Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Jestem postawiony przed wyborem: HTC S8 a LG L7- nówki z salonu. Z jednej strony HTC "wyspecjalizowany" w telefonach z drugiej multibranżowe LG. Z jednej Tajwan z drugiej Korea. Z jednej Windows M8 z drugiej Android. Możecie się rozpisywać na wszystkie sposoby, ale mnie głównie obchodzi wygoda i łatwość obsługi tych systemów w telefonach; czas pracy baterii przy używaniu telefonu jako smartfon i jako telefon; szybkość pracy; wytrzymałość; możliwości, etc.
Dodam, ze cena podobna, odpowiednio: ok. 100zł i 49zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2013 o 16:16, bartog123 napisał:

Jestem postawiony przed wyborem: HTC S8 a LG L7- nówki z salonu. Z jednej strony HTC
"wyspecjalizowany" w telefonach z drugiej multibranżowe LG. Z jednej Tajwan z drugiej
Korea. Z jednej Windows M8 z drugiej Android. Możecie się rozpisywać na wszystkie sposoby,
ale mnie głównie obchodzi wygoda i łatwość obsługi tych systemów w telefonach; czas pracy
baterii przy używaniu telefonu jako smartfon i jako telefon; szybkość pracy; wytrzymałość;
możliwości, etc.
Dodam, ze cena podobna, odpowiednio: ok. 100zł i 49zł.

only Android, smartfonów na Windowsa nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.07.2013 o 16:45, Paoro napisał:

only Android, smartfonów na Windowsa nie polecam.

A to dlaczego? Bo wielu użytkowników W8 chwali sobie. Ba, nawet twierdzą, że lepsze od Androida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2013 o 17:23, Niewiernus napisał:

Z tych dwóch brałbym zapewne L7 lub dołożył do L9tki(jeśli jest możliwość).

Boli mnie to, ze w LG jest jednordzeniowy procek i chyba to zaważy. I dlatego pytam się. Obawiam się, że patrzycie też przez pryzmat Windows= badziewie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2013 o 17:04, bartog123 napisał:

> only Android, smartfonów na Windowsa nie polecam.
A to dlaczego? Bo wielu użytkowników W8 chwali sobie. Ba, nawet twierdzą, że lepsze od
Androida.

A co mają mówić, że kupili syf.. Android bardzo fajny system z masą aplikacji, ma ich najwięcej, bo to najczęściej stosowany system do smartfonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam telefonu w przedziale cenowym 200-250 złotych , typowo muzycznego , bez zbędnych fajerwerków. Alternatywą dla tego wyboru może być jakiś starszy model z ekranem dotykowym marki Samsung czy Nokia , być może z dostępem do Wi-Fi. Rzecz jasna w takiej cenie nie kupię nowego telefonu, dlatego będe szukał używanego lecz w dobrym stanie. Jaki model polecilibyście ? Dodam, że zakupu dokonałbym poprzez portal aukcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie bylem tak zly ;/;/
Wzialem dla kobitki telefon lumia 520, wszystko super.... i na sam koniec zauwazylem przycisk do zglasniania jest zepsuty, wlasciwie go nie ma !;/ ja pierdziele jakby go nie zamontowali;/ inne sa, wystaja te ze srodka ''kwadraciki'' a tu nie;/ teraz odslyac, odstepywac od umowy jezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że zbliża się przedłużenie umowy to mam szanse wymienić telefon. Doradźcie, który z podanej listy jest warty wyboru. (może 2,3 najlepsze)
LG L5, LG L7, Nokia Lumia 520, Samsung Ace 2, Samsung Galaxy Trend, Sony Xperia J, Sony Xperia E, HTC windows phone 8.
Szukam solidnego smartfona, który będzie płynnie działał. Żadnych problemów z zasięgiem, wi-fi, jakością rozmów, baterią (min 2 dni działania przy słabym użytkowaniu), jakością wykonania. Po prostu coś solidnego. Jedyna ważna sprawa to dobry aparat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam telefon z androidem, mianowicie motorole defy. Chce sobie ustawić tapetę, ale nieszczęsny android karze mi przyciąć zdjęcie :/. Są jakieś programy , które dadzą mi możliwość ustawić tapety bez jej przycinania, bo wtedy gdy przytnę , automatycznie ona się zoomuje i widać lekkie piksele :/.

