Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Hej!

We wrześniu planowałem kupić sobie HTC Desire S, ale z tego co widziałem dużo gier na tej maszynce klatkuje, więc zdecydowałem się uzbierać trochę PLN więcej i nabyć Samsung''a Galaxy S II, bardzo podoba mi się jego kamera, no i oczywiście AMOLED, ale w Internecie przeczytałem, że sporo produkcji na tym telefonie się nie uruchamia, zważywszy na zainstalowany w nim układ graficzny. Jak to jest? Czy jest jakiś sposób, żeby uruchomić produkcje przeznaczone na Nvidiowską Tegrę? Czy dużo jest gier które się nie uruchamiają? Albo inaczej - czy dużo jest gier które się uruchamiają. :)

W sumie wiem, że telefon to nie konsola, ale miło by było pograć w coś od czasu do czasu, a 1800zł to nie są znowu grosze, aby wyrzucić je w błoto.

Proszę o wasze opinie i sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 00:43, DoMiNo1992 napisał:

We wrześniu planowałem kupić sobie HTC Desire S, ale z tego co widziałem dużo gier na
tej maszynce klatkuje, więc zdecydowałem się uzbierać trochę PLN więcej i nabyć Samsung''a
Galaxy S II, bardzo podoba mi się jego kamera, no i oczywiście AMOLED, ale w Internecie
przeczytałem, że sporo produkcji na tym telefonie się nie uruchamia, zważywszy na zainstalowany
w nim układ graficzny. Jak to jest? Czy jest jakiś sposób, żeby uruchomić produkcje przeznaczone
na Nvidiowską Tegrę? Czy dużo jest gier które się nie uruchamiają? Albo inaczej - czy
dużo jest gier które się uruchamiają. :)


A wiec od początku
Niektóre gry na tym się nie uruchamiają ponieważ producenci tychże gier jeszcze ich nie dostosowali pod ten układ ale z dnia na dzień liczba takich aplikacji maleje.

Co do ilości gier darmowych gier jest dużo ale ich jakość czasami pozostawia wiele do życzenia jeśli jesteś gotów wydać kilka złotych (2-25) na grę na komórkę to nie powinieneś mieć na co narzekać.

Co do aplikacji wymagających tegry to tak da się je uruchomić na telefonie bez tegry służy do tego aplikacja Chainfire3D dostępna tutaj https://market.android.com/details?id=eu.chainfire.cf3d&feature=search_result
ale wymaga ona root''a
Jest tylko problem z aplikacjami ponieważ będziesz musiał się w nie zaopatrywać poza android marketem np. w Amazon appstore ponieważ AndroidM nie "pozwoli" ci na zainstalowanie/kupienie aplikacji niekompatybilnej z telefonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niee, to na razie wole bawić sie w oryginalne gry niż w jakieś emulatory. :) Czyli jak rozumiem, nie jest tak, że co druga aplikacja z androida nie chodzi na SGS2? Tylko "kilka" wybranych programów nie lubi Samsunga, tak? :)

Co do wydawania - oczywiście kwestia tu nie gra roli, wszak wiadomo, że to co dobre nigdy nie jest za darmo, więc gotów jestem wydać parę złotych na miesiąc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.
Moich pytań i drobnych problemów z samsungiem galaxy ace ciąg dalszy (jednak podczas zwykłego użytkowania jest świetny, oczywiście pomijając beznadziejną baterię) . Tym razem chodzi o to, że gdy próbuje zgrać muzykę na telefon przez samsung kies to kopiują się tylko dwa pierwsze albumy, a reszta nie. Znaczy się, w SK na komputerze wyświetla się, że niby już są na komórce, ale de facio ich nie ma.
Any ideas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 01:47, DoMiNo1992 napisał:

Niee, to na razie wole bawić sie w oryginalne gry niż w jakieś emulatory. :) Czyli jak
rozumiem, nie jest tak, że co druga aplikacja z androida nie chodzi na SGS2? Tylko "kilka"
wybranych programów nie lubi Samsunga, tak? :)


dokładnie

Dnia 29.08.2011 o 01:47, DoMiNo1992 napisał:

że to co dobre nigdy nie jest za darmo


choć z darmowych trafiają się perełki np. Angry birds (chyba nie muszę przedstawiać) i zenomia 3 (świetne RPG w japońskim stylu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 02:33, Renzov napisał:

Witajcie.
Moich pytań i drobnych problemów z samsungiem galaxy ace ciąg dalszy (jednak podczas
zwykłego użytkowania jest świetny, oczywiście pomijając beznadziejną baterię) . Tym razem
chodzi o to, że gdy próbuje zgrać muzykę na telefon przez samsung kies to kopiują się
tylko dwa pierwsze albumy, a reszta nie. Znaczy się, w SK na komputerze wyświetla się,
że niby już są na komórce, ale de facio ich nie ma.
Any ideas?

Daruj sobie kies''a i wgrywaj muzykę przez pamieć masową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem,że jeżeli się ściągnie z Andka Operę Mini to można z niej ściągać i instalować pliki .apk,np. gry. To prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 23:40, bobobo napisał:

Słyszałem,że jeżeli się ściągnie z Andka Operę Mini to można z niej ściągać i instalować
pliki .apk,np. gry. To prawda?

Tak jeśli pobierasz to przez przeglądarkę jeśli masz plik .apk na karcie SD do tego służy np. es file manager

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam z kolei takie pytanie (może głupie, ale nie miałem jeszcze telefonu z androidem na pokładzie ;) )

Czy Opera Mobile jest w całości darmowa, jak jej odpowiednik dla pecetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2011 o 11:27, Smileyer napisał:

Ma ktoś z forumowiczów Nokię n8 ? Jak się sprawuje ten telefon? Warto go teraz kupić
i czy korzystanie z niego jest w miarę przyjemne ?

W stosunku cena/jakość ten telefon jest nie zbyt ciekawą propozycją. Nie wyróżnia go nic prócz dobrego aparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem skołowałem sobie Sony Ericsonna F305 i wszystko było ok do momentu próby włożenie kart micro SD tzn.telefon mi jej nie wykrywa ,już chyba wkładałem na wszelkie możliwe sposoby .Co o tym myśleć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 15:33, Darnok_Rukia napisał:

Mam problem skołowałem sobie Sony Ericsonna F305 i wszystko było ok do momentu próby
włożenie kart micro SD tzn.telefon mi jej nie wykrywa ,już chyba wkładałem na wszelkie
możliwe sposoby .Co o tym myśleć ?

Po pierwsze sprawdź kartę w komputerze i zformatuj ją do fat32, jeśli nadal nie będzie działać przywróć ustawienia fabryczne w telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 09:54, gracz_155 napisał:

Daruj sobie kies''a i wgrywaj muzykę przez pamieć masową

To i tak nic nie daje. Telefon widzi tylko dwa pierwsze albumy, mając w głębokim poważaniu kolejne trzy skopiowane.
Jeszcze jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 20:04, Renzov napisał:

> Daruj sobie kies''a i wgrywaj muzykę przez pamieć masową
To i tak nic nie daje. Telefon widzi tylko dwa pierwsze albumy, mając w głębokim poważaniu
kolejne trzy skopiowane.
Jeszcze jakieś pomysły?

Jakiego odtwarzacza używasz wbudowanego czy jakiegoś innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się