Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Powinnaś też mieć widżet "transfer danych", ściągnij go sobie na pulpit i w razie potrzeby przełączaj :)

(Paluchem na wolne miejsce na pulpicie aż ci wyskoczy menu, widgety i szukasz. Powinien być, ale głowy nie daję czy w X8 też jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 22:23, szypek26 napisał:

Powinnaś też mieć widżet "transfer danych", ściągnij go sobie na pulpit i w razie potrzeby
przełączaj :)

(Paluchem na wolne miejsce na pulpicie aż ci wyskoczy menu, widgety i szukasz. Powinien
być, ale głowy nie daję czy w X8 też jest)

Tak tak, już to zrobiłam, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, piszę w tym temacie ponieważ nie za bardzo interesuje się telefonami a czas na zmianę fona. Mam w ofercie do wyboru SE Xperia arc S, Samsung Galaxy S II lub HTC Sensation. Ktoś użytkuje któryś z wymienionych smartfonów? Który wybrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć o blokowaniu telefonów przez operatora.

Mam telefon w sieci A, w abonamencie, kilka miesięcy temu podpisałem umowę, telefon nie posiada simlocka.
Pożyczam, daje go na jakiś czas np bratu, który korzysta z sieci B. Czy operator sieci A sam z siebie stwierdzi, że z tego telefonu korzysta kto inny (sieci), zatem go blokujemy?

Być może czeka mnie podobna sytuacja, a kumpel mnie nastraszył, że blokują telefony pod pretekstem "przywłaszczenia". Coś takiego mówił, gdy sprzedawał swojego iphona a miał ofertę wymiany na inny telefon, który mógłby sprzedać za więcej kasy ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z czego się orientuje Samsung Galaxy SII jest najbardziej wypasionym z tych wszystkich i też na niego bym postawił.Do HTC nie mam zaufania a sam posiadam SE x8 z którego jestem bardzo zadowolony.Jeżeli masz płacić tyle samo za każdy z tych telefonów ja bym wybrał Galaxy SII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 16:27, Get_Down napisał:

Z czego się orientuje Samsung Galaxy SII jest najbardziej wypasionym z tych wszystkich
i też na niego bym postawił.Do HTC nie mam zaufania a sam posiadam SE x8 z którego jestem
bardzo zadowolony.Jeżeli masz płacić tyle samo za każdy z tych telefonów ja bym wybrał
Galaxy SII


Brak zaufania do HTC? Spróbuj telefonów tego producenta - przekonasz się.

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem byłby zakup... HTC Desire HD (sam używam tego modelu). Jest to rozwiązanie znacznie tańsze od Sensation, a w bebechach właściwie masz to samo (S ma trochę lepszy wyświetlacz i różni się nieznacznie designem - ramka wokół wyświetlacza umiejscowiona jest odrobinę wyżej, co ma zapobiegać rysowaniu się wyświetlacza, ale nie czarujmy się - jaki facet, bo kobiet znam wiele, kładzie swojego smarta wyświetlaczem do dołu). Do tego zdecydowanie najlepsza z producenckim nakładek na Andka: HTC Sense. Poza tym telefon jest metalowy (z gumowymi wkładkami), z kolei plastik Samsunga Gal S II strasznie mnie odrzuca.

A że Samsung ma dwa rdzenie? Cóż, GTA III czy FIFA 12 na DHD chodzą bardzo płynnie, Shadowrun gubi czasem klatki, ale tak realnie: jak często te dwa rdzenie są realnie zaprzęgane do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 12:23, Jacobek92 napisał:

> > Czy jest jakiś program na nokie który pozwala ZA DARMO przez (Wi-Fi czy coś
tam
> Żeby
> > było za darmo) rozmawiać video chatem?
> ponawiam

Skype sobie pobierz:) ja tak rozmawiam

właśnie skype odpada bo coś nie działa, inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy w telefonie Galaxy Ace da się ustawić w połączeniach przychodzących ( avatara ?) androida ? albo jakiś program ściągnać, jak się nazywa ? Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2012 o 09:28, AphroditeDnB napisał:

Mam okazje kupić se hazel ,tylko że jest uszkodzony (niewłącza sie).Cena 200zł ,naprawa
30zł. Opłaca sie?


Pewnie że się opłaca. Normalnie ten telefon jest dużo droższy. Ja osobiście bym go kupił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam Samsung Galaxy Mini. Miałem blokade klawiatury takim wzorem i źle go wporwadziłem zbyt dużo razy i teraz muszę wpisać email i haslo i sie zarejestrować, lecz nie pamiętam hasła, jeżeli ktoś z was miał podobny problem lub wie jak go rozwiązać będę wdzięczny za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > > Czy jest jakiś program na nokie który pozwala ZA DARMO przez (Wi-Fi czy

Dnia 22.01.2012 o 17:21, Sareth14 napisał:

coś
> tam
> > Żeby
> > > było za darmo) rozmawiać video chatem?

> > ponawiam
>
> Skype sobie pobierz:) ja tak rozmawiam
właśnie skype odpada bo coś nie działa, inny?

Jakieś inne propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jest w stanie mi wyjaśnić jak ustawić prawidłowo pobieranie i wysyłanie MMS''ów w Orange na Xperii X8? Do wczoraj wszystko było ok i nagle coś sie spierdzieliło. MMS''y przestały przychodzić a ja nie mogę też żadnego wysłać. Zamiast tego w statusie wiadomości pojawia się jakiś opis, że MMS jest w kolejce do wysłania. Jakiej kolejce?!
Dodam, że ustawiałem opcje w telefonie, zgodnie z opisem na stronie Orange. Nic to nie daje. Any idea?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam Samsunga Galaxy S2. Chciałem nagrać sobie piosenki Michaela Jacksona ale tak żebym widział okładki piosenek i żeby to fajnie wyglądało. Dodam że mam oryginalną płytę. Wie ktoś jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się