Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2012 o 22:37, Chaotizz napisał:

Ale promocje typu 9gr dziennie z innymi ludźmi z sieci 36i6 odpadają tak?


W sprawie promocji zawsze najlepiej jest zadzwonić na biuro obsługi tam, najlepiej ci odpowiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy SE XPERIA Neo V. Czy zdarzał wam się problem z odblokowaniem ''klawiatury'', lub odebraniem przychodzącego połączenia?? Problem polega na tym, że co jakiś czas, a właściwie coraz częściej nie mogę przesunąć tego paska w prawo w celu odebrania bądź odblokowania telefonu. Co może się dziać, jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 08:32, Massa napisał:

Pytanie do posiadaczy SE XPERIA Neo V. Czy zdarzał wam się problem z odblokowaniem ''klawiatury'',
lub odebraniem przychodzącego połączenia?? Problem polega na tym, że co jakiś czas, a
właściwie coraz częściej nie mogę przesunąć tego paska w prawo w celu odebrania bądź
odblokowania telefonu. Co może się dziać, jak to naprawić?


Może robisz to po prostu za szybko ?
Spróbuj najpierw na jakieś pól sekundy nacisnąć pasek i dopiero potem przesunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety to nie to. Zawsze stosunkowo szybko ten pasek przesuwam, ale gdy właśnie się tak zrobi, że nie mogę to choćby nie wiem co bym robił nie pójdzie. Jak telefon jest podłączony do ładowarki to już nawet nie ma co. Wtedy nie mogę za cholerę odblokować ani odebrać, muszę go za każdym razem odłączać od ładowarki i dopiero wtedy zatrybi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 08:32, Massa napisał:

Pytanie do posiadaczy SE XPERIA Neo V. Czy zdarzał wam się problem z odblokowaniem ''klawiatury'',
lub odebraniem przychodzącego połączenia??

Raz miałem taki problem. Pomogło wyłączenie telefonu, zdjęcie obudowy, wyjęcie baterii i wszystkich kart, a potem dokładne domknięcie obudowy (Neo V często jest u mnie gdzieś niedomknięta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 11:38, Henrar napisał:

Oryginalny system czy po roocie?

Oryginał prosto z salonu T-mobile. Mam go jakieś pół roku, problemy zaczęły się niecały miesiąc temu. Mogą być temu winne upadki? Bo nie ukrywam, że parę razy mi huknął o podłogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej wina systemu, bo u mnie na Live with Walkman czasem też się takie rzeczy zdarzały. Ale tylko raz na standardowym sofcie od SE i T-Mobile. Na custom ROMach zdarza się to bardzo często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 11:37, Pudzilla napisał:

Tak odnośnie komórek, to gdyby PS Vita miała możliwość dzwonienia, to smartfony nie miały
by racji bytu.

Jakby Vita miała możliwości dzwonienia to by była smartfonem a i tak z małą popularnością bo mało kto byłby skłonny płacić 200zł za gry do pogrania na kibelku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 12:54, gracz_155 napisał:

> Tak odnośnie komórek, to gdyby PS Vita miała możliwość dzwonienia, to smartfony
nie miały
> by racji bytu.
Jakby Vita miała możliwości dzwonienia to by była smartfonem a i tak z małą popularnością
bo mało kto byłby skłonny płacić 200zł za gry do pogrania na kibelku ;-)


Była by kieszokonsolką z możliwością dzwonienia. I szczerze mówiąc, to jest wiele osób, które są w stanie płacić duże pieniądze za swoją przyjemność. Może teraz za wcześnie aby mówić, że Vita jest rewolucyjna i wypiera smartfony w kwestiach gier. Jednak za klika lat gdy ukaże się wiele ciekawych produkcji, a sama konsolka i gry na nią stanieją, to będzie to bardzo ciekawa propozycja dla ludzi lubiących grać w ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 14:13, Pudzilla napisał:

Jednak za klika lat gdy ukaże się wiele ciekawych produkcji, a sama konsolka i gry na nią stanieją, to
będzie to bardzo ciekawa propozycja dla ludzi lubiących grać w ruchu.


Za kilka lat smartfony będą mogły wyświetlać lepszą grafikę niż obecnie vita (a właściwie za rok - dwa)

A co do jakości gier bo pewnie ta kwestia zaraz powstanie poruszona, to już najlepsze gry z gameloftu Modern Combat 3, Alphalt 6, Order and Chaos czy Shadowgun (innego producenta). Niemalże nie ustępują jakością grą na Vite/PSP i są do tego 10x tańsze.

Dnia 21.05.2012 o 14:13, Pudzilla napisał:

Była by kieszokonsolką z możliwością dzwonienia.

