Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Polecam! Posiadam takową i mogę zapewnić, że lepiej mi się z niej korzysta niż z K700i, który miałem okazję przez całkiem sporą ilość czasu przetestować. Nie ma może Bluetooth i bajerów pokroju wypaśne gierki w 3D, ale solidna i wielofunkcyjna konstrukcja z Finlandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 22:40, NyGgA MiLy napisał:

No i moje nadzieje na SE K700i spełzły na niczym.Matka mówi,że Allegro jest niebezpieczne i
zabroniła mi zamawianie tego telefonu.Ehhh,TAKI telefon za niecałe 300 złotych :/
Trzeba będzie poszukać nowego..Wpadła mi w oko Nokia 6020.Całkiem dobry telefon..


A potrzebny ci na kartę czy abonament? ja kupiłem swój SE k700i Za 399zł (razem z bluetooth) na abonament (24 miechy) na jakieś 18 zł... Nówka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 22:53, Uther1 napisał:

Nie polecam 6020... Ma go moja ciotka i nie uwarzam, żeby był to dobry telefon.



W porównaniu z moim szajsem(najstarszy Samsung) każdy telefon będzie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jakoś przekonać mamę do sprzedającego (jeżeli rzeczywiście gość u którego kupujesz ma dobrą renomę) pokaż jej najlepsze komentarze, te apropo przesyłki, stosunek pozytywy/negatywy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 22:53, Uther1 napisał:

Nie polecam 6020... Ma go moja ciotka i nie uwarzam, żeby był to dobry telefon.

A może jakieś argumenty? Bo ja mam ten telefon i jestem bardzo zadowolony - chętnie skontruję Twoje negatywne spostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 23:05, Kryhuu napisał:

Spróbuj jakoś przekonać mamę do sprzedającego (jeżeli rzeczywiście gość u którego kupujesz
ma dobrą renomę) pokaż jej najlepsze komentarze, te apropo przesyłki, stosunek pozytywy/negatywy
itd.



Z tym w sumie bym się uporał,gdyby nie 1 rzecz-mama chce koniecznie telefon na raty.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja na twoim miejscu kupiłbym SE k750i
z tego co wiem to mają podobną cenę..


sam mam SE k800i i mogę powiedzieć jedno - ten telefon miażdży wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej.. opłaca sie kupic Nokie 3220 ? czy 2310... chciałbym komurke za MAX 300-400 zł..
bez kamerki najlepiej i bez bajerów gł do smsowania i gadania.. aby był niezawodny najlepiej z pamiecią wewnetrzna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 08:33, Chester001 napisał:

hej.. opłaca sie kupic Nokie 3220 ? czy 2310... chciałbym komurke za MAX 300-400 zł..
bez kamerki najlepiej i bez bajerów gł do smsowania i gadania.. aby był niezawodny najlepiej
z pamiecią wewnetrzna...


Oplaca się kupic nokie 3220-napewno, sam osobiście miałem ten telefon do zeszłej środy(sprzedałem go).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 00:27, KyK napisał:

sam mam SE k800i i mogę powiedzieć jedno - ten telefon miażdży wszystko :D


Opisz wrażenia z użytkowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 12:28, Pingus napisał:

> sam mam SE k800i i mogę powiedzieć jedno - ten telefon miażdży wszystko :D

Opisz wrażenia z użytkowania


Bardzo chętnie ^^
komórka co najważniejsze mimo swojego..dość oryginalnego designu trzyma się w dłoni pewnie nie tak jak niektóre. przesłona obiektywu jest dobrze skonstruowana jednak podejrzewam że po pewnym czasie może ona troszkę się "wyrobić" ale to raczej normalne. obudowa nie rysuje się tak szybko jak np. w t610 czy k500i a szybka osłaniająca wyświetlacz mimo już dwutygodniowego używania nie ma nawet najmniejszej rysy - to się chwali.

