Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2011 o 11:29, lord0 napisał:

HTC jest aż o tyle słabszy ?

Galaxy S II ma 1 GB RAM-u i 32 GB wbudowanej pamięci masowej, podczas gdy Sensation wyposażony jest w 786 MB pamięci operacyjnej i tylko 1 GB


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 13:03, kiczka116 napisał:

Witam, który telefon jest lepszy czy może wydajniejszy? Xperia X10 mini, czy X8 ?
Ciekawi mnie wasza opinia, gdyż chcę kupić a nie wiem który.;)

może x10 mini jest odrobinę wydajniejszy ale jeśli bierzesz wersje mini to jest ona jak na mój gust koszmarna w obsłudze jeśli już to mini pro. A x8 jest małe ale nawet da się pisać na niej na klawiaturze qwerty
quadrant
x10mini 500pkt
x8 450-480 pkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 13:44, gracz_155 napisał:

> Witam, który telefon jest lepszy czy może wydajniejszy? Xperia X10 mini, czy X8
?
> Ciekawi mnie wasza opinia, gdyż chcę kupić a nie wiem który.;)
może x10 mini jest odrobinę wydajniejszy ale jeśli bierzesz wersje mini to jest ona jak
na mój gust koszmarna w obsłudze jeśli już to mini pro. A x8 jest małe ale nawet da się
pisać na niej na klawiaturze qwerty
quadrant
x10mini 500pkt
x8 450-480 pkt



aha, ok.:) Więc jednak x8, czytałem, że ma większy wyświetlacz od x10 mini.;) Więc chyba ją wezmę.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 12:43, kiczka116 napisał:

aha, ok.:) Więc jednak x8, czytałem, że ma większy wyświetlacz od x10 mini.;) Więc chyba
ją wezmę.;)

x10 mini - 2,55 cala
x8 - 3 cale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze wymienić telefon, bo moja trefna nokia n95 znowu nakłania mnie na naprawę a 3 raz tego złomu naprawiać nie zamierzam. Wiec pytanie, Jaka jest najlepsza opcja ze smartfonami
Wymagania to
Wejście jack
Długa praca baterii mam juz dosyć ładowania codziennie komórki
Dotykowy duży wyświetlacz
Szybki i wygodny dostęp do Internetu
lepsza, jakość odtwarzania muzyki
no i android na pokładzie
Najchętniej bym galaxy s 2 kupił, ale z braku większych funduszy na woodstocku wydałem za dużo wiec może tak do 1000 lub mniej najchętniej bym kupił jak najtaniej, czyli wchodzą w grę allegro i używki nawet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 21:01, Hacket napisał:

Musze wymienić telefon, bo moja trefna nokia n95 znowu nakłania mnie na naprawę a 3 raz
tego złomu naprawiać nie zamierzam. Wiec pytanie, Jaka jest najlepsza opcja ze smartfonami
Wymagania to
Wejście jack
Długa praca baterii mam juz dosyć ładowania codziennie komórki
Dotykowy duży wyświetlacz
Szybki i wygodny dostęp do Internetu
lepsza, jakość odtwarzania muzyki
no i android na pokładzie
Najchętniej bym galaxy s 2 kupił, ale z braku większych funduszy na woodstocku wydałem
za dużo wiec może tak do 1000 lub mniej najchętniej bym kupił jak najtaniej, czyli wchodzą
w grę allegro i używki nawet :P

Android + duży wyświetlacz czy długa praca baterii? Musisz się zdecydować bo obie kwestie się wykluczają. Albo rybki albo akwarium ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 21:35, Bartkula napisał:

Android + duży wyświetlacz czy długa praca baterii? Musisz się zdecydować bo obie kwestie
się wykluczają. Albo rybki albo akwarium ;p

niekoniecznie można sgs + power pack i mamy 2x 1500 mAh co starcz na cały dzień niezwykle intensywnego korzystania z telefonu lub na 2-3 zwykle dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na temat telefonu Samsung Wave s8500 ? Mam okazję kupić używkę za 500 zł, opłaca się ? Telefon mi głównie potrzebny jest do: internetu, smsów, muzyki - sprawdzi się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cena taka a nie inna bo właściwie nie wiem ile będę wydawać choć na 100% nie więcej niż 1000 zł a sam z tymi nowymi smartfonami do czynienia za dużego nie miałem jedynie iphona 3g i samsunga galaxy ace trzymałem. Co do wyświetlacza to byleby nie był taki mały jak w noki n95. Choć główny mój priorytet to właśnie długie słuchanie muzyki teraz mam to wszystko zalatane pomiędzy telefonem a mp3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, tak szczerze, to mimo androida na swifcie, wziąłbym nokię, dlatego że android jest tam niedopracowany, słabo chodzi itd, a nokia jest nawet ładniejsza;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedną propozycje samsung S5830 Galaxy Ace ,LG P350,Samsung Galaxy mini S5570, i może jakaś od was propozycja dotycząca Jakiś sony ericsson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Mam E72, więc powinien być taki sam układ menu:
Menu->Panel sterowania->Ustawienia->Ogólne->Personalizacja->Dźwięki->Powiedz kto dzwoni - musi być "Wyłączone".
Na koniec "Wróć" i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się