Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2012 o 21:18, Pile napisał:

Witam. Mam Samsunga Galaxy S2. Chciałem nagrać sobie piosenki Michaela Jacksona ale tak
żebym widział okładki piosenek i żeby to fajnie wyglądało. Dodam że mam oryginalną płytę.
Wie ktoś jak to zrobić?


zgraj przez kabel albo wysłaj przez bluetooth z PC na tele.A zeby powklejąc okładki do piosenek to musisz miec program MP3tag v2.46a.Elo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Zastanawiam się nad kupnem galaxy s, jednak ostatnio zauważyłem że istnieje trochę lepsza wersja tego telefonu, mowa tutaj o galaxy s+. Z tego co wyczytałem z różnych testów tych telefonów, to wszystko przemawia na korzyść galaxy s+, poza tym że galaxy s ma lepszy procesor graficzny. Jeśli chodzi o cenę to na allegro galaxy s+ jest trochę tańszy od swojego starszego brata, zupełnie to dla mnie nie zrozumiałe... Możecie mi doradzić w tej kwestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka: SE Live with Walkman. Opłaca się to brać w abonamencie za złotówkę? Ma ktoś telefonik i ma ochotę podzielić się wrażeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 17:59, Henrar napisał:

Krótka piłka: SE Live with Walkman. Opłaca się to brać w abonamencie za złotówkę? Ma
ktoś telefonik i ma ochotę podzielić się wrażeniami?

Tak, czy inaczej, spłacisz ten telefon z nawiązką. Niczego darmo nie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nie wiem czy piszę w dobrym temacie, ale nie znalazłem żadnego dot. plamtopów. Szukam jakiegoś dobrego, nie drogiego plamtopa w cenie max. do 200zł. Przede wszystkim zależy mi na czytelnym wyświetlaczu, WiFi i możliwości otwierania pdf''ów. Czy jesteście w stanie mi coś polecić ?

Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zastanawiam się nad kupnem HTC Wildfire S i chciałbym poznać Wasze opinie na temat tego smartfona, szczególnie osób które miały okazję go używać. Zastanawiam się właśnie nad tym modelem gdyż jest on tani i chwalony w różnych testach i na forach. Po raz pierwszy będę miał do czynienia z telefonem tego typu ("macany" ekran, zero klawiszy, android itp), więc też chciałbym się dowiedzieć czy człowiek, który do tej pory używał niezniszczalnej, obronno-zaczepnej Nokii 6230i i gardził wszelkimi dotykowymi herezjami jest w stanie bez uszczerbku na zdrowiu się do tego przystosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2012 o 22:29, Benqiu napisał:

Po raz pierwszy będę miał do czynienia z telefonem tego typu ("macany" ekran, zero klawiszy, android
itp), więc też chciałbym się dowiedzieć czy człowiek, który do tej pory używał niezniszczalnej,
obronno-zaczepnej Nokii 6230i i gardził wszelkimi dotykowymi herezjami jest w stanie
bez uszczerbku na zdrowiu się do tego przystosować.

Każdy z użytkowników smartfonó miał taki przerzut. Pod jednym względem masz lepiej, ominąłeś telefony z ekranem oporowym. Dzięki temu będziesz od początku mógł wyczuć ekran pojemnościowy który jest dużo bardziej delikatny i czuły.(ja mam nokie 5230 i LG Swift black, noki używam tylko kiedy naprawdę muszę) No i zaskoczą cię od początku możliwości, bo jednak android daje ogromne możliwości(tylko odrazu zainstaluj najważniejsze aplikacje bo chyba chcesz wykorzystać w pełni jego możliwośći ;) ).

4ny4
To może lepiej zainwestuj w jakiś tablet. Masz wtedy zdecydownaie więcej możliwości. Starsze tablety lub modele tabletu trak możesz kupić już za mniej niż 300zł. Nie są one technicznie cudami procesory do 600, max 256 ram ale do pdf, muzyki, internetu czy filmów w zwykłęj jakości się sprawdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forum ma bądź miał do czynienia z Motorolą RAZr?
Czas wymienić starego Samsunga na coś nowego i bardzo mnie ta Motka zainteresowała, jednakże jakieś opinie z chęcią bym wysłuchał. Albo polecacie może coś innego? Z chęcią wysłucham Waszych propozycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tomoya-Kun za odpowiedź.

Niesetety skończyła mi się umowa z Plusem i cholera jasna muszę wziąć nowy telefon, a tak bardzo lubię moją Nokie E52. Co mam brać ? HTC Wildfire czy HTC Wildfire S ? Jest jakaś w ogóle znaczna różnica między nimi ? Bo cenowa niestety jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2012 o 11:38, 4ny4 napisał:

Niesetety skończyła mi się umowa z Plusem i cholera jasna muszę wziąć nowy telefon, a
tak bardzo lubię moją Nokie E52. Co mam brać ? HTC Wildfire czy HTC Wildfire S ? Jest
jakaś w ogóle znaczna różnica między nimi ? Bo cenowa niestety jest.

Nie bardzo rozumiem, skoro tak lubisz swoją Nokię, to przecież wcale nie musisz jej zmieniać. Po prostu przedłuż umowę z Plusem, jak nie weźmiesz nowego telefonu, to dostaniesz śmieszny abonament, w którym nie będzie spłaty telefonu. Możesz przedłużyć na rok, a jak rok upłynie, to wtedy się zastanowisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, natomiast chciałbym wziąć dobry telefon ponieważ, a nóż rozmyślę się i nagle zrezygnuje z Noki, lub po prostu (najbardziej prawdopodobna wersja) sprzedam telefon na Allegro. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam Samsunga Galaxy SII i szukam darmowych gier na dwie osoby przy jednym telefonie. Jeżeli znacie takie to proszę o tytuły. Dodam tylko że mam już szachy i bowmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić sobie jakiś nowy telefonik szczególnie interesuje mnie żeby nagrywał filmy HD ogólnie te sprawy i dobra jakosc odtwarzacza,co myślicie o Xperia Neo V lub Samsung S8500 wave? Lub może jakiś inny byłby lepszym rozwiazaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2012 o 11:38, 4ny4 napisał:

Dzięki Tomoya-Kun za odpowiedź.

Niesetety skończyła mi się umowa z Plusem i cholera jasna muszę wziąć nowy telefon, a
tak bardzo lubię moją Nokie E52. Co mam brać ? HTC Wildfire czy HTC Wildfire S ? Jest
jakaś w ogóle znaczna różnica między nimi ? Bo cenowa niestety jest.


Posiadam HTC Wildfire i mogę powiedzieć, że telefon jest zwyczajnie dobry. Początkowo odrzucałą mnie dziwna rozdzielczość ekranu i trochę małą wydajność, ale za tą cenę dostaje się całkiem solidny telefon z GPS, radiem, androidem. Bardzo fajne jest, że telefon reaguje na gesty w aplikacjach Google. No i ma coś w rodzaju optycznego TrackPointa :) Mało przydatne, ale orginalne.

Co do Nokii- miałem dwie z Symbianem i 3 raz bym nie kupił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Który wybrać Xperia Ray,Neo V czy LG Swift7? Który najlepiej odtwarza muzyke filmy i jak z bateria proszę o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się