Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2011 o 23:23, Nightdew napisał:

Krótko, nokia n900 to dobry telefon?

w tej cenie dostaniesz IMO lepszego samsunga galaxy s lub jak zależy ci na fizycznej klawiaturze HTC desire Z lub iphona 3gs. Osobiście nie znam żadnej osoby która była by zadowolona z symbiania w dotykowych telefonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 12:29, gracz_155 napisał:

zadowolona z symbiania w dotykowych telefonach.

KrzysztofMarek. Już znasz jedną.
Poza tym z tego co pamiętam to n900 miał Linuxa, a nie Symbiana.
Od kiedy iPhone 3gs ma fizyczną klawiaturę?
Poza tym największym plusem iPhone''a jest Retina, a ta jest w iP4. :(

Ale i tak n900 jest średnim telefonem, wielkie jak netbook i do tego ma oporowy wyświetlacz.... Bleh. Już lepiej bierzcie sobie te eNósemki. :) Bo chociaż ładnie wyglądają i mają metalową obudowę.

Ooo i właśnie. Dawno temu miała wyjść łatka do symbiana i wyszła. Nadal, żeby wpisać adres strony w przeglądarce trzeba wykonać 5-6 ruchów? Czy "naprawili" to w końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli n900 nie polecacie? Hmmm to sam już nie wiem. W sumie nie jestem wymagającym użytkownikiem, od 8 lat mam nokie 3100 i pasowałoby wreszcie zmienić. Systemy w komórce to dla mnie ciemna magia. Co do dodatkowych rzeczy to zawsze jak miałem brać komórkę to wychodziło, że kupiłem sprzęt przeznaczony tylko do jednej rzeczy. Najpierw ipoda do muzyki, później aparat do zdjęć i ostatnio kamerę. Ale teraz szukam już jakiejś fajnej komórki, która starczy mi na trochę.

Edit: A co powiecie o n97?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 14:57, Nightdew napisał:

W sumie nie jestem wymagającym użytkownikiem,

To tym bardziej nie potrzebny ci telefon z Linuxem, którego Nokia reklamuje jako tablet... ;]

Jak nie jesteś zbyt wymagający, a chcesz cos do słuchania muzyki, dzwonienia i robienia zdjęć to weź tą lekko nielubianą przeze mnie Nokię N8. To będzie idealny telefon dla Ciebie. Jest właściwie stworzony do tych trzech rzeczy. Ma bardzo dobry aparat, dobrą baterię i wygląda (chociaż to kwestia gustu) świetnie. Tylko ten Symbian... Chociaż moze tobie przypadnie do gustu. Tyle, ze na ten telefon ponad tysiaka trzeba wyłożyć.

O N97 KrzysztofMarek się wypowie pewnie, bo o ile pamiętam to ma ten telefon. :)

A i tak tak, wiem, wcześniej tak nienawidziłem N8, a teraz wypowiadam się tak. Tak jakoś wyszło. Nadal nie jest to mój ulubiony telefon. Ale wtedy przesadziłem z hejterstwem... Cóż, każdy ma czasem taki dziwny okres. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2011 o 15:59, Markush napisał:

A i tak tak, wiem, wcześniej tak nienawidziłem N8, a teraz wypowiadam się tak. Tak jakoś
wyszło. Nadal nie jest to mój ulubiony telefon. Ale wtedy przesadziłem z hejterstwem...
Cóż, każdy ma czasem taki dziwny okres. ;]



Coś mnie jednak cały czas korci na n900, zwłaszcza że jej większy rozmiar mi pasuje. Chociaż n8 też bardzo fajna i na dodatek dobry aparat, na czym w sumie mi by najbardziej zależało (do muzyki mam ipoda). Tak patrzę tylko i przeraża mnie trochę bateria we współczesnych modelach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 12:51, Markush napisał:

Poza tym z tego co pamiętam to n900 miał Linuxa, a nie Symbiana.

