Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Za ile masz zamiar kupić tego iPhone''a?
Jak za te dwadwieście to na prawdę... Bycie fanem to jedno, ale jak masz w tej samej cenie dwa telefony z czego jeden jest o wiele lepszy to to już jest głupota (przesadzam trochę). Sam lubię iPhone''y, bo są takie... Inne, (antyfani Jabłuszka, którzy w życiu nie trzymali iPhone''a w ręku będą krzyczeć, że "łojezu coś tam", ale tak jest, są takie przyjazne... WAAAT) ale w takiej sytuacji wybrałbym chyba Galaxy.
Wejdź sobie na phonearena''e i pooglądaj sobie filmy robione Galaxy S2 i iPhone''em, obejrzyj recenzje jeśli umisz chociaż trochę angielski. :>

Ja widzę, że doradzić komuś jest bardzo prosto, gorzej jak samemu trzeba sobie kupić. Od 3 miesięcy wybieram dla siebie smartfona. Zatrzymałem się na razie na Desire S i jak stanieje jeszcze ze dwie stówki to go biorę (a jak nie to biorę zwykłego Desire, bo jest tani). Obudowa z jednego kawałka aluminium jak w Nokii N8, ogólnie świetny wygląd i wszystko co mi potrzebne. Chyba, ze w tym samym momencie stanieje Swift 2X (czemu gdzie indziej to się nazwya Optimus 2X, a u nas Swift?) to jakoś przeboleję nie taką obudowę jaką chcę. iPhone już z góry odada, bo zbyt często robię formaty. Wystarczy, ze użeram się z iPodem touch...
Problem jest jeszcze w tym, że nie chcę wydać więcej niż 1500zł i to jest taka najbardziej górniejsza granica do której nawet nie chcę dojść nie mówiąc o przekroczeniu. Niby mógłbym przekroczyć, ale jak to każdy kumpel, albo rodzina mówi: "tyle pieniędzy na telefon...". Day dawn''t understand it, they''re hatin''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 22:27, KrzysztofMarek napisał:

Reaguje wyprzedzająco na wszystko. Nie sposób musnąć ekranu, żeby czegoś nie zaproponował.
Czasem żona ruszy coś w torbie, a telefon już do mnie dzwoni i nabija połaczenie. A ja
słucham, jak żona w sklepie rozmawia z kasjerką...


Serio? Mam HTC Hero z Andrutem i nie zauwazylem nic takiego przez poltora roku :) Mysle, ze to bardziej kwestia tego, ze Desire Z ma dotykowe przyciski, wobec czego moga sie one nacisnac bez naszego udzialu, zachaczajac np o jakis przedmiot. W Bohaterze mam zwykle przycyski i nie mam takich klopotow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 17:52, Grzybek90 napisał:

hmm wyglada fajnie ten samsung ale kurcze jestem bardzo przywiazany do iphona i skoro
kreci takie fajne filmy to chyba jednak wolalbym go. A jak jakość dziweku? Jesli probowalbym
nagrac cos glosniejszego typu koncert to iphone dal by rade?


Jeśli chcesz iPhona to teraz lepiej poczekać do września. Wyjdzie nowy model, ceny 4 spadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm samsunga ni da rady wziac bo rodzica konczy sie abonament i w zamian za to ze przedluza umowe moga sobie wybrac dowolny model a samsunga nie ma na liscie. Za to znalazlem nokie n8 tez wyglada fajnie aparat 12megapikseli no i filmy tez swietnej jakosci kreci co o nim myslicie?

No własnie tak jak napisalem wyzej srednio mam czas zeby czekac bo umowa lada dzien sie konczy i trzeba szybko wybierac;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na temat telefonów HTC ? Chodzi mi o model Desire bądź Desire Z ? Jak się spisują ? Chcę sobie taki w najbliższym czasie sprawić, a nie wiem czy warto kupić. Telefon jest głównie mi potrzebny do multimediów i pisania sms-ów ;D Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 15:21, sliski_wojtas napisał:

Co powiecie na temat telefonów HTC ? Chodzi mi o model Desire bądź Desire Z ? Jak się
spisują ? Chcę sobie taki w najbliższym czasie sprawić, a nie wiem czy warto kupić. Telefon
jest głównie mi potrzebny do multimediów i pisania sms-ów ;D Pozdrawiam ;)

Telefony htc należą do technologicznej czołówki, a jak zależy ci na telefonie z fizyczną klawiaturą to i tak nic lepszego wśród androidów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: czy taki telefon istnieje? ;)

- brak dotykowego ekranu
- fizyczna klawiatura
- duży ekran (albo przynajmniej wysoka rozdzielczość)
- wifi
- miło by było, jeżeli nie był by to Symbian, ale przeboleję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 16:57, Dared00 napisał:

Pytanie: czy taki telefon istnieje? ;)

- brak dotykowego ekranu
- fizyczna klawiatura
- duży ekran (albo przynajmniej wysoka rozdzielczość)
- wifi
- miło by było, jeżeli nie był by to Symbian, ale przeboleję.

jedyne co mi przychodzi na myśl to telefony blackberry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. szukam telefonu do 1000zl jak na razie na oku mialem se x10 , ale inne propozycje również mile widziane. zależy mi na dobrym wyswietlaczu , mozliwosci przegladania internetu i ogólnie telefon ma być dość multimedialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 14:48, Net_com napisał:

witam. szukam telefonu do 1000zl jak na razie na oku mialem se x10 , ale inne propozycje
również mile widziane. zależy mi na dobrym wyswietlaczu , mozliwosci przegladania internetu
i ogólnie telefon ma być dość multimedialny.

