Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2011 o 20:43, gracz_155 napisał:

Jakiego odtwarzacza używasz wbudowanego czy jakiegoś innego ?

Wbudowanego, win media playera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 21:00, zerohunter napisał:

Mam taki drastyczny, sformatuj telefon i kartę pamięci, może pomoże.
Ale najpierw sformatuj kartę, i usuń dane aplikacji którą odtwarzasz.

Znając moją zdolność do spieprz.... wszystkiego, co wiąże się z formatowaniem sprzętów wszelakich wolałbym tego nie robić, lub zrobić w ostateczności.
Jak macie jeszcze jakieś rady to walcie śmiało, bo sytuacja jest dość dziwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, bo jutro wybieram się bo nowy telefon i chodzi o to że chciałbym muzyczny (głównie do tego uzywam komórki), się zastanawiałem na Sony Xperia Play.. czy do dobry wybór? ;p Jeśli to doradźcie mi jakieś telefony muzyczne, najlepiej Sony Ericssona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 17:58, Jakass napisał:

Witam, bo jutro wybieram się bo nowy telefon i chodzi o to że chciałbym muzyczny (głównie
do tego uzywam komórki), się zastanawiałem na Sony Xperia Play.. czy do dobry wybór?
;p Jeśli to doradźcie mi jakieś telefony muzyczne, najlepiej Sony Ericssona :)

Telefon muzyczny ostatni taki to SE w995
Wśród telefonów z andkiem co do jakości muzyki nie masz co przebierać w każdym jest ona co najwyżej poprawna. Osobiście polecam raczej zaopatrzyć się w jakąś niedużą MP3''kę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, orientuje się ktoś ile może kosztować wymiana całego wyświetlacza w HTC Desire? Chodzi mi o cały ekran, tak sie potłukł, że nic już na nim nie widać :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 20:14, kaczoor napisał:

Witam, orientuje się ktoś ile może kosztować wymiana całego wyświetlacza w HTC Desire?
Chodzi mi o cały ekran, tak sie potłukł, że nic już na nim nie widać :<

Z polskiego forum Androida - 350 złotych, cały ekran. Możesz potraktować orientacyjnie jako bardzo prawdopodobną kwotę. Mój znajomy ostatnio miał taki sam temat tylko że z Wildfire i uszkodzenie nie było aż tak tragiczne, policzyli 150.
Z ciekawości - coś Ty zrobił kolego z tym telefonem jeśli można spytać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 20:20, Siriondel napisał:

Z ciekawości - coś Ty zrobił kolego z tym telefonem jeśli można spytać? :P


Dzięki za odpowiedź :)
A co zrobiłem? Po pierwsze telefon wpadł mi do bagna na parę sekund, wtedy właśnie stracił gwarancję. Miał problemy z działaniem przez cały dzieńi, ale naprawił się w końcu sam. Jakiś czas później spadł mi na kafelki, kiedy to podskakiwałem by schować przedłużacz do szafy, wtedy zbiła mi się tylko szybka(tak na jakieś 1/3 ekranu).
Przebolałem, nie naprawiałem tego, bo telefon śmigał normalnie, a szkoda wyrzucać 2 stówy tylko na jakieś szkło :)
I tak sobie chodziłem z tym telefonem, niestety na którejś imprezie, mając go w kieszeni musiałem o coś naprawdę mocno zahaczyć, bo gdy rano się obudziłem, ekran jak by był zalany jakąś substancją, obraz się rozmył i pod koniec dnia na telefon i nic już nie było widać. Widać pęknięcie na samym wyświetlaczu, pod szybką ochronną. Więc w końcu zdecydowałem się na naprawę, bo telefon naprawdęfajny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I do tego prowadzi nieostrożność ;) Ja swojego Desire pilnuję jak tylko mogę + folie na ekran, futeraliki i inne. Telefon w sumie i tak jest wytrzymały sam w sobie, no ale takich kaskaderskich wyczynów jak Twoje nie przetrzyma. Przez prawie rok dorobiłem się jedynie minimalnego pęknięcia szybki chroniącej aparat (jeśli chodzi o uszkodzenia mechaniczne, bo z tych sprzętowych to już dwie naprawy gwarancyjne mam za sobą :P).
Ech, i teraz będziesz parę stówek lżejszy, ale mam nadzieję że dzięki temu spróbujesz bardziej uważać - wszak taki sprzęt popsuć to zbrodnia ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaak, teraz jak go naprawię, to oczywiście jakiś futerał mu tam zakupię :D Bez tego telefonu trudno mi żyć już, ani to nie sprawdzę autobusów kiedy chcę, nie pobuszuję po internecie jak się nudzę w szkole, filmu nie nagram(chociaż aparat w desire słabiutkoooo), jak się gdzieś czeka to i w gry można było zagrać. No i ogólnie telefon z androidem bardzo ułatwia życie. Jak najszybciej muszę go zanieść do komisu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , zamierzam kupić swojego pierwszego pierwszego smartfona w miarę taniego (głownie go grania + muzyka , sms). Do dyspozycji mam do 500zł. Osobiście chciałbym coś z androidem , czytałem co nieco na ten temat na różnych forach i to chyba aktualnie najlepsza platforma zaraz obok iphona na którego nie stać mnie.

Oglądałem masę telefonów z tej półki jedyne co wydało mi się "solidne" był : Samsung Galaxy Mini.
http://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/gts5570mini/ <-- Dane techniczne.

