Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2013 o 10:03, S1G napisał:

Co prawda doładowanie się nie "kumulują" czyli 50 to co innego niż 10, 20 i 30, ale i
tak powinno przedłużyć, podejdź do punktu z reklamacją. Zależność między kwotą doładowania
a przedłużeniem konta masz tu http://www.play.pl/pomoc/karta/doladowania/waznosc-konta-i-bonusy/


No dziś doładowałem konto za 30 zł, a wiem że na bank miałem je ważne do października i nic się nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 19:04, LastOrder napisał:

A może coś z mniejszym ekranem. Warto inwestować w modele mini flagowych marek ?? Na
myśli mam HTC One ,Galaxy S3 i S4 mini lub ...Iphone 4s??

Co do S3 i S4 mini, to strasznie cienkie telefony. S3 mini ma wszystko gorsze od S2, S4 mini ma szybszy procesor ale co z tego jak dźwięk jest tragicznie cichy, aparat robi nie ostre zdjęcia( znowu w porównaniu do S2) i płaci się grubą kasę (+/- 1500zł) za sprzęt po prostu słaby jak za tą kwotę. W cenie S3 mini kupisz S2/S2+ który pod każdym względem jest lepszy. w cenie S4 mini kupisz normalne S3 które zjada go na śniadanie. Na innych markach się nie znam, z samsungiem mam kontakt prawie codziennie z większością nowości jakie są dostępne na polskim rynku(taka praca) i w tym wypadku modele Mini są jak dla mnie nie opłacalne, i jest to po prostu żerowanie na klientach którzy nie do końca się znają, a wystarczy im lans że mają to S3/S4 w nazwie telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 19:04, LastOrder napisał:

A może coś z mniejszym ekranem. Warto inwestować w modele mini flagowych marek ?? Na
myśli mam HTC One ,Galaxy S3 i S4 mini lub ...Iphone 4s??


Nie rób tego, nie ma sensu się w to pchać, wersje mini to najczęściej kastraty. iPhone niby dobry, ale jest na rynku już dwa lata, więc Apple może się na niego niedługo wypiąć i nie dać aktualki systemu. Już teraz iOS 7 na 4S jest okrojony. Na twoim miejscu 4S bym sobie darował. Solstheim2 zaproponował S3 i to byłby świetny wybór. Ma co prawda duży ekran (:D), ale to b. dobry kawał sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2013 o 11:32, AphroditeDnB napisał:

Poszukuje niezniszczalnego telefonu ,najlepiej smartfna? Co polecice? Znalazłem takie
coś http://allegro.pl/telefony-komorkowe-165?string=hummer&search_scope=wszystkie+dzia%C5%82y&department=wszystkie+dzia%C5%82y.
Opłaca sie kupić nieznaną firme?


http://www.geekweek.pl/aktualnosci/15590/jakiego-smartfona-ma-bear-grylls :D

Jeżeli chcesz coś niezniszczalnego, to odpuść sobie smartfona. Taka smutna prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2013 o 14:12, AphroditeDnB napisał:

> Jeżeli chcesz coś niezniszczalnego, to odpuść sobie smartfona. Taka smutna prawda.


Czemu mam sobie odpuścić?



Hm... miałem napisać, że smartfony to wytrzymałe konstrukcje nie są, ale może zmienie zdanie :D
http://www.youtube.com/watch?v=RRVPMX8YMB4 to ten Hummer H1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam samsunga galaxy 2 i dzis rano kiedy podłączałem go kompletnie padniętego do prądu przy znaczku baterii pojawił się zółty trójkąt z wykrzyknikiem... Czy to oznacza ze padał mi bateria i należy kupić nową (mimo ze ze tel jest podłączony do prądu nie ładuje się.. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś dobrego, bezawaryjnego telefonu do 370 zł. Nie musi mieć dotykowego ekranu. Ale dobrze by było żeby miał klawiature qwerty, do 5 mpx, 1 Gb ramu (jesli to możliwe w takiej cenie?).
Myślałem nad HTC DESIRE Z, ale ma rozsuwaną klawiature...a mówiono mi że taki często się psują.

Proszę o szybką porade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Desire Z to bardzo dobry telefon, a "takie orzsuwane" psują się z taką samą częstością jak każdy inny telefon.
Spójrz jeszcze na Jeżynki - może wybierzesz coś dla siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie se opuszcze smarfona . Z wytrzymałych to przeważa chyba Samasung serią Solid , ale jakoś te telefony nie maja dobrych parametrów .Jakoś wolałbym coś Nokii lub SE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2013 o 09:35, miodus napisał:

Czy to oznacza ze padał mi bateria i należy kupić nową (mimo ze ze tel jest podłączony do prądu nie ładuje się...

Może tak być. Stuprocentowym sposobem rozwalanie akumulatorów Li-ion lub Li-Poly jest kilkukrotne rozładowanie ich do zera. Ten typ akumulatora trzeba traktować podobnie jak samochodowe akumulatory ołowiowe - najlepiej nigdy nie rozładować oraz nie utrzymywać dugo w stanie niskiego naładowania. Jeżeli już mocno się rozładuje (poniżej 20%), to należy naładować tak szybko jak to możliwe. Ja u siebie zawsze ustawiam 30% na ostrzeżenie i 20% na odmowę pracy bez ładowania (w laptopach oznacza to przymusową hibernację). Takie ustawienia zmuszają mnie do pilnowania trwałości baterii. Do dzisiaj mam telefon z baterią z 2005, która trzyma jak nówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma jakieś (pozytywne lub negatywne) doświadczenia z telefonem Pentagram Monster?
W październiku ma sie pojawić wersja z akumulatorem o naprawdę dużej pojemności:
http://www.dobreprogramy.pl/Pentagram-Monster-x5-z-bateria-6000-mAh,News,47734.html
Dla mnie istotnych jest kilka cech, reszta mało mnie obchodzi:
1. Zasięg. Chcę móc rozmawiać nawet, jak, za przeproszeniem, siedzę na klopie w srodku bloku, albo jadę metrem. Niektóre aparaty tak mają;
2. Zdjęcia. W normalnym oświetleniu muszą być doskonałe, w trudnych warunkach wystarczą znośne;
3. Mapy. Nie mogą być gorsze od tych, które oferuje Nokia, powinny natomiast działać szybciej, niż na mojej Nokii E97. Pentagram Monster ma procesor trzy razy szybszy i w dodatku dwurdzeniowy, więc nie powinno być z tym problemu, ale jak szybko łapie GPS, tego właśnie nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z mmsami w moim HTC Desire niedawno jeszcze mogłem odbierac mms ale wczoraj juz przy pobieraniu czekam i po chwili mam błąd"Ogólny błąd sieci" co to moze oznaczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy nowego Samsunga Galaxy S2 faktycznie można dorwać za 750 zł? Wydawało mi się, że jeszcze niedawno stał on dużo drożej, a nie chciałbym kupić jakiejś podróbki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się