Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Podmieniłem plik vold na moim lg l9 aby zamienić internal sd z external sd. Po tej operacji telefon zaczął wariować, widzi dwie wewnętrzne pamięci, nie widzi SD nawet po podłączeniu pod PC. Hard reset nic nie dał. Co mogę zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalozmy, ze cena nie gra roli, jaki telefon na Androida byscie polecili? Najlepiej jakby mial dluzo trzymajca baterie, fajnie jakby byl wytrzymaly, ale nie wiem czy to nie za duzo, a funkcjonalnoscia nie ustepowal duzo netbookowi, wazne, zebym nie mial zadnych ograniczen w tym co moge sobie tam instalowac, pisac, etc. czyli chce miec roota, albo zeby byla mozliwosc rootowania bez bricka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info mail do producenta poszedl z pytaniem o ceny i mozliwosc zastosowania jako ladowarka poszedl, ponoc juz mozna zamawiac, ciekawe tylko jaka jest min. ilosc.

Co do telefonow to slyszalem, ze Samsung Galaxy SIII i Motorola Droid RAZR maxx maja calkiem dobre baterie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

S3 ma bardzo dobrą baterią, bo aż 2100mAh, ale co z tego, skoro i tak trzymie max 5dni (jak nie robisz prawie nic), a jak grasz/przeglądasz neta to max 10h.
Popołudniu wrzucę wam screenshoty z zakłądki bateria S3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 06:42, Jackal-pl napisał:

S3 ma bardzo dobrą baterią, bo aż 2100mAh, ale co z tego, skoro i tak trzymie max 5dni
(jak nie robisz prawie nic), a jak grasz/przeglądasz neta to max 10h.
Popołudniu wrzucę wam screenshoty z zakłądki bateria S3.


Z tego co widze to wyszla tez bateria 3000 mAh, czyli ~43% pojemniejsza, na allegro widze po 100zl, tylko nie wiem czy to sa oryginalne czy jakas chinszczyzna? ile wiecej wtedy telefon zajmuje miejsca/wazy jesli bateria jest grubsza?
Teraz dopiero zauwazylem, ze jest kilka wersji telefonu: z 4-rdzeniowcem 1.4GHz i 2-rdzeniowcem 1.5GHz, dwa rozne GPU, z 3G lub 4G oraz z 1 lub 2 GB RAMu.

Przed chwila (zaczalem pisac tego posta jakis czas temu :P) zauwazylem, ze wersja z procem 4-rdzeniowym, 4G i 2GB RAMu to Samsung i9305, w sumie kupilbym gdyby nie dwie watpliwosci:

1) czytam teraz o Motorola Droid RAZR Maxx HD i chyba najmocniejsza sposrod wszystkich smartphonow bateria bardzo kusi
2) widze duzo opinii w Internecie, ze ekran bardzo latwo peka, po jednym malym upadku nawet w jakiejs oslonie nadaje sie do drogiej wymiany. W takim razie musze sie zastanowic mocno nad zakupem, bo moj obecny telefon nie raz mi upadl (spokojnie 2 razy na rok, w ciagu ostatnich 3 lat), nie byly to duze wysokosci, bo 30-60cm (raz ok. 120cm, ale mimo wszystko prawdopodobienstwo sugeruje, ze telefon moze starczyc mi na rok gora (chyba, ze sa jakies polecane faktycznie chroniace przed upadkami pokrowce (ale nie za duze/grube).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś polecić jakieś dobre słuchawki do Samsunga Galaxy S2 do rozmów? Nie będę na nich słuchał muzyki, więc wystarczy jedna słuchawka i mikrofon. Rozmawiam po kilka godzin dziennie z różnymi osobami, więc najlepiej, żeby nie był to zestaw BT tylko zwykłe przewodowe (bateria i tak ledwo mi wystarcza w pracy). Zestaw słuchawkowy dodany do Samsunga niestety ma kiepsko rozwiązany mikrofon do tego typu zadań i przez większość czasu mnie nie słychać. Bardzo często będę rozmawiał w miejscach o zwiększonym szumie (serwerownie) więc fajnie by było, gdybym nie musiał wtedy krzyczeć, ani wytężać słuchu.
Coś do 100 zł się znajdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.ceneo.pl/17447688

