Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

One V to syf. Nie bierz.

Do zabijania czasu (tj. gry i internet) i nie wykorzystasz bebechów? No, może nie Ty, ale gry tak. A na androidzie jest tych dobrych i wymagających cała masa.No i 3,7 do internetu... można, ale da się lepiej.

W tej cenie bierz SGS (nie plus), tylko na Allegro, ale da radę nówkę trafić. Ewentualnie SE Arc S (słabszy ale większy ekran) lub Ace 2 (mocniejszy ale mniejszy). A jak chcesz poczuć prawdziwy wypas, znaleźć dziewczynę, wyglądać jak człowiek i zyskać nowych znajomych na studiach, to bierzesz SGS2 bez zastanowienia. :) Ale to już trzeba wyłożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.
Jako, że mój telefon oficjalnie jest w stanie przedzawałowym i prawdopodobnie niedługo umrze, szukam nowego telefonu, aby go zastąpić.
Stąd też moje pytanie: Czy ktoś z Was posiada może Samsung Galaxy S3 i mógłby się wypowiedzieć na jego temat?

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
Pozdrawiam,
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 02:52, sinir napisał:

One V to syf. Nie bierz.


Skąd wiesz...?

Dnia 25.07.2012 o 02:52, sinir napisał:

A jak chcesz poczuć prawdziwy wypas, znaleźć dziewczynę, wyglądać jak człowiek i zyskać nowych znajomych
na studiach, to bierzesz SGS2 bez zastanowienia. :) Ale to już trzeba wyłożyć.


Ech.... Dzieci ery multimediów. Bez komórki i Internetu nie ma już innych opcji...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wcześniej pisałem, gry jedynie czysto casualowate - Angry Birdsy, Sudoku, Tetrisy, itp.
Grać na takich ekranikach w "poważniejsze" tytuły po prostu nie lubię. Miałem PSP, na którym gra się dużo wygodniej niż komórkach, i w ogóle z niego nie korzystałem.

A co Samsungów - przejechałem się na ich telefonach dwukrotnie. Spróbuję pomacać takiego osobiście, ale wcześniejsze złe wrażenia właściwie skreślają producenta.

Odnośnie Soniaka - zastanawiałem się właśnie nad nim lub tym HTC, i jakoś bardziej mi się podoba One V. No, ale jeszcze poprzeglądam recenzję / spróbuję własnoręcznie sprawdzić.

W każdym bądź razie dzięki za wypowiedzi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 11:38, mrosi napisał:

Skąd wiesz...?


Bo go dotykałem i umiem korzystać ze specyfikacji technicznej...?

Dnia 25.07.2012 o 11:38, mrosi napisał:

Ech.... Dzieci ery multimediów. Bez komórki i Internetu nie ma już innych opcji...?


Nie, nie ma. Za dinozaurów miałeś lepiej, fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas zmienić telefon. W zasadzie to już zdecydowałem się na Xperię U, ale myślę, że dobrze spytać co o tym telefonie sądzicie i czy ewentualnie potrafiłby ktoś zaproponować coś lepszego w tym samym przedziale cenowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2012 o 07:37, Siriondel napisał:

Szukam jakiejś muzycznej gry na Androida. Polecacie coś?

Z takich po lepszych to raczej:
Guitar Hero 6 lub
https://play.google.com/store/apps/details?id...earch_result
Tap Tap Revenge 4
https://play.google.com/store/apps/details?id...earch_result
w sumie jeszcze tą można pod muzyczną podciągnąć
MrMixit
https://play.google.com/store/apps/details?id...earch_result

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2012 o 07:37, Siriondel napisał:

Szukam jakiejś muzycznej gry na Androida. Polecacie coś?

Poszukaj "Music Hero". Można wrzucać własną muzykę, jak w Audiosurfie, i o dziwo działa całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi Panowie. Wziąłem Music Hero i fajne, ale we własnej muzyce synchronizacja z rytmem zerowa, szkoda. Przetestuję inne.