Jeżeli chodzi o oprogramowanie - seryjne miało lekkie tendencje do "wieszania się" przy niektórych aplikacjach jednak aktualizacja przez dołączony kabel USB od Orange sprawiła że ten problem już nie występuje. Pamięć telefonu - 70 MB - wystarcza na kilka mp3 [nie skonwertowanych] albo na jakiś film [nawet pełnometrażowy - w formacie 3gp lub mp4]. dodatkowo telefon posiada slot na karty M2 [bodajże do 2GB] więc jeżeli tylko ktoś potrzebuje to nie ma najmniejszych przeszkód żeby pojemność telefonu rozszerzyć.

Sam aparat robi bardzo dobre zdjęcia jednak przy słabym oświetleniu mogą pojawić się problemy przy trybie automatycznego ustawiania ostrości - zawsze jednak można ustawić ją samemu ^^ matryca 3.2 mpix sprawia że niektóre zdjęcia wychodzą jak te robione zwykłą cyfrówką [poniżej dodaję zdjęcie z mojego pokoju :D]

Ogólnie telefon dobry, jestem z niego bardzo zadowolony i polecam każdemu kto ma możliwość załatwienia go sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 11:47, balduran2 napisał:

> hej.. opłaca sie kupic Nokie 3220 ? czy 2310... chciałbym komurke za MAX 300-400 zł..

> bez kamerki najlepiej i bez bajerów gł do smsowania i gadania.. aby był niezawodny najlepiej

> z pamiecią wewnetrzna...

Oplaca się kupic nokie 3220-napewno, sam osobiście miałem ten telefon do zeszłej środy(sprzedałem
go).

skoro tak mówisz to powiedz mi dlaczego... ją mam kupic uzasadnij , przekonaj mnie !
ps dlaczego ją sprzedałeś?
i jeszcze jedno:
a moze nokie 2610 ? 3MB pamieci 15 dni czuwania....
niestety ma tylko wap i NIE wiem czy ma jave ??!! po za tym podoba mi sie jak cholera.polecił byś mi podobną komurke lecz z JAVĄ i irdą ? bo chciałbym muc sobie jakś tepete ściągnać z teta.. czy coś...
bardzo podoba mi sie jeszcze nokia 1600 ... ale.. ma dużą wade nie ma MMSów :/ , nie ma tez kalendarza, przypomnienia.. , kalkualtora (chyba i stopera) niby nic a jednak...
chciałbym taką komurke aby to wszystko miała do 300-400 zł.. bez aparatu cyfrowego..
czy ja wymagam zbyt wiele ?
podoba mi sie tez kokia 6020.. ale jest ponad 400 zł.. no to za duzo troche bo chce sobie jeszcze coś kupic na świeta.... jest jeszcze 6021 ta sama tylko bez VGA aparatu ale kosztuje 20 zł mniej (!) wiec sie wogole nie opłaca ...
chciałbym taką ulepszoną o kilka szczegółów nokie 1600 :(:( ale takiej nie ma :(

- chciałbym miec tez archiwum wiadomosci.... i dzwonki powyzej 40 tonów...lub mniej aby jakoś fajnie grały.

a moze jakieś innej firmy... ::(:(:(


może Motorola L6 ?? ale nie wiem ile kosztuje...
pomocyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nokia 3220 jest fajna z kilku powodów:
-po pierwsze, ma kolorowy wyświetlacz i polifoniczne dzwonki,
-po drugie, posiadaj jave,
-po trzecie, ma za******* światła po bokach,
-po czwarte, ma dobrą baterie(mi przy długim graniu w gierki wystarczła na 4-7 dni),
-po piątema, dość dobry aparta(kiedyś zdjęcia roione tym telefonem dawałem do aukcji na allegro) i kamere,
-i ostatnie, nie jest droga.
A sprzedałem ją dlatego że miałem już ją dość długo(ponad rok) i kupiłem sobie Nokia N-gage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam mam L6 i jestem zadowolony. Nie ma IRDA ale zamiast tego Bluetooth, aparat, ok. 11MB pamięci, kalendarz, budzik, kalkulator ma. Nie ma stopera. Można mieć ok. 100 wiadomości zapisanych. Co do ceny to widziałem w jednym sklepie nowąza 400 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się