Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2011 o 20:38, zerohunter napisał:

Jedyne co mi się ciśnie na usta, to brzydkie słowa, i pomyśleć że się kiedyś cieszyłem
jak ip3g miałem.


Apple już przegina, rozumiem jakby pozywali chińskie firmy(ale przecież z nich kasy nie wyciągną) za robienie 1:1 podrób IP, ale chcieć zakazania 3 modeli samsunga z powodu takiej pierdółki to przesada. Przecież to oczywiste że apple czuje pente na gardle ze strony androida i samsunga, którego SGS2 jest techniczne lata świetlne przed IP4 i do tego w niższej cenie. Ale nie lepiej pozwać przeciwnika a cokolwiek i na dodatek fałszować dowody ,niż po prostu wziąć się i obniżyć ceny, lub wydawać np. kilka różnych modeli IP np. 3 calowy lub z fizyczną klawiaturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj juz spac poszedlem;p chyba wgralem tego roota bo jakas nowa aplikacja mi sie pojawila ale nie moge teraz wlaczyc trybu download nie wiem czemu naciskac sciszenie home i power i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 21:04, Grzybek90 napisał:

Wczoraj juz spac poszedlem;p chyba wgralem tego roota bo jakas nowa aplikacja mi sie
pojawila ale nie moge teraz wlaczyc trybu download nie wiem czemu naciskac sciszenie
home i power i nic

Jak pisałem wcześniej ściągnij z marketu Titanium backup i sprawdź czy masz roota. A ta nowa ikonka to pewne Superuser poszukaj czy nie masz jeszcze aplikacji CWM. A tryb download wyłącz telefon wyjmij baterie i spróbuj jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanko czy na sklepie internetowym Plusa są takie same telefony jak w sklepie stacjonarnym ? W sklepie stacjonarnym są może starsze modele ? Wiem, że w stacjonarnym są jeszcze droższe telefony o 30 zł ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego CWM nie moge znalesc sciagnelem tego titanium i pokazuje ze mam dostep do konta administratora wiec pewnie root jest ale nie moge wejsc w ten tryb download nawet jak baterie wyciagnelem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 21:30, Grzybek90 napisał:

juz od 2 dni nad tym pracujemy teraz po wgraniu roota nie wiem czemu mi sie tryb download
nie odpala nawet po wyjeciu i wlozeniu baeri wcesniej dzialalo:/

hmm dziwne napisałem o tym na forum android.com.pl są tam ludzie posiadający dużo większą wiedzę ode mnie, bo osobiście nie mam zielonego pojęcia co to może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 21:39, gracz_155 napisał:

hmm dziwne napisałem o tym na forum android.com.pl są tam ludzie posiadający dużo większą
wiedzę ode mnie, bo osobiście nie mam zielonego pojęcia co to może być.

ech ostatni krok i taki problem;p dzieki ze napisales jak cos odpowiedza to powiedz;p
A powiedz znasz jaki program darmowy ktory dziala jak voodoo czyli poprawia jakos nagrywanego dzwieku i dziala na galaxy s II?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 21:44, krl_krl napisał:

Jest to standardowa wojna patentowa, pewnie nawet w Apple nie spodziewali się że ich
żądania przejdą.

Ale dobrze że na razie nic większego nie wywalczyli może poza Niemcami ale i tak niemieckie sklepy mają ten zakaz w głębokim poważaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam pewien problem z Samsungiem G Ace.
Otóż kiedy próbuję połączyć się z siecią bezprzewodową, wpisuję klucz WEB i po zatwierdzeniu wszystko jest niby dobrze, pod nazwą sieci jest napisane "zapamiętano, zabezpieczona za pomocą protokołu WEB", ale przy wskaźniku siły sygnału jest kłódeczka, a pod napisem Wi-Fi widnieje "Rozłączona". Inne sprzęty łączące się przez router oczywiście normalnie działają, a klucz jest poprawny.
Co mogę w tej sytuacji zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 18:50, Renzov napisał:

Witajcie, mam pewien problem z Samsungiem G Ace.
Otóż kiedy próbuję połączyć się z siecią bezprzewodową, wpisuję klucz WEB i po zatwierdzeniu
wszystko jest niby dobrze, pod nazwą sieci jest napisane "zapamiętano, zabezpieczona
za pomocą protokołu WEB", ale przy wskaźniku siły sygnału jest kłódeczka, a pod napisem
Wi-Fi widnieje "Rozłączona". Inne sprzęty łączące się przez router oczywiście normalnie
działają, a klucz jest poprawny.
Co mogę w tej sytuacji zrobić?


zresetować router

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo, to wep;]

Spróbuj może zapomnieć sieć, i jeszcze raz, potem spróbuj robić reset telefonu, potem hard reset, a jak nie to pomyślimy dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 19:36, zerohunter napisał:

Z tego co mi wiadomo, to wep;]

Wiedziałem, że coś pomieszam. :). Tak to jest jak się zabiera za takie pierdoły po ciężkim dniu.

Dnia 25.08.2011 o 19:36, zerohunter napisał:

Spróbuj może zapomnieć sieć, i jeszcze raz, potem spróbuj robić reset telefonu, potem
hard reset, a jak nie to pomyślimy dalej.

Próbowałem robić to wszystko na różne sposoby i nic. W sumie to pierwszy raz spotkałem się z takimi problemami. Na szczęście reset routera pomógł. Dzięki za radę gracz_155, a Tobie oczywiście za fatygę :).
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się