Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2012 o 18:08, Prince_Miki napisał:

Na pewno nic złego ;) Zajrzyj do ustawień widoku. Jak nie pomoże to masz linki do instrukcji
obsługi: http://forum.android.com.pl/f493/instrukcja-pea-na-instrukcja-serwisowa-wt19-wt19a-wt19i-158062/

Dobra rozwiązałem problem trochę wcześniej..... czasami zaskakuje mnie moja głupota.....
Tak czy owak dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
mam problem z SGS III, w sumie z teog co czytałem to jest to przypadłość większości Samsungów z siecią PLAY. Chodzi o odbieranie i wysyłanie MMsów. Konfiguracja jest na 100% poprawna, taka jak powinna być.
Dziś otrzymałem MMSa i i dałem Pobierz, jednak nic się nie dzieje.
Jest ktoś w stanie pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drodzy współgramowicze? Słuchajcie, szukam telefonu dla takiej jednej kobiety, więc i kryteria odrobinkę niecodzienne. Otóż tak, musi on być - po pierwsze - niewielki, po drugie - mieć latarkę, a po trzecie - być srebrny. Reszta czynników raczej nie gra roli, chociaż lepiej coby było solidniej i drożej niż bylejako i tanio. Jakieś sugestie, porady? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 20:52, Tajemnic napisał:

Drodzy współgramowicze? Słuchajcie, szukam telefonu dla takiej jednej kobiety, więc i
kryteria odrobinkę niecodzienne. Otóż tak, musi on być - po pierwsze - niewielki, po
drugie - mieć latarkę, a po trzecie - być srebrny. Reszta czynników raczej nie gra roli,
chociaż lepiej coby było solidniej i drożej niż bylejako i tanio. Jakieś sugestie, porady?
Z góry dziękuję.

Hmm... nie wiem, czy chodzi o smartfona, czy o zwykły telefon, i czy będzie się to liczyło jako "mały", ale może... biały SE Live with Walkman? Jest raczej niewielki jak na smartfona, latarkę można zrobić z flasha aparatu jednym widgetem, a dodatkowo ma całkiem potężne bebechy. Cena to ~600 zł za nowy.

http://ogloszenia.bialystokonline.pl/galeria/00/52/96/99/0.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 20:59, Dared00 napisał:

<ciach>


Przepraszam, ździebko zacofany jestem - dla mnie telefon to jest takie coś raczej z guzikami, a nie dotykowym ekranem. Dla osoby dla której szukam zresztą też, więc jakkolwiek dziękuję za propozycję, to to raczej nie jest to czego bym szukał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw moja mała refleksja... Czemu najpierw dążono by z wielkich telefonów z akumulatorami i antenami posiadać małe kieszonkowe i funkcjonalne zabawki, a teraz niedługo będzie nam potrzebny plecak/torba na nasz telefon?

A inna sprawa. Posiadam SE Xperia x10mini PRO. Zastanawiam się jednak nad zmianą, bo poza małymi gabarytami i klawiaturą qwerty smartfon mnie nie zadowala za bardzo. Co byście polecili na chwilę obecną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 12:37, noobie napisał:

Najpierw moja mała refleksja... Czemu najpierw dążono by z wielkich telefonów z akumulatorami
i antenami posiadać małe kieszonkowe i funkcjonalne zabawki, a teraz niedługo będzie
nam potrzebny plecak/torba na nasz telefon?

Bo doszliśmy do punktu, w którym trzeba było wybrać: kieszonkowość LUB funkcjonalność. Wybrano funkcjonalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

Szukam tanszego smarfona do 600zł (plus-minus), może macie jakies propozycje?
Nie zależy mi bardzo na mocnych podzespolach, grac raczej nie będe :p Po prostu musze miec coś wygodnego do
poczty, www i kilku aplikacji :)
Chcialbym jedynie aby:
- Telefon mial androida.
- Czym większy wyswietlacz tym lepiej
Istnieją w tym przedziale cenowym jakies sensowne modele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś z tu obecnych styczność z Windowsem Mobile (Phone, czy jak się teraz zwie)? Szczególnie to chodzi mi akurat o Nokię Lumię 800, ale byłbym wdzięczny, jeśli by ktoś się podzielił wrażeniami nawet odnośnie samego systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś telefon służył do dzwonienia i pisania SMSów, teraz dla wielu (nie w Polsce, my zacofani niestety jesteśmy) są to funkcje dodatkowe które są bo muszą być i już. W nowoczesnym świecie telefony służą do internetu, gier, muzyki, większe do filmów, a do trzech z tych rzeczy konieczny jest duży ekran. Kiedy kupowałem Galaxy S II z ekranem 4,3" myślałem, że to już górna granica i "po co więcej?", ale teraz myślę tylko o przesiadce na coś 4,7-4,9".

SE Xperia x10 mini pro... ojej. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 12:50, Dared00 napisał:

Wybrano funkcjonalność.

No ale telefony jak były małe to dało się dzwonić, wysyłać smsy. A nawet kolorowe wyświetlacze były ;). Poza tym nie o to pytałem, co powiesz o telefonie o jaki pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak ma sie galaxy gio do galaxy ace?
Bedzie wydajnieszy? Wiem ze to typowe budzetówki, ale jak dla osoby która prawie, że nic od nich nie oczekuje tylko chce androida i gadu gadu wystarcza ;p do 270zł uzywke kupie tego GIO?

Edit: Ktory bedzie sprawniejszy. GIO ma wiecej RAM a do tego mniejszy wyswietlacz. Tak wiec bedzie dzialal plynniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie HTC ONE V za 600 zł(uzywka) - nie wiem czy to jest okazja czy też nie. O ile na poczaku nie miałem powodów do narzekań, to teraz odczuwam. Teraz rozmyslal nad dolozeniem do czegoś. Wspollokator będzie pozbywal sie swojej sgs 2 za około 900 złotych. Pytanie, czy za taka sumę opłaca sie kupować go, a może znajdę coś lepszego? Jak wychodzi w porównaniu z S Adwance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 15:35, Niewiernus napisał:

Kupiłem sobie HTC ONE V za 600 zł(uzywka) - nie wiem czy to jest okazja czy też nie.
O ile na poczaku nie miałem powodów do narzekań, to teraz odczuwam. Teraz rozmyslal nad
dolozeniem do czegoś. Wspollokator będzie pozbywal sie swojej sgs 2 za około 900 złotych.
Pytanie, czy za taka sumę opłaca sie kupować go, a może znajdę coś lepszego? Jak wychodzi
w porównaniu z S Adwance?


Za 900 jak najbardziej warto jeśli jest w dobrym stanie i na jakiejś gwarancji. Różnica w porównaniu do gównianego One V będzie duża, do Advanca średnia ale odczuwalna zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się