Co sądzicie o takim chucherku ? Może macie "lepsze" zamienniki w tej cenie.
Nie chciałbym kupować w salonach sieciowych typu :

Spoiler

play , t-mobile.


Powód:
Spoiler

jest po prostu o 30% drożej

.
Od razu dziękuje za zainteresowanie się pytaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam telefonik. Mimo,że go nie mam,ale miałem go kilka godzin w łapach,bo kumpel mi pozwolił,i gry w ogóle nie ścinają się,smsy piszę się wygodnie dzięki klawiaturze swype (chociaż są troche małe klawisze). A i muzykę gra całkiem głośno na głośnikach,a słuchawki,to wiadomo - zależy od jakości słuchawek. Ja miałem swoje od starej Nokii i były zadowalające,choć nie powalające. Chyba lepsze słuchawki załatwią sprawę. Sam dostane go dopiero w grudniu,najprawdopodobniej pod choinką,bo wtedy mi się umowa kończy :D. A ten telefonik jest

Spoiler

w sieci plus za złotówke na mixa,48 miesięcy doładowań po 30 zł,więc do 500 zł na pewno znajdziesz coś interesującego,sprawdź na stronie,ale spytaj się w salonie

. Ale ogółem polecam telefon,jest bardzo dobry,i bardzo tani ;)

EDIT: Gry 3D też chodzą dobrze,w każdym razie zadowalająco,zobacz sobie Modern Combat:Sandstorm lub Gangstar na Galaxy Mini na Youtubie i zobaczysz,że prawie nic nie laguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2011 o 21:35, DarkWolf_PL napisał:

Witam , zamierzam kupić swojego pierwszego pierwszego smartfona w miarę taniego (głownie
go grania + muzyka , sms). Do dyspozycji mam do 500zł. Osobiście chciałbym coś z androidem
, czytałem co nieco na ten temat na różnych forach i to chyba aktualnie najlepsza platforma
zaraz obok iphona na którego nie stać mnie.

Oglądałem masę telefonów z tej półki jedyne co wydało mi się "solidne" był : Samsung
Galaxy Mini.

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/gts5570mini/ <-- Dane techniczne.

Co sądzicie o takim chucherku ? Może macie "lepsze" zamienniki w tej cenie.
Nie chciałbym kupować w salonach sieciowych typu :

Spoiler

play , t-mobile.


Powód:
Spoiler

jest po prostu o 30% drożej

.
Od razu dziękuje za zainteresowanie się pytaniem.

W tej cenie bardzo dobry model choć osobiście skłaniał bym się do galaxy gio, jest sporo mocniejszy a tylko odrobinę droższy (ceny z allegro), choć jeśli cena gio ci nie odpowiada mini też będzie dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2011 o 21:51, gracz_155 napisał:

> Witam , zamierzam kupić swojego pierwszego pierwszego smartfona w miarę taniego
(głownie
> go grania + muzyka , sms). Do dyspozycji mam do 500zł. Osobiście chciałbym coś z
androidem
> , czytałem co nieco na ten temat na różnych forach i to chyba aktualnie najlepsza
platforma
> zaraz obok iphona na którego nie stać mnie.
>
> Oglądałem masę telefonów z tej półki jedyne co wydało mi się "solidne" był :
Samsung
> Galaxy Mini.

> http://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/gts5570mini/ <-- Dane techniczne.
>
> Co sądzicie o takim chucherku ? Może macie "lepsze" zamienniki w tej cenie.
> Nie chciałbym kupować w salonach sieciowych typu :

Spoiler

play , t-mobile.


> Powód:
Spoiler

jest po prostu o 30% drożej

.
> Od razu dziękuje za zainteresowanie się pytaniem.
W tej cenie bardzo dobry model choć osobiście skłaniał bym się do galaxy gio, jest sporo
mocniejszy a tylko odrobinę droższy (ceny z allegro), choć jeśli cena gio ci nie odpowiada
mini też będzie dobry.


A co z wydajnością , oglądając tytuły na androida grane na Galaxy Mini dostawałem oczopląsu spowodowanego framerate''em rzędu 10 klatek na sekundę. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2011 o 22:10, DarkWolf_PL napisał:

A co z wydajnością , oglądając tytuły na androida grane na Galaxy Mini dostawałem oczopląsu
spowodowanego framerate''em rzędu 10 klatek na sekundę. ?

Na galaxy gio powinno być znacznie lepiej w neocore (tester grafiki) 50-55fps dla mini 60-70 dla gio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Jest szansa, że mogę "zamienić" swój telefon LG KP501 (no, mojej mamie kończy się umowa i powiedziała, że jak się jej spodoba mój obecny telefon, to mogę sobie jakiś z jej proponowanych wybrać ;).
Więc który byłby najlepszy i dlaczego?
Nokia C3, Samsung Galaxy, czy Motorola Gleam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 12:32, Harrolfo napisał:

Cześć,
Jest szansa, że mogę "zamienić" swój telefon LG KP501 (no, mojej mamie kończy się umowa
i powiedziała, że jak się jej spodoba mój obecny telefon, to mogę sobie jakiś z jej proponowanych
wybrać ;).
Więc który byłby najlepszy i dlaczego?
Nokia C3, Samsung Galaxy, czy Motorola Gleam?

Jaki samsung galaxy ? Jest ich kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się