Szukam jeszcze czegoś w rodzaju Infinity Blade, tej głośnej jakiś czas temu siekanki ze sprzętów Apple. Koncepcja od zawsze mi się podobała a wreszcie mam wystarczająco mocny sprzęt na takie gry. Znalazłem w Google Play grę Blood and Glory:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.glu.gladiator_nr
oraz Dark Meadow, które ma w systemie walki coś zbliżonego do Infinity Blade:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.phosphorgames.DarkMeadow#?t=W251bGwsMSwxLDIxMiwiY29tLnBob3NwaG9yZ2FtZXMuRGFya01lYWRvdyJd
Wiecie może, czy jest tam coś innego w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem otorz posiadam telefon lg i włorzyłem karte pamieci do telefonu i telefon zaczał szaleć a to jeden sms przychodził kilka razy a nie mogłem odpowiedziec. Tak ajk by jakis wirus czy coś. Wuystarczy wgrac oprogramowanie, co zrobic aby działało dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2012 o 18:13, karolekx23x napisał:

Witam mam problem otorz posiadam telefon lg i włorzyłem karte pamieci do telefonu i telefon
zaczał szaleć a to jeden sms przychodził kilka razy a nie mogłem odpowiedziec. Tak ajk
by jakis wirus czy coś. Wuystarczy wgrac oprogramowanie, co zrobić aby działało dobrze?


1. Format karty pamięci koniecznie pod FAT32, bo tylko FAT32 współpracuje z każdym telefonem , a tylko bóg jeden wie co na pamięciach przenośnych się znajduje :-)
2. Przywróć ustawienia fabryczne Może jakaś aplikacja coś psuje.
3 Jeśli powyższe nie podziałają wgraj czyste oprogramowanie, jeśli nie będziesz wiedział jak podaj model telefonu postaram ci się pomóc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jaki polecacie telefon bez zbędnych bajerów, prosty, najlepiej z klapką. Dobry jakościowo (bateria, wytrzymałość etc.), cena do 200 PLN (używka). Cieszyłbym się, gdyby był to dobry telefon do odtwarzania muzyki. Na ten czas posiadam SE W350i, mam go ponad 4 lata i jestem z niego zadowolony, jednak bateria jest coraz słabsza, a do tego wczoraj klapka się ułamała (można to skleić, ale będzie to tylko prowizorka, na dłuższą metę klapka się rozpadnie). W sumie mógłbym kupić ten sam model, ale jak już mam mieć nowy telefon, to może coś innego. Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 23:30, Aczki napisał:

A czy byłaby możliwość zakupu w sklepie T-mobile z wysyłką do Polski?

Wątpliwe to już musiał byś zadzwonić do nich i się dowiedzieć nawet jeśli ci sprzedadzą to cena będzie kosmiczna (jak zresztą wszystkie ceny telefonów w salonach operatorów)
550$(cena bez wysyłki) +5% cła = 577,5$
577,5 +23% VAT ~710$ =2380zł
Czyli o 1000zł więcej niż cena normalnego SGS2 kupionego w Polsce
lub normalna cena SGS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tutaj korzysta z telefonów Blackberry?

Mam pewne pytanie w związku z ustawieniami zabezpieczeń.
W swoim wcześniejszym telefonie mogłem ustawić pewne hasło (i nie chodzi tu o PIN), które trzeba było wpisać chcąc dostać się do pewnych obszarów telefonu np. książki adresowej lub wiadomości. Sprawdzało się to bardzo dobrze.
Podobną funkcję widzę w Blackberry 9000 Bold. Dotyczy ona co prawda hasła wpisywanego przy próbie ogólnego odblokowania telefonu, ale to też jest ok. Jest jednak pewien mankament: istnieje ustawienie dotyczące liczby prób wpisania hasła. Bardzo mi się nie podoba, że nie można tej rzeczy wyłączyć. Wolałbym zdecydowanie, żeby nie było żadnych limitów co do wpisywania hasła, a nie tak, jak np. przy standardowym PIN.
Postanowiłem zaryzykować i sprawdzić, co może się stać, gdy przekroczę limit. Przy ostatniej próbie wpisania hasła otrzymałem informację, że w przypadku niepowodzenia "informacje zostaną skasowane". Przestraszyłem się komunikatu i wpisałem poprawny kod.

http://docs.blackberry.com/en/smartphone_users/deliverables/14947/About_the_device_password_26363_11.jsp

Czy istnieje jakiś sposób na wyłączenie tego nieszczęsnego limitu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieją na Androida jakieś inne aplikacje do telefonowania? Bo od update''u ICS, Telefon w SE Live działa wolniej niż Battlefield na Celeronie 700.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się