Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2011 o 17:06, Pile napisał:

Nie patrząc na cenę to który smartphone jest najlepszy? Iphone, Samsung Galazxy S2?


Zależy który system preferujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2011 o 17:40, krl_krl napisał:

> Nie patrząc na cenę to który smartphone jest najlepszy? Iphone, Samsung Galazxy
S2?

Zależy który system preferujesz.



Żaden bo póki co nie mam doświadczenia z smartphonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2011 o 17:06, Pile napisał:

Nie patrząc na cenę to który smartphone jest najlepszy? Iphone, Samsung Galazxy S2?


Tak bardzo, bardzo ogólnie rzecz biorąc, to iphone jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2011 o 17:59, BulletTime napisał:

> Nie patrząc na cenę to który smartphone jest najlepszy? Iphone, Samsung Galazxy
S2?

Tak bardzo, bardzo ogólnie rzecz biorąc, to iphone jest lepszy.



Co to znaczy bardzo bardzo ogólnie? Z tego co czytam to wynika że lepszy jest S2. Większy wyświetlacz, mocniejszy procesor, można wymieniać baterię itd...

Jak to jest z grami na taki sprzęt? Jak to się kupuje w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 22:32, sliski_wojtas napisał:

Witam. Mam pytanie co lepiej wybrać Sony Ericsson Neo czy Samsung Galaxy Ace ? Póki co
jestem za tym drugim ;d

Bierz Neo, pisze posiadacz Ejsa, dobrego (ale nie wiecej niż dobrego) smartphona. Ace ma stary procek bazujący na ARM11, kręcony z 600mhz na 800 (więcej nie wycisniesz) i ambitniejsze gierki chodzą bardzo słabo. Neo ma 1ghz (różnica tylko 200mhz a różnica w wydajności to przepaść). Dodatkowo Neo bedzie dostawał upgrady do Lodowej Kanapki a As zostanie (prawdopodobnie) przy Andku 2.3 (zależnie od operatora 2.3.3 lub 2.3.4). Co do ejsa - szczyt oszczednosci został osiagniety, przez brak nawet najgorszych słuchawek w zestawie. Cieszy Gorilla Glass (na stronie producenta nie ma o nim nic, ale nie martw sie - jest.) Ace ma za mało ramu - czuć to mocno po odpaleniu odtwarzacza,gg i najprostrzego programu. Telefon sie nie wiesza, robi porządne zdjęcia i beznadziejne video. Neo nagrywa w HD a to niebo a ziemia (miałem WaveII - mam porównanie). Więc jeżeli nie dopłacasz zbyt dużo do Neo, to bierz właśnie jego. Nie pożałujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, okazało się, że jeszcze przez pół roku muszę się męczyć z plusem... Ale na nowy telefon już się napaliłem. :D Więc szybkie pytanie: Opłaca się brać Blackberry 9000 za 720 zł? O ile ktoś tu korzysta z tak "dojrzałych" telefonów. Bo z tego co widzę, większość preferuje telefony-zabawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Miałem już jednego Soniaka i chciałem spróbować czegoś nowego niż Nokia i Sony Ericsson. Miałem c902 parę dni po premierze jeden upadek i cały wyświetlacz pęknięty. Neo i Ace mam w tej samej cenie. Póki co i tak nadal za Ace''m jestem, bo w porównaniu do Neo ma lepszy odtwarzacz i głośnik. A na tym głównie mi zależy i oczywiście jeszcze szybkie pisanie smsów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poleci mi ktoś jakiegoś dobrego smartfona tak do plus/minus 900zł.

Ważne żeby dobrze grał, obowiązkowo WIFI i Android. Przydałaby się też qwerty, ale nie wymagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2011 o 21:23, sliski_wojtas napisał:

...

