznie
dużo. :)

O, bardzo fajny telefon ;D
Właściwie to nie wiem. Bo jak kiedyś bawiłem się LG Cookie (chyba) to taki ekran dotykowyi zdecydowanie mi nie odpowiada. Ale już np. taki jaki ma HTC Wildfire jest spoko. Więc chyba jakiś szczególnych wymagań nie mam. Ale na przykład nie chciałbym płacić za dobry odtwarzacz muzyki w telefonie, bo od tako mam empetrójkę. A cenowo... nie chciałbym wydawać zbyt dużo, no ale żeby był konkret to powiedzmy, że 500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2011 o 22:50, kitek0101 napisał:

O, bardzo fajny telefon ;D

Mało powiedziane. Nokia 6310 to najlepszy telefon w historii. ^^

Dnia 03.04.2011 o 22:50, kitek0101 napisał:

LG Cookie (chyba) to taki ekran dotykowyi
zdecydowanie mi nie odpowiada.

Bo oporowe takie są. Lubią je tylko Ci, którzy nigdy nie mieli w rękach telefonu z pojemnościówką, albo Ci, którzy kupili sobię Avilę, bo "wszyscy ją mają" i wmawiają sobie jaki to świetny telefon. Da się niby do takiego ekranu przyzwyczaić, ale jednak...

Dnia 03.04.2011 o 22:50, kitek0101 napisał:

Ale już np. taki jaki ma HTC Wildfire jest spoko.

No i Wildfire można dostać za 500zł na allegro. Za 625zł jest w normalnym sklepie internetowym. A za trochę będzie jeszcze taniej, bo cena Wildfire i innych HTC spada szybko. Taki Desire - można go dostać za śmieszne 1000zł, a tyle kosztował kiedyś właśnie Wildfire.
WF to dosyć fajny telefon. Dobrze wykonany, ma Androida, dobry ekran, wygląda jak Desire (<3) i cena stosunkowo niewysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2011 o 23:19, Markush napisał:

Mało powiedziane. Nokia 6310 to najlepszy telefon w historii. ^^

Chyba wolałbym 3310, bardzo mi się podobała.

Dnia 03.04.2011 o 23:19, Markush napisał:

Bo oporowe takie są. Lubią je tylko Ci, którzy nigdy nie mieli w rękach telefonu z pojemnościówką,
albo Ci, którzy kupili sobię Avilę, bo "wszyscy ją mają" i wmawiają sobie jaki to świetny
telefon. Da się niby do takiego ekranu przyzwyczaić, ale jednak...

No właśnie, za coś takiego podziękuję.

Dnia 03.04.2011 o 23:19, Markush napisał:

No i Wildfire można dostać za 500zł na allegro. Za 625zł jest w normalnym sklepie internetowym.
A za trochę będzie jeszcze taniej, bo cena Wildfire i innych HTC spada szybko. Taki Desire
- można go dostać za śmieszne 1000zł, a tyle kosztował kiedyś właśnie Wildfire.
WF to dosyć fajny telefon. Dobrze wykonany, ma Androida, dobry ekran, wygląda jak Desire
(<3) i cena stosunkowo niewysoka.

No właśnie tak myślałem o tym Wildfire.
A z jakiś mniej bajeranckich, ale i tańszych mógłbyś rzucić jakąś propozycję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2011 o 23:49, kitek0101 napisał:

No właśnie tak myślałem o tym Wildfire.
A z jakiś mniej bajeranckich, ale i tańszych mógłbyś rzucić jakąś propozycję?

Wildfire ma TRAGICZNY ekran o mizernie niskiej rozdzielczości. Jakość wykonania bardzo przyzwoita całego telefonu, ale ten ekran go całkowicie przekreśla. Jeśli nie chcesz się męczyć, to skieruj swoje zainteresowanie gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rześ się uczepił tej rozdzielczości...
Rozdzielczość wcale tak nie przeszkadza. Bo tego się za bardzo nie zauważa. Może parę aplikacji nie działa, ale przy normalnym użytkowaniu nie widać tej cholernie niskiej rozdzielczości, bo jest cholernie niska, zgodzę się.
Ta rozdzielczość moze przeszkadzać przy oglądaniu filmów, ale kto normalny ogląda filmy na telefonach? Serio, kto? Nie chcę kolejnego flamewaru... Tak więc, nie będę się kłócił.

Poza tym, znajdź mi tak samo dobrze wykonany telefon z pojemnościowym ekranem, wyższą rozdzielczością, z Androidem w cenie do 600zł. Samsungi się od razu skreśla, bo jakość wykonania ich telefonów jest, lekko mówiąc tragiczna. Był w ogóle jakiś nowszy Szajsung z kawałkiem metalu, albo tego fajnego gumowego plastiku? Oprócz Wave''a? ostatnio nie oglądam tych telefonów z niższej półki, więc mogłem coś ominąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 00:49, Markush napisał:

Ta rozdzielczość moze przeszkadzać przy oglądaniu filmów, ale kto normalny ogląda filmy
na telefonach? Serio, kto? Nie chcę kolejnego flamewaru... Tak więc, nie będę się kłócił.

Zgadzam się, że filmy to nie jest domena telefonów, ale krótkie filmiki czy zdjęcia, to już tak. Nawet na pulpicie się mniej zmieści na Wildfire niż na innych smartfonach.

Dnia 04.04.2011 o 00:49, Markush napisał:

Poza tym, znajdź mi tak samo dobrze wykonany telefon z pojemnościowym ekranem, wyższą
rozdzielczością, z Androidem w cenie do 600zł.

Specjalnie się nie orientuję, ale obiło mi się o uszy, że jakiś fajny "Chińczyk" na rynku się pojawił. Jako że ja nie mam jakichś skrupułów względem używania mniej znanych i mniej prestiżowych marek (dlatego właśnie jeżdżę Hyundaiem nowszym, a nie 10-letnim Audi :), to zainteresowałbym się właśnie nim.

Dnia 04.04.2011 o 00:49, Markush napisał:

Był w ogóle jakiś nowszy Szajsung
z kawałkiem metalu, albo tego fajnego gumowego plastiku? Oprócz Wave''a? ostatnio nie
oglądam tych telefonów z niższej półki, więc mogłem coś ominąć.

Wave to dla mnie poezja, jeśli idzie o design i jakość wykonania. Istne cudeńko! :) Nawet ten Bada mi nie przeszkadza, ale niestety był trochę za drogi, kiedy zmieniałem telefon ostatnim razem :/
A co do tego metalu w obudowie, to wcale nie musi on oznaczać super jakości. Swego czasu miałem Nokię E65 w metalowej obudowie. Takiego szajsu to chyba nigdy wcześniej, ani nigdy potem nie trzymałem w rękach :/ Po kilku miesiącach mechanizm rozsuwania tak się rozklekotał, że bałem się, żeby mi z jednego telefonu nie zrobiły się bliźniaki... Tak więc metal nie zawsze oznacza porządną jakość obudowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 23:15, kitek0101 napisał:

Takie jeszcze pytanie do tych telefonów. Czy możecie powiedzieć coś, o którymś z tych
tu: http://www.gsmmaniak.pl/41373/top-10-niedotykowych-telefonow/ ? Byłbym wdzięczny
za informacje.

Z tego co słyszałem to najlepsza wg mnie bedzie Nokia E72.
Nokie E52 miałem i odradzam, problem z głośnikiem częste zawiechy i 4 wizyty w servisie zmusiły mnie do wymiany. Mój przypadek nie był wyjatkowy.
W kat. cena/jakość to najlepszy jest SE Hazel. (oczywiście wg mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się