Taką dostałem od kumpeli ostatnio w prezencie do mojego Galaxy Mini 2.
Sporo rozmawiam i nie narzekam na ta szajbkę.
Żaden cud techniki to to nie jest, ale najmniejszych problemów nie sprawia i swoje funkcje spełnia.
Gdybym miał go kupić [bo fakt faktem dostałem go wiec nie wyłożyłem tu własnej kasy] za tą cenę - brał bym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zdazylem z edycja, ale mam odpowiedz ws. baterii, o ktorych byla wyzej mowa:

It should be noted that these devices produce nanoWatt-to-microWatt power levels and are only intended to address discrete electronic component level / diminutive power scale requirements; unfortunately, these discrete power sources are not intended to power lighting source / fixture, laptop computer, or cell phone applications.

It is likely that the duty cycle and power requirements for your cell phone applications extend well beyond the scope of the betavoltaic’s intended target power and current regimes, making it an impractical choice for cell phone applications.

Ceny za baterie modelu P100: 0.8V, 1.6V i 2.4V, kolejno 3500, 4000 i 4500 GBP.
60-75nA, 48-180nW
Mozna je ze soba laczyc, aby uzyskac ''''do setek mikrowatow'''' (rzad 10e-4 W)
Po 20 latach moc jest ok. 1/3 wartosci poczatkowej

specs dla 1 mikrowatorego pojedynczo-waflowego betawoltaika:
Voc = 0.72 V Isc = 2.19 μA Pmax = 1.01 μW Vmax = 0.53 V Imax = 1.89 μA

Podsumowanie: trzeba poszukac kogos z uprawnieniami do posiadania wiekszych ilosci trytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to najlepszy temat, ale nie widziałem lepszego ;)

Jak wygląda sprawa z pakietem "Nielimitowany Internet" w Playu na kartę "Lubię to"? Ten nielimitowany internet jest tylko na okres ważności poł. wychodzących, czy na całe 30 dni ważności pakietu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Posiadam telefon Motorola Defy oraz kartę pamięci microsd 8GB GoodRam.
Karta nie wykrywa mi plików muzycznych , to znaczy , wchodzę w muzykę i nagle telefon się zawiesza i po chwili wraca mi do menu.
Chciałem ją sformatować, tylko coś nie mogę. Podłączam przez USB , klikam prawym i daje formatuj, to wyskakuje błąd , że nie dysku w stacji :D. Natomiast w telefonie nie ma takiej opcji, ba , nawet żadnych opcji nie mam w telefonie w karcie pamięci. Jakieś pomysły :)?. Dodam , że nie mam innego telefonu , abym w nim sformatować ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie znam się na telefonach, więc proszę o poradę.

Który z tych trzech telefonów jest najlepszy:
Samsung Wave Galaxy Mini II
LG L3
Nokia 310

Głównie zależy mi na niezawodności i solidności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - od czego zależy ograniczenie długości dzwonka w telefonie z Androidem? Od wersji Androida? Od modelu telefonu? Od operatora? Da się coś zrobić, żeby nie obcinało "za długich" dzwonków? Pytam, bo na moim aktualnym aparacie (Xperia X8) dzwonek może trwać max ok 20 sekund, co jest nie do przyjęcia :D (na W200i z tą samą kartą SIM spokojnie mogłem ustawić dzwonek trwający 1:30 i nic nie ucinało, wiem, że to telefon z zupełnie innej kategorii, ale chodzi o sam fakt obcinania :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 15:28, Graszcz napisał:

Głównie zależy mi na niezawodności i solidności


To Wave, tylko on nie ma Androida, a Badę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 17:24, sinir napisał:

> Głównie zależy mi na niezawodności i solidności

To Wave, tylko on nie ma Androida, a Badę.


I dzięki temu nie muli aż tak ;))
Kuzyn ma wave i sobie chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym różni się motorola fire (z klawiaturą) od motki pro? Warto dopłacić za motorolę pro plus?

Według specyfikacji technicznej szybkością procesora, lecz w praktyce który jest lepszy za swoją cenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam Nokie N9 i ciekawi mnie czy jest mozliwosc aby zdjecie ktore mamy w kontakcie wyswietlalo sie na calym ekranie podczas polaczen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam telefon Sony Xperia T. Czym może być spowodowane to że telefon nie reaguje na zmianę pozycjiz pionu do poziomu? Muszę pisać na pionowej klawiaturze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się