Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

jest problem.. nowo zakupiona przeze mnie nokia x6 nie lapie zasiegu.. jakie moga byc tego przyczyny?nie wyglada na zalana, jakąś poobijana takze, any ideas? na razie aktualizuje soft, moze to pomoze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

telefon odsylam, ze zwrotek kasy :/ a teraz pytanie dla was. co polecacie do maks. 450zl?
me wymagania:
-wifi
-dotykowiec
-jack 3.5
-sys. operacyjny (symbian badz android)
-z dobrym odtwarzaczem myzycznym
-w miare pojemna bateria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 13:37, zerohunter napisał:

To może Wildfire?


brzydki jak diabli, takie jajko
rozmyslalem na hero, ale to dalej jest aktualizowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się wkurzyłem... Dałem moją xperię x10 na gwarancję, trzymali ją dwa tygodnie, by teraz mi ją oddać zepsutą nadal, bo niby uszkodzenie mechaniczne... tak, oczywiście, uszkodzenie mechaniczne od leżenia w bezruchu. Tak, tak... To, że telefon działał kiedy kładłem się spać, a przestał działać kiedy się obudziłem to pewnie wina uszkodzenia mechanicznego. -.-'' A już myślałem, że będę miał teleofn jak polecę do Rejkiawiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

x8 do mnie jakos nie przemawia, bawilem sie nia nie raz, ale niestety odpada, gt540 niby fajne, ale tez ma malutki wyswietlacz, 5800 to prawie to samo co wlasnie odeslalem, tylko gorszy wyswietlacz i tez odpada, a do ajfonow nie moge sie przekonac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przechodzę równie ciekawe tematy ze swoim Desire. Jakoś w Czerwcu zaniosłem na gwarancję bo tel. przegrzewał się do jakichś kosmicznych temperatur (potrafiło parzyć kiedy się dotknęło) przy korzystaniu z WiFi, ale poza tym działał o dziwo normalnie, no i do tego nie działał Bluetooth. Kiedy po 3 tyg odebrałem tel., na potwierdzeniu naprawy miałem zapisane zupełnie inne usterki niż te które zgłosiłem, a sprzęt mimo wymiany płyty głównej dalej się przegrzewał; do tego padły już wszystkie bajery w górnej części telefonu - do BT doszły kamera i dioda.
Zaniosłem drugi raz niedawno, ciekaw jestem co z tego wyjdzie. Jak nic się nie zmieni, zaniosę jeszcze dwa razy, dopóki nie dostanę nowego telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się dowiedziałem trochę więcej, to podobno dokonałem nieautoryzowanej ingerencji i wyrwałem gniazdo USB...
Ale mnie wkurzyli. Jakby juz nie mogli przyspawać tego jednego drucika, czy uj wie co tam... a oni mi wmawiają, że grzebałem przy telefonie... ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA !!!!
Play otworzyło konkurs www.testujsmartfona.pl gdzie za darmo można otrzymać do testów na 14dni huawei u8500 z androidem +1gb internetu + 5zł na rozmowy
Ps. Ja już się zakwalifikowałem tylko czekam na odbiór (1 września)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 21:25, mrosi napisał:

Mam E72, więc powinien być taki sam układ menu:
Menu->Panel sterowania->Ustawienia->Ogólne->Personalizacja->Dźwięki->Powiedz
kto dzwoni - musi być "Wyłączone".
Na koniec "Wróć" i tyle...

Niestety nie mam takiego układu ;/ nie mam opcji ogólne i personalizacji ;/ mam mowe ,ale tam nie mogę nic wyłączyć niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 22:29, maziiii napisał:

Mam pytanie co wybrać Nokie 5800 XM czy SE Satio ogólnie co lepsze dzwięk praca baterii
szybkość działania??

Co do nokii nie wiem ale mój znajomy ma satio i o tym telefonie nie może powiedzieć dobrego słowa, może poza tym że robi dobre zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 14:56, PJ_MW napisał:

Im taniej, tym lepiej.

Ja korzystam z Nokia E71 - wspaniały telefon, stworzony do pracy jako przenośny terminal do emaili. Niestety na allegro troszkę dalej kosztuje.
Nokia E63 i E61 to tańsze i troszkę większe urządzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się