Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Tani smartfon do 400-500zł?.
Myślałem nad Sony Ericsson Live with Walkman, jakieś opinie? Ogólnie sprzętowo prezentuje się bardzo ciekawie. Zdjęcia robi przyzwoite?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 17:28, treek napisał:

Tani smartfon do 400-500zł?.
Myślałem nad Sony Ericsson Live with Walkman, jakieś opinie? Ogólnie sprzętowo prezentuje
się bardzo ciekawie. Zdjęcia robi przyzwoite?

Warto, jeżeli nie zależy ci na dużym ekranie. Zdjęcia robi dobre, choć przy słabym oświetleniu duże szumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie, dotyczy zune w telefonie Nokii. Chodzi o to,że używam zune jako odtwarzacza to jest prosty, a ja nie wymagam jakich equalizerów. Ale tyczy pytanie tego,że chcę po kolei, by leciały piosenki. A działa na zasadzie losowego wybierania piosenek. Czy mogę to zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 22:23, treek napisał:

Do 500 idzie też znaleźć używanego SE Neo V czyli wypadało by, że też warto?

Zresztą nie ważne wziąłem Live''a, teraz mieć nadzieje, żeby nie przysłali ziemniaków;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh doszedł cały piękny i gotowy do pracy, parę pytań jak ściągnę simlocka gwarancję stracę tak(orange)? I co z syfami które mam stockowo wgrane? Mam tu jakieś pierdoły które i tak nie działają (simsy/nfs) i nie mogę ich usunąć.
Bez roota nie da rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2012 o 14:17, treek napisał:

Heh doszedł cały piękny i gotowy do pracy, parę pytań jak ściągnę simlocka gwarancję
stracę tak(orange)?

Tak, ale da się tez proces odwrócić ,np przed oddaniem do serwisu

Dnia 28.06.2012 o 14:17, treek napisał:

I co z syfami które mam stockowo wgrane? Mam tu jakieś pierdoły które
i tak nie działają (simsy/nfs) i nie mogę ich usunąć.
Bez roota nie da rady?


Nie da, trzeba root''ować
Ale jak będziesz ściągał simlocka to i tak pewnie będziesz wgrywał ROM bez tego lub dogrywał root''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2012 o 20:17, Los_Emilos napisał:

Mam pytanie odnośnie dwóch telefonów Nokii. Czy opłaca się dopłacić do Nokia 800 Lumia,
czy jednak kupić Nokia 710 Lumia?

Najlepiej na razie nie kupować i poczekać na Win 8, bo jest wysoce prawdopodobne że obecne lumie win 8 nie otrzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem ICS''a (niebrandowanego?) i syfy od orange poznikały ^^. Teraz man tylko problem bo ekran mam upside down i nijak nie idzie go obrócić wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2012 o 21:23, treek napisał:

Wgrałem ICS''a (niebrandowanego?) i syfy od orange poznikały ^^. Teraz man tylko problem
bo ekran mam upside down i nijak nie idzie go obrócić wtf?

Ustawienia--> wyświetlacz--> obrót ekrany i powinieneś mieć 180(stopni) wyłącz
albo
Ustawienia--> wyświetlacz--> auto rotacja/obrót i wyłącz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2012 o 21:02, gracz_155 napisał:

> Mam pytanie odnośnie dwóch telefonów Nokii. Czy opłaca się dopłacić do Nokia 800
Lumia,
> czy jednak kupić Nokia 710 Lumia?
Najlepiej na razie nie kupować i poczekać na Win 8, bo jest wysoce prawdopodobne że obecne
lumie win 8 nie otrzymają.

Z tego co czytałem będzie tylko aktualizacja 7.6 dająca identyczne menu- nic po za tym. Nie jestem aż tak napalony na WM8, po prostu poszukuje dobrego telefonu a do października/listopada za bardzo nie chce mi się czekać (chodź do tego czasu te telefonu nieźle stanieją).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2012 o 21:40, gracz_155 napisał:

Ustawienia--> wyświetlacz--> obrót ekrany i powinieneś mieć 180(stopni) wyłącz

albo
Ustawienia--> wyświetlacz--> auto rotacja/obrót i wyłącz

Właśnie to było zafajkowane pomogło za którymś restartem pokręcił się kilka razy i uspokoił ;/ łatevaaaa.

Inny problem. Mam ściągniętą apke(3MB) skopiowałem ją na kartę pamięci, jak ją uruchamiam ta potrzebuje jeszcze 500 MB dodatkowego miejsca i piszę, że na karcie jej nie ma, a wolne są 2GB, w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2012 o 22:23, treek napisał:

Inny problem. Mam ściągniętą apke(3MB) skopiowałem ją na kartę pamięci, jak ją uruchamiam
ta potrzebuje jeszcze 500 MB dodatkowego miejsca i piszę, że na karcie jej nie ma, a
wolne są 2GB, w czym problem?


Czyżby gra od gameloftu ? Te instalują się na pamięci wewnętrznej, cześć gier od innych producentów również instaluje dodatkowe dane tylko na pamięci wbudowanej. Spróbuj przerzucić dane na SD i spróbuj jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2012 o 22:31, gracz_155 napisał:

Czyżby gra od gameloftu ? Te instalują się na pamięci wewnętrznej,

Wszystko domyślnie instaluje mi się w w pamięci wewnętrznej.

Dnia 28.06.2012 o 22:31, gracz_155 napisał:

cześć gier od innych
producentów również instaluje dodatkowe dane tylko na pamięci wbudowanej. Spróbuj przerzucić
dane na SD i spróbuj jeszcze raz.

No już wcześniej próbowałem przerzucić i nie pomagało ;p dziwne tylko z tą jedną się aplikacją mam taki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 00:07, treek napisał:

No już wcześniej próbowałem przerzucić i nie pomagało ;p dziwne tylko z tą jedną się
aplikacją mam taki problem.


A z jaką jeśli można spytać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się