Racja Maemo mój błąd

Dnia 02.07.2011 o 12:51, Markush napisał:

Od kiedy iPhone 3gs ma fizyczną klawiaturę?

nie ma napisałem ogólnie że ip3gs był by dobrym wyborem

Dnia 02.07.2011 o 12:51, Markush napisał:

Poza tym największym plusem iPhone''a jest Retina, a ta jest w iP4. :(

ale cena 4 jest moim zdaniem dużo przesadzona

Dnia 02.07.2011 o 12:51, Markush napisał:

i do tego ma oporowy wyświetlacz....

zależy niektórzy chwalą sobie oporówki za możliwość posługiwania się rysikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Moja nokia n80 odmówiła posłuszeństwa i na dniach mam zamiar zaopatrzyć się w jakiegoś smartfona.

Po kilkugodzinnej lekturze recenzji, testów itd. wytypowałem kilka modeli.
HTC Desire HD, LG Swift 2x, Motorola Milestone (2?), Google Nexus One/S, Motorola Defy.

Interesują mnie tylko telefony z systemem Android.

Co wybrać? I czy w ogole warto inwestowac w tak zaawansowane maszynki?

Smartfonu będę potrzebowal (oprócz standardowego dzwonienia, sms''ow, budzika czy kalendarza) do sluchania muzyki, ogladania filmow, nagrywania filmow/robienia zdjec (nie musza byc full hd), grania w gry z marketu (angry birds itd), przeglądania sieci (ważne, by nie bylo problemow na takich stronach jak youtube) i pisania od czasu do czasu krotkich tekstow w edytorze. może byc klawiatura fizyczna qwerty albo software''owa.

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym wyborem byłby samsung galaxy S 2 ale nie wiem czy cena będzie Ci odpowiadać. dalej również mocny lg też bardzo dobry wybór(procesor 2-rdzeniowy tak samo jak SGS2) . Następnie motorole odradzam bo słabo aktualizuje swoje telefony. A desire HD i nexusy to telefony dobre ale jedno rdzeniowe przez co są dużo słabsze od swifta i samsunga . Na twoim miejscu brał bym właśnie samsunga lub jeśli nie to swifta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem przed wymianą telefonu w Plusie (mam Mix''a i abonament) i chciałbym się dowiedzieć jaki polecilibyście mi telefon. Juz przeglądałem ofertę i wybrać coś dobrego z niej to trochę problem. Mam na oku Nokie (dlatego, że nigdy innych firm komórek nie miałem, to nie wiem czy te są dobre, czy może lepiej zainwestować w jakąś inną firmę):C5, C6,C7, N8, ew. E7. Przede wszystkim chciałbym, żeby (o ile się da): posiadał i klawiaturę fizyczną i dotykową na ekranie, sieć bezprzewodową, robił dobre fotki, miał dobry odtwarzacz muzyki, miał przejrzyste, łatwe w obsłudze menu i można ew. jakieś fajne gry pościągać . Na oku mam C6 ale w internecie zdania na jej temat są podzielone, więc dlatego chciałbym zapytać co może byście mi poradzili.

Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 19:23, Bartkula napisał:

A jak z baterią? Czytałem, że ma dosyć słabą..


No niestety najlepszej baterii nie ma... Mi to góra starcza na jeden/dwa dzień/dni ciągłego użytkowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Z racji ze zbliżającego się zakupu telefonu poszperałem trochę po sieci, w związku z czym ustaliły się 3 modele: motorola defy, htc desire i samsung galaxy s.
Przyznam, że patrząc na opinie to motka wychyla się na prowadzenie, nie wiecie może jak jest z grami na nią, działają w porządku, bez zwiech itp.?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Mam Xperia x10 mini pro i od jakiegoś czasu mam taką ikonkę na pasku niebieskim na górze po prawej stronie i wygląda tak : [OBRAZEK]
WTF is it? Help!

20110706092454

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 09:24, BartexooN napisał:

Mam takie pytanie. Mam Xperia x10 mini pro i od jakiegoś czasu mam taką ikonkę na pasku
niebieskim na górze po prawej stronie i wygląda tak : [OBRAZEK]
WTF is it? Help!

Podłączenie do mobilnego internetu w standardzie HSDPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 10:56, BartexooN napisał:

/.../
Rozumiem. A w jakiś sposób można to wyłączyć?

w ustawieniach połączeń wyłączyć transfer danych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się