Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2011 o 14:31, bobobo napisał:

Wave 533


Dzięki, ale myślałem raczej o czymś z rodziny BlackBerry, albo Nokia seria E...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam powoli rozglądam się za wymienieniem mojej " cegłowatej " n73 na jakiegoś smartfona. Póki co w jedynej rozsądnej cenie na wymianę znalazłem Samsung Galaxy Ace, warty polecenia ? Gdyby jeszcze trochę dołożyć to można mieć Galaxy S i HTC Desire Z, warto ? Telefon jest mi potrzebny przede wszystkim do pisania smsów, muzyki i w miarę dobrego aparatu ;p Jakieś opinie na temat tych telefonów ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 00:02, szypek26 napisał:

Co jak co, ale aparat w Ace to tragedia :p


To wiem akurat, ale wszystko inne w nim jest bardzo w porządku z tego co słyszałem. Ale i tak potrzebuje głębszej opinii od jakiegoś posiadacza któregoś z tych telefonów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 10:54, sliski_wojtas napisał:

Napisałeś: " Z tych co napisałeś najlepszy jest Galaxy S. Moim zdaniem HTC ... " to
który jest najlepszy w końcu ?

Sorry, ale nie umiesz czytać ze zrozumieniem? :P Jasno napisał, że: Najlepszy - Galaxy S, a HTC i Ace - nie ta liga. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 12:06, sliski_wojtas napisał:

...

Dobra już wiem o co mu chodziło sorry. Czemu niby HTC Desire Z nie ta liga ? Telefonik
świetny i jeszcze klawiaturę qwerty posiada ;)

Nie wiem. To jego opinia. Ale ja sam jestem posiadaczem zwykłego HTC Desire i nie narzekam... Chyba, że na baterie. 3 i pół dnia to jest max. Z tego co wiem, Desire Z ma jeszcze słabszą baterię. To po prostu telefon dla tych, co lubią przesiadywać z podpiętą ładowarką. O Samsungach się nie wypowiem, bo nigdy żadnego nie używałem i nie zamierzam. Tak, jestem jednym z tych... Samsungofobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
3 dni starczy mi ;d byle telefon miał dobry odtwarzacz, apracik i wygodnie mi się na nim smsy pisało ;D Ace ma słaby aparat niby, ale cenowo mi odpowiada ;d desire ma wszystko to co chcę i jeszcze qwerty ;p Galaxy S z drugiej strony ma 4 cala wyświetlacz, więc też dobrze ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 12:08, maniekk napisał:

Witam.
Czy wiecie może do jakich prędkości spada prędkość transferu po wyczerpaniu limitu i


56 kbps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 12:23, sliski_wojtas napisał:

...
3 dni starczy mi ;d byle telefon miał dobry odtwarzacz, apracik i wygodnie mi się na
nim smsy pisało ;D

Jak będziesz dużo z ww. rzeczy korzystać, to będziesz go ładować codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wave 533 - co możecie powiedzieć na jego temat? Ile trzyma bateria przy używaniu odtwarzacza/internetu? Wiesza się? Psuje się? Za 150 zł warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się