Już coś takiego było mianowicie Xperia play i odniosło sprzedażową klapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm no zaczynam się póki co bawić Galaxy Tab''em 8,9. Początki miłe.
Ogólnie dziwi fakt, slotu na kartę sim, a braku możliwości wykonywania połączeń ;/ Niby znalazłem na jakimś forum, że ktoś to rozpracował. Jednak póki co nie chce go flashować/rootować. Dlatego pytanie VOIP jest konkurencją dla standardowego GSM? Jeśli tak który app jest najlepszy jest ich masa, i na moje to różnią się tylko nazwami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 15:24, gracz_155 napisał:

Za kilka lat smartfony będą mogły wyświetlać lepszą grafikę niż obecnie vita (a właściwie
za rok - dwa)

I co z tego? PCty też niby wyprzedziły stacjonarne konsole i jakoś za bardzo tego nie widać. Liczy się optymalizacja (a tutaj Vicie dorównać może tylko iPhone i cała reszta na iOS) i wsparcie producenta sprzętu (a smarty tego nie posiadają)

Dnia 21.05.2012 o 15:24, gracz_155 napisał:

A co do jakości gier bo pewnie ta kwestia zaraz powstanie poruszona, to już najlepsze
gry z gameloftu Modern Combat 3, Alphalt 6, Order and Chaos czy Shadowgun (innego producenta).
Niemalże nie ustępują jakością grą na Vite/PSP i są do tego 10x tańsze.

Są też masakrycznie wręcz krótkie, nie mają zaawansowanej fizyki lub są na szynach i cóż, dlatego są takie tanie.

Dnia 21.05.2012 o 15:24, gracz_155 napisał:

Już coś takiego było mianowicie Xperia play i odniosło sprzedażową klapę.

Bo w momencie kiedy to wychodziło nie miało wsparcia od Sony (w sensie growego) i miało raczej słabe bebechy. Ale i tak IMO telefon odniósł raczej sukces - patrząc na XDA i ogólnie samych ludzi, którzy ten telefon rozpoznają, mimo że go nie posiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka - Noka C5 czy E52? Przeglądanie różnych porównań nie doprowadziło mnie do konkretnych wniosków - wg jednych te telefony są prawie identyczne, w innych wygrywa raz jeden, raz drugi...
Dylemat aktualny do jutra, do wczesnego ranka (~5 rano :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ma takie pytanie. mam 1200 zł + to co uda się zhandlować na psp i tu się pojawia moje pytanie ^^ czy kupić sobie motorole xoom 2 ( tablecik ) bo znalazłem w super cenie wyprzedasz za 1400zł czy HTC one X albo S ? ( jesli HTC to bym musiał sprzedac też vivaza pro ^^ moze by starczyło ) ale moze znacie jakis fajny tablet na win 7 lub androidzie ( akurat na 7 wolał bym bo na tablecie chciał bym 1. filmy, 2 muzyke 3 heroes 3 :D a one sa tylko na androida i win7 ) mozecie mi poradzic coś do tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 21:41, vinnere napisał:

Witam ma takie pytanie. mam 1200 zł + to co uda się zhandlować na psp i tu się pojawia
moje pytanie ^^ czy kupić sobie motorole xoom 2 ( tablecik ) bo znalazłem w super cenie
wyprzedasz za 1400zł czy HTC one X albo S ? ( jesli HTC to bym musiał sprzedac też vivaza
pro ^^ moze by starczyło ) ale moze znacie jakis fajny tablet na win 7 lub androidzie
( akurat na 7 wolał bym bo na tablecie chciał bym 1. filmy, 2 muzyke 3 heroes 3 :D a
one sa tylko na androida i win7 ) mozecie mi poradzic coś do tego ?


Na Windows 7 nie ma żadnych tabletów (w sumie jest kilka ale nie wartych żadnej uwagi)

Zależy czy na prawdę potrzebujesz tablet. Jeśli to ma być urządzenie do przeglądania neta w łóżku to raczej nie, bardzo równie dobrze można to robić na smartphonie (o wymiarach 4 cale +) a co do telefonu to raczej bierz HTC One X niewiele ustępuje a właściwie jest porównywalny z nadchodzącym SGS III. Pod względem wydajności bestia. Spokojnie przez 2- 3 lata wszystkie gry będą ci na nim działać.
Co do filmów i gier to zawsze możesz smartphone''a podłączyć do telewizora bezprzewodowa (jeśli masz telewizor z wi-fi) lub kabelkiem HDMI i na nim oglądać filmy, jeśli mówimy o zastosowaniach domowych

W podróży tablet jest dość nieporęczny ponieważ musisz mieć na niego jakoś torbę/plecak i słuchanie z niego musiki jest dość niewygodne. Smartphone''a zawsze możesz wsadzić w kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 22:13, gracz_155 napisał:


Zależy czy na prawdę potrzebujesz tablet. Jeśli to ma być urządzenie do przeglądania
neta w łóżku to raczej nie, bardzo równie dobrze można to robić na smartphonie (o wymiarach
4 cale +) a co do telefonu to raczej bierz HTC One X niewiele ustępuje a właściwie jest
porównywalny z nadchodzącym SGS III. Pod względem wydajności bestia. Spokojnie przez
2- 3 lata wszystkie gry będą ci na nim działać.
Co do filmów i gier to zawsze możesz smartphone''a podłączyć do telewizora bezprzewodowa
(jeśli masz telewizor z wi-fi) lub kabelkiem HDMI i na nim oglądać filmy, jeśli mówimy
o zastosowaniach domowych

W podróży tablet jest dość nieporęczny ponieważ musisz mieć na niego jakoś torbę/plecak
i słuchanie z niego musiki jest dość niewygodne. Smartphone''a zawsze możesz wsadzić
w kieszeń.



aha dzięki, powiedz mi tylko czy smartphone 4,2 cale ( tyle ma htc ? ) jest wygodny do ogladanai filmów ( w podróży głównie bo o to chodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się