Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2011 o 09:51, Net_com napisał:

Miałem w ręce Wave 8500s i muszę powiedzieć , że o wiele lepiej mi się z niego korzystało
niż z Ace''a. Poza tym ma on ekran super amoled i o wiele lepiej odtwarza filmy.

Tak sprzętowo Wave jest wydajniejszy i to sporo od ace, ale system. Nie mówię że jest zły nawet jest bardzo dobry ale to coś pomiędzy telefonami bez os''a a np. iphone''em, jeśli ci to nie przeszkadza będzie on też bardzo dobrym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 11:15, 1096 napisał:

mam nietypowe pytanie.
Może mi ktoś powiedzieć jaki telefon pasowałby do tego opisu
-Samsung
-Android
-Z rozsuwaną klawiaturą qwerty

Samsung Galaxy 551

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, biorę telefon od operatora, do wyboru mam
HTC wildfire S
Nokia C5-03
Xperia X10 mini pro
Samsung Wave 723
Samsung Wave 533
Który z tych modeli jest najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem CM7 do swojego Blade, teraz mam Android 2.3, ale mimo to nie mogę pobierać aplikacji z Marketu przeznaczonych na ten system. Jakieś porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcę kupić telefon(używany na allegro) z systemem Android za 450, max 500 złotych:) Wyboru dużego niema ale tyle mogę przeznaczyć.:) Teraz do rzeczy. Na oku mam HTC Wildfire lub SE Xperia X10 mini.;) Nie wiem który jest lepszy i się waham nad kupnem.;) Może ktoś doradzi który lepiej było by kupić.;) Nawet inne telefony mogą być! Ale konieczne aby miały Android.;)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedno jest pewne, ani na jednym, ani na drugim nie pograsz, ale jeśli chcesz, aby telefon działał stabilnie to bierz x10 mini, mój kumpel ma wildfire (strasznie muli podczas normalnej obsługi)... wildfire S to co innego (sam go kupię chyba za kilka dni;)
EDIT: powiedz na czym ci jeszcze zalezy to pomoge poszukac ci odpowiedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

możesz jeszcze zastanowić się nad HTC hero
Ja bym wybierał między xperią x10 mini, a htc hero, Zależy kto co woli, mały zgrabny fonik, czy większy normalny smartfon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry że 3 post, ale odswieżę swoje pytanie
Biorę telefon od operatora, do wyboru mam
HTC wildfire S
Nokia C5-03
SE Xperia X10 mini pro
Samsung Wave 723
Samsung Wave 533
Który z tych modeli jest najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 21:31, 1096 napisał:

jedno jest pewne, ani na jednym, ani na drugim nie pograsz, ale jeśli chcesz, aby telefon
działał stabilnie to bierz x10 mini, mój kumpel ma wildfire (strasznie muli podczas normalnej
obsługi)... wildfire S to co innego (sam go kupię chyba za kilka dni;)
EDIT: powiedz na czym ci jeszcze zalezy to pomoge poszukac ci odpowiedniego.



Na czym mi zależy, głównie to, żeby się nie zawieszał. I był z dużym wyświetlaczem dotykowym.;) Ewentualnie aplikacje, java cz gg, itp.;) No, i a by był na Androidzie.:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, słuchajcie mam problem moja dziewczyna pojechała na wakacje do Chorwacji, chciałem do niej zadzwonić ale podczas dzwonienia nie ma normalnego sygnału tylko pika ciągle jeden dość szybko, najpierw wyskakuje że przekazywanie połączeń aktywne a po ok 2-3 sygnałach połączenie przerwane i dalej pika. Telefona mam na karte w orange POP, Bardzoooo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 22:05, 1096 napisał:

sorry że 3 post, ale odswieżę swoje pytanie
Biorę telefon od operatora, do wyboru mam
HTC wildfire S
Nokia C5-03
SE Xperia X10 mini pro
Samsung Wave 723
Samsung Wave 533
Który z tych modeli jest najlepszy?


Co do tej Nokii C5-03 to mój tata go ma i muszę powiedzieć, że to jest fajny telefon. Tylko trochę ciężki. Mini Pro też miał, ale odesłał bo jakieś problemy z Wi-Fi były i po drugie jest to maleńkie "gó*wienko". Samsungów może poza tymi Galaxy to żadnego nie polecam, a na HTC się nie znam, jeszcze żadnego w życiu ( poza reklamami i w sklepie operatorów) to nie widziałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 22:46, filip1-1 napisał:

Cześć, słuchajcie mam problem moja dziewczyna pojechała na wakacje do Chorwacji, chciałem
do niej zadzwonić ale podczas dzwonienia nie ma normalnego sygnału tylko pika ciągle
jeden dość szybko, najpierw wyskakuje że przekazywanie połączeń aktywne a po ok 2-3 sygnałach
połączenie przerwane i dalej pika. Telefona mam na karte w orange POP, Bardzoooo proszę
o pomoc

Zakładam, że pieniądze na POPie masz, jak tak to widzę takie wytłumaczenie: albo Twoja dziewczyna nie ma włączonego roamingu (wtedy do niej nikt nie moze zadzwonic jak jest poza Polska) albo ma wyłączony telefon/jest poza zasięgiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 22:57, rhyz napisał:

> Cześć, słuchajcie mam problem moja dziewczyna pojechała na wakacje do Chorwacji,
chciałem
> do niej zadzwonić ale podczas dzwonienia nie ma normalnego sygnału tylko pika ciągle

> jeden dość szybko, najpierw wyskakuje że przekazywanie połączeń aktywne a po ok
2-3 sygnałach
> połączenie przerwane i dalej pika. Telefona mam na karte w orange POP, Bardzoooo
proszę
> o pomoc
Zakładam, że pieniądze na POPie masz, jak tak to widzę takie wytłumaczenie: albo Twoja
dziewczyna nie ma włączonego roamingu (wtedy do niej nikt nie moze zadzwonic jak jest
poza Polska) albo ma wyłączony telefon/jest poza zasięgiem.

