Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2006 o 14:23, NyGgA MiLy napisał:

Ufff,wreszcie wybrałem.Na 80 % bedzie to Samsung SGH X660.Ma ktoś może ten telefon?Opinie też
mile widziane..


A w jakiej sieci jak można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 14:20, balduran2 napisał:

Nokia 3220 jest fajna z kilku powodów:
-po pierwsze, ma kolorowy wyświetlacz i polifoniczne dzwonki,
-po drugie, posiadaj jave,
-po trzecie, ma za******* światła po bokach,
-po czwarte, ma dobrą baterie(mi przy długim graniu w gierki wystarczła na 4-7 dni),
-po piątema, dość dobry aparta(kiedyś zdjęcia roione tym telefonem dawałem do aukcji na allegro)
i kamere,
-i ostatnie, nie jest droga.
A sprzedałem ją dlatego że miałem już ją dość długo(ponad rok) i kupiłem sobie Nokia N-gage.

a moze sagem myx-4 ? tylko nie wiem ile kosztuje ale jest fajny po za tym nie chce komurki z aparatem po za tym 3220 jest droga 400zł.. a te lampli był wyłączył i tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 14:25, Pingus napisał:

> Ufff,wreszcie wybrałem.Na 80 % bedzie to Samsung SGH X660.Ma ktoś może ten telefon?Opinie
też
> mile widziane..

A w jakiej sieci jak można wiedzieć?



Na kartę na raty.Słyszałem też,że podczerwień nie działa za dobrze.Wysyła tylko kontakty i wizytówki.Ale czy odbiera dane przesyłane NA niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nokia 6020 ma stosunkowo mało pamięci. Wideo i zdjęcia wyglądają jakby były wyblakłe a obudowa i wyświetlacz dość szybko się rysują, przy normalnym użytkowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 14:36, Piotrek K. napisał:

> Ale czy odbiera dane przesyłane NA niego?



O,spoko.Dzięki.A czy odbiera dane przesyłane z Telefonu(innego) na niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to 3220 nie jest wcale droga. Osobiście swoją sprzedalem za 200(używaną, w bardzo dobrym stanie), a nowa z tego co wiem kosztuje koło 350 zł(na allegro),o naprzykład tu 299 zł-nowa,gwarancja:
http://www.allegro.pl/item150455731_fabrycznie_nowa_nokia_3220_gwarancja.html

A sagem''ów bym nie polecał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 14:50, balduran2 napisał:

Z tego co wiem to 3220 nie jest wcale droga. Osobiście swoją sprzedalem za 200(używaną, w bardzo
dobrym stanie), a nowa z tego co wiem kosztuje koło 350 zł(na allegro),o naprzykład tu 299
zł-nowa,gwarancja:
http://www.allegro.pl/item150455731_fabrycznie_nowa_nokia_3220_gwarancja.html

A sagem''ów bym nie polecał.

chyba jednak kupie sobie Morotole L6... wydaje mi sie ze jest lepsza od 3220... i ładniejsza.. ja potrzebuje takiej biurowej komurki bo nie jestem 15 latek aby sie bawic nia tylko uzywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 14:54, balduran2 napisał:

Ale jak już L6, to poleciłbym L7. Juz lepiej zainwestować 100-200 zl więcej.

wiesz co odmyśliłem sie... wyczytałem ze ma wolny soft, gry sie tną.. trudno pisac esy na płaskiej powierzchni... nie ma wygaszacza z zegarem..
ja juz NIC nie wiem
co mam kupic ?
Nokie 6020
Nokie 2310
Nokie N3120
Nokie 2626
Nokie 2610
Nokie 2600
Sony Ericsson J300i (nie wiem ile kosztuje)
czy moze coś innego ?

co musi miec moja komurka
- szybko soft,
- MMS
- SMS :P
- wygaszacz jako zegar
- baterie która wytrzyma około 2 tygodni lub min tydzien
- 65 tyś kolorów
- BEZ aparatu najlepiej
- Java
- irda lub bluutouth czy coś
- zegra i takie tam inne pierdołki potrzebne
- pamiec powyzej 3MB .. czy to wiele?
- za MAX 400 zł
- bez klapki
- najlepiej z wymiennymi obudowami lecz neikoniecznie
- duza rozdzielczosc wyswietlacza
- dobrą wibracje bo przez wiekszosc czasu mam w mojej Motorolce włączoną... !
- Organizer
- Timer
- Przypomnienie
- Kalendarz
- Zegar
- Data
-Budzik
- Stoper (niekoniecznie)
- Kalkulator
- Alarm
-polifonia dobra..

to tyle... czekam na propozycje + komentarz dlaczego właśnie ta komórka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te wymagania spełnie także siemens C65, z jednym małym wyjątkiem, gdyż ma on aparat. Telefon posiada podczerwień, kalendarz a także różne typy wibracji (różne długośći, odstępy w wibrowaniu itp.) Polifonia jest bardzo dobra i odczytuje on pilki WAV oraz AMR. Pamięć telefonu to 10 Mb więc dosyć sporo. Obsługuje większość gier java i można jako wygaszacz ustawić zegar, cyfrowy lub analogiczny. Cyfrowy to oczywiśćie cyferki a analogiczny wskazówki. To tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 14:33, NyGgA MiLy napisał:

Na kartę na raty.Słyszałem też,że podczerwień nie działa za dobrze.Wysyła tylko kontakty i
wizytówki.Ale czy odbiera dane przesyłane NA niego?


No ale w jakiej sieci ma działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 15:45, Uther1 napisał:

Te wymagania spełnie także siemens C65, z jednym małym wyjątkiem, gdyż ma on aparat. Telefon
posiada podczerwień, kalendarz a także różne typy wibracji (różne długośći, odstępy w wibrowaniu
itp.) Polifonia jest bardzo dobra i odczytuje on pilki WAV oraz AMR. Pamięć telefonu to 10
Mb więc dosyć sporo. Obsługuje większość gier java i można jako wygaszacz ustawić zegar, cyfrowy
lub analogiczny. Cyfrowy to oczywiśćie cyferki a analogiczny wskazówki. To tyle...


masz racje... ale on chyba nie ma 65 tyś kolorów i po drugie ma joystnick... a one sie psują po drugie maiłem kiedyś A50 i juz nie chce simensa.. tak jakoś bebe juz jest dla mnie... niby wszystko ok ale doradz jakiś inny telefon/telefony
wiem wiem wygamający jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2006 o 15:48, Pingus napisał:

No ale w jakiej sieci ma działać?



Cholera,po raz kolejny zmieniam zdanie.Tym razem prawdopodobnie na pewno.Kupuję Nokię 6070 w Media Expert na 89 %.

Pingus-Orange

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, spróbuję ale chcę żebyś wiedział, że ma on 65tyś. kolorów :) Joysticki się psują, chyba że je się czasem czyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do pamięci to się zgodzę, ale wystarczy kupić sobie do komputera port IrDA za ok. 10 zł aby pozbyć się tego typu problemów pojemnościowych. Zdjęcia są moim zdaniem OK, a kolorki aż takie wyblakłe nie są. Obudowa tak szybko się nie rysuje, ekranik też. Noś telefon w pokrowcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 16:14, Uther1 napisał:

Ale to nie mój telefon tylko ciotki. Ona jest nauczycielką, a telefon nosi w torebce w przegrodzie..

A no to faktycznie może się rysować, tak samo jak w kieszeni. Ale przecież zawsze jest tak samo z każdym telefonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się