Problem rozwiązany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam używanego telefonu. Dam góra 200zł. Co do wymagań to złącze mini jack 3,5mm (to klasyczne, słuchawkowe), slot na karty micro sd, co najmniej 4gb, mile widziana funkcja radia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2013 o 20:46, Skayfer napisał:

Witam, szukam używanego telefonu. Dam góra 200zł. Co do wymagań to złącze mini jack 3,5mm
(to klasyczne, słuchawkowe), slot na karty micro sd, co najmniej 4gb, mile widziana funkcja
radia.


Nie prosciej poszukac na Allegro ?? Jesli szukasz jakiegos dotykowca to za ta cene polecam Samsunga Galaxy Mini 1 lub 2 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym upewnic sie czy nie bede mial problemow w Polsce z korzystaniem z Samsunga Galaxy Note II (GT-N7105) i Samsung Galaxy S II (GT-I9100) - obydwa odblokowane fabrycznie, sprowadzone z USA ? Dokladniej w sieci Orange jak na razie, ale nie wykluczam innych. Po obslugiwanych czestotliwosciach, to wszystko powinno byc w porzadku, ale co nieco slyszlaem, ze ludzie maja jednak jakies problemy z kompatybilnoscia z naszymi lokalnymi operatorami.

Linki: http://www.amazon.com/Samsung-N7105-Factory-Unlocked-International/dp/B00A3UOXDC/ref=sr_1_2?s=wireless&ie=UTF8&qid=1374806118&sr=1-2&keywords=galaxy+note+2+7105
http://www.amazon.com/Samsung-Galaxy-SA-I9100-Unlocked-support/dp/B005M3518G/ref=sr_1_2?s=wireless&ie=UTF8&qid=1375141299&sr=1-2&keywords=galaxy+II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem na biezaco w ofertach na abonament, ale czy 10zl miesiecznie za 180 minut miesiecznie do wszystkich sieci w Polsce to dobra oferta? 2zl wiecej za 500 SMSow miesiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest sprawa. Skłaniam się ku jednemu z tych fonów i mam trudny orzech do zgryzienia. Podoba mi się HTC i najbardziej mnie z tych modeli przekonuje, ale może dowiem się czegoś co zadziałałoby na korzyść innego z wymienionych modeli?
http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/6841/6864/5939/7009/

Dodatkowo jakbyście mieli inne propozycje średniej klasy smartfoników z podobnymi parametrami to chętnie takowe przejrzę ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie przepadam za Androidem w telefonach, o ile nie jest to ładny Android.

Ładnego Androida nie znam, ale mogę polecić Nexusa 4 od Google/LG. Wszyscy moi znajomi, którzy go mają chwalą go.

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/lg/nexus4/

Jeśli rozpatrujesz coś innego niż Android, to polecam HTC Windows Phone 8S (lub 8X) lub jakąś z tańszych Nokii z tym systemem.

Wszystkie zakupy mieszczą się w moich kryteriach klasy średniej, czyli do 1000zł lub nieco więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2013 o 01:31, Sigu napisał:

Ładnego Androida nie znam, ale mogę polecić Nexusa 4 od Google/LG. Wszyscy moi znajomi,
którzy go mają chwalą go.


Rzeczywiście, jest to ciekawa opcja. Tym bardziej, że z czystym androidem i szybkimi aktualizacjami do nowszych wersji, ale już trochę bardziej kosztowna, jeśli chodzi o moja sytuację przy przedłużaniu umowy.
Tak więc chciałbym jeszcze dowiedzieć się, który z 4 przedstawionych modeli w linku byłby najciekawszym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się