Ok z interesujących mnie modeli :
Samsung Galaxy S (trochę zbyt drogi)
Motorola Defy
HTC Desire
Ewentualnie jakiś HTC z windows phone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 15:08, Net_com napisał:

> witam. szukam telefonu do 1000zl jak na razie na oku mialem se x10 , ale inne propozycje

> również mile widziane. zależy mi na dobrym wyswietlaczu , mozliwosci przegladania
internetu
> i ogólnie telefon ma być dość multimedialny.
Ok z interesujących mnie modeli :
Samsung Galaxy S (trochę zbyt drogi)
Motorola Defy
HTC Desire
Ewentualnie jakiś HTC z windows phone

Sgs najlepszy z całej wyliczonej stawki (najmocniejszy technicznie) .
Desire 2 miejsce (dobry choć do samsunga bu daleko).
Motorola 3 miejsce( bo na aktualizacje nie masz co liczyć) .
A na telefony w win Phone na razie nawet nie patrz :
1) brak polskiego menu
2) nie istnieje w Polsce
3) praktycznie nie istnieje na świecie
4) system zapowiada się fajnie ale za jakiś rok może 2.

ps. x10 też jest niezły, słabszy od samsunga ale mocniejszy od Desire

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie najbardziej liczyłem na motorolę bo telefon z tego co czytałem ma dobrą baterię , a ekran nie jest podatny na zarysowania. Sgs jest jednak dośc drogi , więc chyba go sobie odpuszczę , a co powiesz o innych fonach np. motoroli Milestone XT720 ?

edit. do Defy jest podobno aktualizacja na androida 2.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 15:23, Net_com napisał:

W sumie najbardziej liczyłem na motorolę bo telefon z tego co czytałem ma dobrą baterię
, a ekran nie jest podatny na zarysowania. Sgs jest jednak dośc drogi , więc chyba go
sobie odpuszczę , a co powiesz o innych fonach np. motoroli Milestone XT720 ?

osobiście radze żebyś motorole sobie odpuścił. Ponieważ firma jest z tego znana że aktualizacje swoich telefonów ma głębokim poważaniu.a jak najnowszy system jest bardzo ważny Wypuści model na rynek i niech się dzieje co chce najlepiej swoje telefony aktualizuje HTC samsung głównie flagowe modele.
ps. z tego co wiem xt720 nadal jest na androidzie 2.1 gdy obecnie aktualnym jest 2.3.4. S desire otrzymało/wkrótce otrzyma 2.3 tak sama jak sgs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 15:23, Net_com napisał:

edit. do Defy jest podobno aktualizacja na androida 2.2

Ale na dalsze aktualizacje raczej nie ma co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 15:34, gracz_155 napisał:

> edit. do Defy jest podobno aktualizacja na androida 2.2
Ale na dalsze aktualizacje raczej nie ma co liczyć.

A jakieś inne alternatywy dla motoroli (z niezłą baterią i czułym ekranem prócz wymienionych) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 15:39, Net_com napisał:

> > edit. do Defy jest podobno aktualizacja na androida 2.2
> Ale na dalsze aktualizacje raczej nie ma co liczyć.
>
A jakieś inne alternatywy dla motoroli (z niezłą baterią i czułym ekranem prócz wymienionych)
?

hmm może nexus one, albo samsung galaxy ace. Czuły ekran maja na pewno (pojemnoścowy), ale co do baterii to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego to może być wina, że po wymianie obudowy w SE k750i przy włączeniu aparatu mimo, że osłona od obiektywu jest odsłonięta to wyskakuje komunikat aby ją odsłonić. O dziwo gdy się zdejmie całkowicie osłonę to również wyskakuje ten komunikat, a nawet gdy się wróci do poprzedniej obudowy to nadal jest to samo... dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Motorola bdb, brak aktualizacji ze strony motoroli nie oznacza, że nie można mieć najnowszego Andrzeja;]
Ja swoją sprzedaję za 750, stan jak z pudełka, chętny może jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 10:59, zerohunter napisał:

Motorola bdb, brak aktualizacji ze strony motoroli nie oznacza, że nie można mieć najnowszego
Andrzeja;]

Można, ale nie każdy chce i potrafi się bawić w zmianę rom''u, poza tym jest jeszcze kwestia gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się