Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Witam!
Jestem posiadaczem dotykowego telefonu LG Cookie KP500, mam go od około 2 lat. Chciałbym zmienić ten telefon ponieważ od pewnego czasu zaczął się okropnie zacinać, wyłączać z niejasnych powodów. Chciałbym zakupić jakiś prosty telefon ze standardową klawiaturą i funkcją odtwarzania mp3, nie zależy mi na bajerach typu Android, WiFi czy inne tego typu gadżety, lecz aby był jedynie do rozmów lub czasami do słuchania muzyki. Jestem abonentem Plusa dlatego chciałbym coś z ich oferty lecz dokładnie nie wiem co, macie jakieś sugestie, propozycje?
Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 15:59, Markush napisał:

/.../> O N97 KrzysztofMarek się wypowie pewnie, bo o ile pamiętam to ma ten telefon. :)

Mam porównanie: ja mam N97, a żona HTC Desire Z z Androidem.
Widzę takie główne różnice:
Do HTC nie da się podłączyć smyczy, a do Nokii można. Dzięki temu nie mogę praktycznie zgubić telefonu a i złodziejowi trudniej go ukraść. Ogólnie mozliwości obu aparatów są podobne, ale HTC działa szybciej i robi to, co uważa, że powinienem chcieć, a Nokia robi to, co każę, tylko wolniej.
Jeśli chodzi o wrażenia nie podparte doświadczeniem, to wydaje mi się, że HTC jest delikatniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 22:23, zerohunter napisał:

Hah, tak obserwuję Twoje posty, i widzę że ciągle coś jest o samodzielnym androidzie,
mógłbyś rozwinąć temat?

Reaguje wyprzedzająco na wszystko. Nie sposób musnąć ekranu, żeby czegoś nie zaproponował. Czasem żona ruszy coś w torbie, a telefon już do mnie dzwoni i nabija połaczenie. A ja słucham, jak żona w sklepie rozmawia z kasjerką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 22:23, zerohunter napisał:

Hah, tak obserwuję Twoje posty, i widzę że ciągle coś jest o samodzielnym androidzie, mógłbyś rozwinąć temat?


Jest troche jak Win 7 - za duzo probuje podejmowac decyzji za uzytkownika, czasem trafne, czasem nie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki telefon tak do 500 zł (może być używany)?

Ważne, żeby dobrze grał na słuchawkach (głośno i ładnie jakościowo) oraz by wygodnie się na nim pisało SMS-y (może mieć qwerty, ale takie w miarę wygodne qwerty...) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 23:13, bobobo napisał:

Samsung Galaxy Mini i Gio,a z tych z qwerty to może nokia n97. A z droższych - HTC Desire
Z

Samsungi odpadają... Najlepiej żeby był to SE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, android mi się podoba, może macie uprzedzenia z powodu używania stockowych romów, ja miałem taki na swifcie, a to był andrzej 1.6, ale to naprawdę rewelacyjny system;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 23:16, gracz_155 napisał:

> Samsungi odpadają... Najlepiej żeby był to SE.
SE x8 lub x10 mini pro


X10 ma wygodną klawe qwerty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 23:17, Chaotizz napisał:

X10 ma wygodną klawe qwerty?

Mój znajomy ma i nie narzeka. Sam też się nim bawiłem i jest ok, klawisze są wypukłe więc nie ma problemu nie trafiania w klawisze. No chyba że masz wyjątkowo duże palce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 12:19, Clayface napisał:

Witam!
/.../

Polecam SE W995. W Plusie jest już pewnie za 1 zł. Ja kupiłem go 1,5 roku temu za ok. 100 zł i jestem bardzo zadowolony. Przeżył co prawda już kilka(naście?) upadków, więc ma kilka wgnieceń i raz na jakiś czas karta SD przestaje stykać z urządzeniem, ale to pewnie od tych upadków. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakiś dobry telefon do muzyki z ekranem dotykowym?

Ogólnie teraz waham się miedzy W995, Xperia x10 mini pro i SE Vivaz...

Pomóżcie jakoś. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś doradzic jakis fajny telefon do muzyki ogladania filmów i zeby nagrywal porzadne filmy w jakosci hd. Ogolnie jestem fanem iphona i orientuje sie ktos moze jak sobie radzi iphone 4 z nagrywaniem filmow hd? chodzi mi o jakosc obrazu i dzwieku zarowno przy dobrym oswietleniu jak i w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mieszkasz w Polsce i możesz zafundować sobie iP4 to kupuj Samsunga Galaxy S2. Jakość wykonania nie jest może na poziomie telefonu Apple, albo HTC, ale jest cholernie szybki, nagrywa filmy w 1080p, ma świetny ekran (S-AMOLED może nie tyle co gniecie Retinę co jest trochę lepszy, żywsze kolory). Do tego filmów się nie ogląda tak fajnie na 3,5 calowym ekraniku. Nie jest tragicznie, ale na większym lepiej. :)

A iP4 nagrywa bardzo dobre filmy. Masz tutaj taki sampel:
http://www.youtube.com/watch?v=j0YDF1NoSM4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm wyglada fajnie ten samsung ale kurcze jestem bardzo przywiazany do iphona i skoro kreci takie fajne filmy to chyba jednak wolalbym go. A jak jakość dziweku? Jesli probowalbym nagrac cos glosniejszego typu koncert to iphone dal by rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się