Telefon też ma na karte to nie wiem czy roaming trzeba włączać ;/ ale jak dzwonie np na T-mobile to wyskakuje, że numer abonenta jest niedostępny ;/ a wiem, że tel ma włączony ;/ a do mnie dzwoniła dziś więc nie wiem o co biega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 23:01, filip1-1 napisał:

> > Cześć, słuchajcie mam problem moja dziewczyna pojechała na wakacje do Chorwacji,

> chciałem
> > do niej zadzwonić ale podczas dzwonienia nie ma normalnego sygnału tylko pika
ciągle
>
> > jeden dość szybko, najpierw wyskakuje że przekazywanie połączeń aktywne a po
ok
> 2-3 sygnałach
> > połączenie przerwane i dalej pika. Telefona mam na karte w orange POP, Bardzoooo

> proszę
> > o pomoc
> Zakładam, że pieniądze na POPie masz, jak tak to widzę takie wytłumaczenie: albo
Twoja
> dziewczyna nie ma włączonego roamingu (wtedy do niej nikt nie moze zadzwonic jak
jest
> poza Polska) albo ma wyłączony telefon/jest poza zasięgiem.
Telefon też ma na karte to nie wiem czy roaming trzeba włączać ;/ ale jak dzwonie np
na T-mobile to wyskakuje, że numer abonenta jest niedostępny ;/ a wiem, że tel ma włączony
;/ a do mnie dzwoniła dziś więc nie wiem o co biega

Mialem kiedys tel na karte (tak-tak) i musialem wlaczac roaming.
Aha jak do niej dzwonisz to upewnij sie, ze wykrecasz numer z prefixem Polski +48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 23:05, rhyz napisał:

> > > Cześć, słuchajcie mam problem moja dziewczyna pojechała na wakacje do
Chorwacji,
>
> > chciałem
> > > do niej zadzwonić ale podczas dzwonienia nie ma normalnego sygnału tylko
pika
> ciągle
> >
> > > jeden dość szybko, najpierw wyskakuje że przekazywanie połączeń aktywne
a po
> ok
> > 2-3 sygnałach
> > > połączenie przerwane i dalej pika. Telefona mam na karte w orange POP,
Bardzoooo
>
> > proszę
> > > o pomoc
> > Zakładam, że pieniądze na POPie masz, jak tak to widzę takie wytłumaczenie:
albo
> Twoja
> > dziewczyna nie ma włączonego roamingu (wtedy do niej nikt nie moze zadzwonic
jak
> jest
> > poza Polska) albo ma wyłączony telefon/jest poza zasięgiem.
> Telefon też ma na karte to nie wiem czy roaming trzeba włączać ;/ ale jak dzwonie
np
> na T-mobile to wyskakuje, że numer abonenta jest niedostępny ;/ a wiem, że tel ma
włączony
> ;/ a do mnie dzwoniła dziś więc nie wiem o co biega
Mialem kiedys tel na karte (tak-tak) i musialem wlaczac roaming.
Aha jak do niej dzwonisz to upewnij sie, ze wykrecasz numer z prefixem Polski +48

z prefiksem wykręcam ;/ słuchaj a jak się roaming włącza ? to jej napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 23:06, filip1-1 napisał:

> Aha jak do niej dzwonisz to upewnij sie, ze wykrecasz numer z prefixem Polski +48

z prefiksem wykręcam ;/

Ok, skoro tak to juz nic wiecej mi nie przychodzi do glowy :)
Roaming wlaczasz u swojego operatora, mozliwe ze mozna to zrobic smsem, musicie to sprawdzic np. na stronie internetowej orange.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 23:09, rhyz napisał:

> > Aha jak do niej dzwonisz to upewnij sie, ze wykrecasz numer z prefixem Polski
+48
>
> z prefiksem wykręcam ;/
Ok, skoro tak to juz nic wiecej mi nie przychodzi do glowy :)

a roaming jak się włącza ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 23:09, rhyz napisał:

> > Aha jak do niej dzwonisz to upewnij sie, ze wykrecasz numer z prefixem Polski
+48
>
> z prefiksem wykręcam ;/
Ok, skoro tak to juz nic wiecej mi nie przychodzi do glowy :)
Roaming wlaczasz u swojego operatora, mozliwe ze mozna to zrobic smsem, musicie to sprawdzic
np. na stronie internetowej orange.

dodam jeszcze, że z jej koleżanką np normalnie się łącze tylko już się na mnie wkurzyła bo jej kase zabiera ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się