Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2011 o 22:25, bobobo napisał:

> A o jakie gry ci chodzi ?3d pokroju asfalta 6 ( http://www.youtube.com/watch?v=798DctSwrCU)

> czy 2d np townmen ( http://www.youtube.com/watch?v=17ai_6vDEJU)

Bardziej 3D. Bo w 2D to mogę sobie wziąć pierwszego lepszego Corbiego lub Cookie :P chcę
troche lepszy telefon,bym mógł grać w trochę bardziej zaawansowanie graficznie gry. Może
jakaś Nokia? Nie mówię tu o jakiejś N8 bodajże,tylko coś taniego ze sklepem.A nokia najlepiej
pasuje,bo ma OVI Store,jest w miare tania (ale chyba tylko w wersji Symbian 1.0) a dodatkowo
ma za free nawigacje. Co myślisz,dobry wybór? A może coś innego?

Na mój gust SE x8 lub jeśli jest za mały to HTC Desire (choć i na nich w wszystko nie zagrasz) w wszystkie gry 3d zagrasz dopiero na samsungu galaxy S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry ze tak mecze ale juz prawie polowa drogi dobra wlaczylem ten tryb download odin zadziala costam zrobil i teraz mam wlaczyc debuggowanie usb w aplikacjach no to wchodze w aplikacje ale tu jedyna rzecz jaka mozna zaznaczyc to nieznane źródla (zezwol na instalacje aplikacji spoza rynku) gdzie jest to debuggowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 22:43, Grzybek90 napisał:

sorry ze tak mecze


Nie ma problemu od tego jest forum

Dnia 23.08.2011 o 22:43, Grzybek90 napisał:

gdzie jest to debuggowanie?


Ustawienia --> Aplikacje --> Opracowywanie --> zaznacz debugowanie USB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 22:55, Grzybek90 napisał:

długo ten root sie instaluje? bo na step 6 sie zatrzymalo i program nie odpowiada

krok 6 w OneCR czy instrukcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 23:03, gracz_155 napisał:

> długo ten root sie instaluje? bo na step 6 sie zatrzymalo i program nie odpowiada

krok 6 w OneCR czy instrukcji

w superoneclick stoi na 6 kroku i nie chce sie ruszyc przy wgrywaniu roota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2011 o 23:07, Grzybek90 napisał:

w superoneclick stoi na 6 kroku i nie chce sie ruszyc przy wgrywaniu roota

poczekaj z 15-20 min może ruszy jeśli nie odłącz telefon wyjmij baterie i spróbuj jeszcze raz
ps Może antywirus wykasował znowu jakiś plik ?
Jeśli go nie wyłączyłeś wyłącz definitywnie i ściągnij SuperOC Jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech wylaczylem antywirusa pobralem jeszcze raz wyciagnelem baerie wlozylem znowu i wciaz krok 6 stawia opor, bede bardzo wdzieczny jak mi wyslesz linka do dzialajacej wersji tego programy bo moze znowu pobralem nie stad skad powinienem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 23:38, Grzybek90 napisał:

ech wylaczylem antywirusa pobralem jeszcze raz wyciagnelem baerie wlozylem znowu i wciaz
krok 6 stawia opor, bede bardzo wdzieczny jak mi wyslesz linka do dzialajacej wersji
tego programy bo moze znowu pobralem nie stad skad powinienem:/

SuperOC pobierasz stąd http://megaupload.com/?d=3RZPF3JE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ten sie od razu zainstalowal dizeki wszystko ladnie poszlo pisze ze jest zrootowane. Da sie jakos to na telefonie sprawdzic czy zrootowane jest bez pobierania tego programu w tutorialu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 23:58, Grzybek90 napisał:

no ten sie od razu zainstalowal dizeki wszystko ladnie poszlo pisze ze jest zrootowane.
Da sie jakos to na telefonie sprawdzic czy zrootowane jest bez pobierania tego programu
w tutorialu?

busybox ci się przyda radze pobrać, a sprawdzić możesz np. titanium backup (program do robienia kopii zapasowej)
powinno się wyświetlić przy uruchamianiu że program żąda o prawa administratora (czy coś w tym stylu) i przyciski zezwól i odrzuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Byłem w Islandii, wróciłem i jak wyszedłem z lotniska chciałem włączyć telefon to po wpisaniu pinu wyskoczył komunikat "Tani roaming włączony" kliknałem ok, bo jedynie to mogłem zrobić i cały czas mam "proszę czekać". KArta z playa, a problem na każdym telefonie występuje. :/ Jakby co czekam już ponad dzień. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 01:31, Albii napisał:

Mam problem. Byłem w Islandii, wróciłem i jak wyszedłem z lotniska chciałem włączyć telefon
to po wpisaniu pinu wyskoczył komunikat "Tani roaming włączony" kliknałem ok, bo jedynie
to mogłem zrobić i cały czas mam "proszę czekać". KArta z playa, a problem na każdym
telefonie występuje. :/ Jakby co czekam już ponad dzień. ^^

Pozostaje ci tylko zadzwonić na infolinie tam ci to wyłączą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje wymiana ekranu w iPhone 2G? Szukałem w Google, ale nie mogłem znaleźć aktualnych cen. Wiem, pewnie ani trochę się to nie opłaca, ale chcę sprzedać swojego iPhone 2G za jak najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 15:43, Miczkus napisał:

Ile kosztuje wymiana ekranu w iPhone 2G? Szukałem w Google, ale nie mogłem znaleźć
aktualnych cen. Wiem, pewnie ani trochę się to nie opłaca, ale chcę sprzedać swojego
iPhone 2G za jak najwięcej.

Jakieś straszne pieniądze. Z tego co pamiętam to chyba 500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 15:43, Miczkus napisał:

Ile kosztuje wymiana ekranu w iPhone 2G? Szukałem w Google, ale nie mogłem znaleźć
aktualnych cen. Wiem, pewnie ani trochę się to nie opłaca, ale chcę sprzedać swojego
iPhone 2G za jak najwięcej.

ekran z allegro za 100zł + 50 ~ 100 robocizna w serwisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 17:14, gracz_155 napisał:

ekran z allegro za 100zł + 50 ~ 100 robocizna w serwisie


Powodzenia z wymianą samego ekranu, wątpię żeby jakikolwiek porządny serwis się tego podjął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 18:30, krl_krl napisał:

> ekran z allegro za 100zł + 50 ~ 100 robocizna w serwisie

Powodzenia z wymianą samego ekranu, wątpię żeby jakikolwiek porządny serwis się tego
podjął.

porządny nie ale taki osiedlowy jak najbardziej
(nie do IP ale do SE ekran w ten sposób wymieniałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego, że ekran w iP 2G (w 4 chyba też) jest sklejony próżniowo z warstwą wykrywającą dotyk oraz szkłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się