Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dluzej.
USB do 2.0 moze dostarczyc standardowo maksymalnie 2.5W mocy (5VDC*500mA), moja ladowarka przykladowo dostarcza przy tym samym napieciu prad 800mA i rzeczywiscie - przez USB laduje ponad polowe dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jest bardzo możliwe, że już kiedyś o to pytałem, ale jeszcze raz nie zaszkodzi.

Galaxy 551. Coś możecie mi o tym powiedzieć? Jak ekran, bateria? Fruit Ninja na tym pójdzie?

A jeśli nie, to może macie jakieś inne propozycje na telefon za około 500 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam Nokie 5800 XpressMusic i ostatnio pozyskałem słuchawki Beats od HTC Sensation XL (douszne), podczas włożenia do jack''a (3,5mm) do wejścia w telefonie automatycznie ustawia się opcja anteny telewizyjnej i zaczynają trzeszczeć. Wiecie może jak zrobić by działały jako zwykłe słuchawki/zestaw słuchawkowy ?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten problem rozwiązałem, aczkolwiek pokazał się następy. Podczas słuchania muzyki dźwięk jest tłumiony, jakby pod wodą. Po przestawieniu balansu na max prawą stronę gra dobrze lecz trochę traci na jakości. Wiecie może jak to naprawić ? By grało na normalnym balansie z dobrą jakością dźwięku. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja próbowałem przełożyć nokiowskie słuchawki do lg, to też tak miałem, po prostu normalne słuchawki mają 3 kanały (te pierścienie na jacku), a Nokia używa niestety 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domyslam sie, ze masz telefon z Orange/Plusa/Playa/czegokolwiek innego ;) jak jest zbrandowany to msusisz czekac az operator wypusci aktualizacje.

Jesli nie masz zbrandowanego to ustawienia->info o telefonie-> aktualizacja oprogramowania czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 19:33, Ichvander napisał:

Domyslam sie, ze masz telefon z Orange/Plusa/Playa/czegokolwiek innego ;) jak jest zbrandowany
to msusisz czekac az operator wypusci aktualizacje.

Jesli nie masz zbrandowanego to ustawienia->info o telefonie-> aktualizacja oprogramowania
czy jakos tak


Kupiłem go bez simlocka, z tym, że z tyłu mam małe logo Orange... I jak w ustawieniach próbuję go zaktualizować to dostaję informację, że nie ma żadnych aktualiacji... :/ Czyli coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest to telefon z Orange. Simlock (chyba) malo ma tutaj do gadania. W tym wypadku musisz czekac az Orange wypusci ICS do Galaxy S 2 niestety. Moja kolezanka ma ta sama sytuacje ;)

EDIT: Mozna sie jeszcze bawic w zrootowanie telefonu i sflashowanie niebrandowanego softu. Wtedy mialbys update do ICSa. Tylko ze to juz troche bardziej wymagajaca zabawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 19:29, JackXPPL napisał:

Jak zaktualiowac Galaxy S2 do ICS?

Oficjalny ICS Tu


Jesli chcesz się pobawić to tu masz instrukcje jak wgrywać ROM (system)
a tu
Spoiler

ttp://forum.android.com.pl/f168/iml74k-4-0-3-cyanogenmod-9-nightly-builds-123228/

masz jedną z lepszych nieoficjalnych wersji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymieniał ktoś kiedyś taśmę na własną rękę ,od wczoraj w telefonie cały czas pojawia się biały ekran choć słychać że wszystko działa .Pytam bo nie chcę niczego zepsuć (ale czy może być gorzej) .W komisach potrafią sobie policzyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze zawsze wkurza mnie CALKOWICIE bledne korzystanie ze spoilera, to sie zapytam:

DLACZEGO dales linki w spoilerze, a nie po ludzku w tresci? Jaki CEL Ci uswiecal? A nuz mnie przekonasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zalezy jeszcze jaki telefon :P no ale jak radzi zerohunter i jak ja sam radze, poradniki na yt moga sporo dac. swego czasu w ten sposob nauczylem sie kompletnie rozbierac nokie 6500slide, poczatki owszem, sa trudne i sie czlowiek boi, ze cos moze zlamac, czy cos, no ale jak robisz jak na filmiku nie winno byc zadnych problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka. Xperia Neo V. Jeśli nie to czemu i co z oferty t-mobile za podobną cenę zamiast tego lepiej zabrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się ostatnio nad przedłużeniem umowy w Mixplusie. W doładowaniach 30zł wielkiego wyboru nie mam ale zauważyłem ostatnio Sony Ericsson Live. Ma w miarę dobre recenzje i wydaje się być spoko telefonem.
Czy ktoś się może orientuje czy działałyby na nim jakieś Androidowe fpsy itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 18:41, kaczek93 napisał:

Zastanawiałem się ostatnio nad przedłużeniem umowy w Mixplusie. W doładowaniach 30zł
wielkiego wyboru nie mam ale zauważyłem ostatnio Sony Ericsson Live. Ma w miarę dobre
recenzje i wydaje się być spoko telefonem.
Czy ktoś się może orientuje czy działałyby na nim jakieś Androidowe fpsy itp.?

prawie wszystkie oprócz tych na wielordzeniowce np. GTA 3 i może MC 3 telefon ma podzespoły niemalże identyczne jak Galaxy S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 20:26, gracz_155 napisał:

prawie wszystkie oprócz tych na wielordzeniowce np. GTA 3 i może MC 3 telefon ma podzespoły
niemalże identyczne jak Galaxy S

GTA III na Live with Walkman chodzi, co pokazują filmy na Youtubie. Trzeba lekko podkręcić, ale da się i - o dziwo - gra trzyma stabilny framerate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zagwozdkę. Jak już wyżej wspominałem, chciałem przedłużyć umowę w mixie biorąc SE Live.
Jednak przy doładowaniach 30zł w liczbie 48 trzeba dopłacić 130zł. Przy 42 doładowaniach 250zł a to już połowa wartości telefonu. Więc może bardziej opłaca się kupić za gotówkę. Jeśli mi się nie spodoba to sprzedam czy coś a tak, umowa zawsze zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się