Miałem już jednego Soniaka i chciałem spróbować czegoś nowego niż Nokia i Sony Ericsson.
Miałem c902 parę dni po premierze jeden upadek i cały wyświetlacz pęknięty. Neo i Ace
mam w tej samej cenie. Póki co i tak nadal za Ace''m jestem, bo w porównaniu do Neo ma
lepszy odtwarzacz i głośnik. A na tym głównie mi zależy i oczywiście jeszcze szybkie
pisanie smsów :D

Dobry odtwarzacz w androidzie to mit a napewno w Ace. Na Razerach Moray+ gra g*wnianie. Chętnie ci opowiem coś o Ejsie, napisz tylko co chciałbys wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2011 o 21:32, Chaotizz napisał:

Poleci mi ktoś jakiegoś dobrego smartfona tak do plus/minus 900zł.

Ważne żeby dobrze grał, obowiązkowo WIFI i Android. Przydałaby się też qwerty, ale nie
wymagam.

Używana Xpiera Arc, Galaxy S albo nowy X10. Może Desire, ale stawiam na Arc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że to temat o telefonach, a usługi operatorów są z nimi związane, piszę tutaj(jak istnieje inny temat proszę o przeniesienie - nie znalazłem takowego)

Ktoś ogarnia taryfy internetowe? Najdokładniej interesuje mnie PLUS:
W grudniu kończy mi się abonament taryfy syberyjskie. Będę musiał wybrać coś nowego. Dlatego chciałbym zadbać o swoją taryfę, aby była jak najbardziej korzystna.

Zapewne będę musiał kontynuować abonament. Zmiana sieci nie wchodzi w grę, bo większość rodziny jest w plusie. Telefon od kilku miesięcy mam nowy - SGS 2 - i boli mnie to, że muszę mieć wyłączoną sieć danych pakietowych :/.
Taki super telefon, a bez internetu, no strzał w stopę.

Zatem, jeśli ktoś aktualnie ogarnia te oferty w plusie prosił bym o doradzenie, bądź uświadomienie mnie o korzystnej taryfie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam zamiar dokupić do mojej Motoroli Flipout baterię o większej pojemności. Mam na oku coś takiego: http://www.bateria-gsm.pl/index.php?produkt_motorola_flipout_id1302
Ta bateria ma pojemność większą od fabrycznie zamontowanej o 250 mAh. Nie znam się jednak na tym i jeśli możecie to powiedzcie mi na ile godzin działania wydłuży mi to funkcjonowanie komórki jeśli obecnie przy przeciętnym użytkowaniu telefon wytrzymuje mi nie całe dwie doby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zakupic telefon i spodobało mi sie kilka modeli Nokii. Szukam telefonu nie wysuwany i nie dotykowy ale który jedynie co ma sie ładnie prezentować i sprawnie działac. Telefon raczej do sms-ów i rozmów oraz czasami posłuchac muzyki lub przy okazji wykorzystac aparat.

To co mnie zainteresowało Nokia:
- C2-01
- C3 Touch and Type
- e52
- X3 Touch and Type

I jeszcze zastanawiam sie nad SONY ERICSSON C902

Co tu wybrac zeby działało na długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2011 o 17:05, karolekx23x napisał:

Szukam telefonu nie
wysuwany i nie dotykowy /.../

Dnia 10.12.2011 o 17:05, karolekx23x napisał:

- C3 Touch and Type
- X3 Touch and Type

To dotykowy, czy w końcu nie?

Dnia 10.12.2011 o 17:05, karolekx23x napisał:

Co tu wybrac zeby działało na długi czas.

Z wymienionych przez Ciebie wybrałbym Sony. Nie ma co prawda normalnego wejścia słuchawkowego 3,5 mm, ale da się przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2011 o 18:30, 8bit napisał:

> Szukam telefonu nie
> wysuwany i nie dotykowy /.../

> - C3 Touch and Type
> - X3 Touch and Type
To dotykowy, czy w końcu nie?

> Co tu wybrac zeby działało na długi czas.
Z wymienionych przez Ciebie wybrałbym Sony. Nie ma co prawda normalnego wejścia słuchawkowego
3,5 mm, ale da się przeżyć.


Ale nie sa w zupełnosci dotykowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się