Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2013 o 21:50, Kraju napisał:

Której firmy karty microSD polecacie? Na oku mam: Toshiba, GoodRam i Kingstona.

SanDiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2013 o 21:50, Kraju napisał:

Której firmy karty microSD polecacie? Na oku mam: Toshiba, GoodRam i Kingstona.


Jak wyżej - SanDisk. Najlepiej seria Extreme. Bardzo wysokie prędkości zapisu i odczytu, dzieki czemu masz pewność, że karta nie zamuli smartfona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludu telefoniczny, poradźcie proszę.

Mam szansę wybrać sobie 24 miesięczny abonament za 49 zł. Dostałbym za to:
- jakiś tablet
- ten telefon http://www.mgsm.pl/pl/katalog/sony/xperiae/
- 200 minut rozmów wymienne na smsy
- 4 miesiące darmowych rozmów w orange
- + jakieś typowe hiperduper promocje na internety, smsiki, minuty i inne pierdoły

Bodajże od roku śmigam ze swoim pierwszym smartfonem http://www.mgsm.pl/pl/katalog/lg/swiftl5/ no i ... no nie jest jakiś och i ach ale daje radę.

Skusić się na tę ofertę? Warto?

edit: telefon i tablet po 1 zeta jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2013 o 16:20, Tyler_D napisał:

Ludu telefoniczny, poradźcie proszę.
/.../

Amerykanie mówią, że nie ma czegoś takiego, jak darmowy obiad.
Jednego mozesz być absolutnie pewny: żadna firma nie dopłaci Ci do Twojego rachunku. Zapłacisz go sam, tak, czy inaczej. Coś dostaniesz, coś zapłacisz, ale jedno jest pewne: to nie Ty wyjdziesz na swoje, na swoje wyjdzie firma, której uda się wcisnąć Ci swoją usługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to powiem szczerze, ze bardzo slabo wyglada ta oferta. sam przedluzalem pare miesiecy temu umowe w orange i za cene 59pln (dyszka znizki) mam nielimitowane rozmowy w orange przez caly okres umowy, 600min do innych sieci wymienne na sms, pakiet neta 1gb, dodatkowo jeszcze cos miesiac dostaje 10mms za friko do wykorzystania i rowniez co miesiac dostaje jakis pakiet specjalny 200 minut, nawet nie wiem do czego on, bo jeszcze minut z normalnych srodkow nie udalo mi sie w ciagu miesiaca wykorzystac.
ah no i jeszcze smartfon rowniez za zlotowke, osobiscie wybralem lumie 800, choc moglem inny wziac np. htc 8s.

ps. no i ta xperia e wcale taka super nie jest, ba! ma nawet mniejszy wyswietlacz od twego owczesnego telefonu, a pod wzgledem bebechow sa niemalze identyczne. onli dizajn inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ja tu coś wyjaśnię żeby nie było nieporozumienia.

@up - ja sobie oczywiście zdaję sprawę, że to tamta strona na tym ''zarobi'' a ja ''zyskam'', nie mam 5 lat. Tylko weźmy pod uwagę fakt że ja właściwie co miesiąc [ czasami co dwa, sporadycznie co trzy ] doładowuję sobie konto [ telefon na kartę ] za te 25/50 zł więc mam spokój na trzy miesiące i praktycznie zawsze zostawały mi na koncie jakieś środki które się sumowały. Więc teoretycznie płaciłbym prawie tyle samo a dostałbym owe sprzęty, promocje i tym podobne. Zresztą i tak mam już darmowe rozmowy do jednej osoby, bardzo tanie do swojej sieci i tanie do wszystkich innych sieci komórkowych i sumując to wszystko moje obecne wydatki na rozmowy / smsy są naprawdę małe praktycznie.

Słaba oferta? Znów uściślę.

Po prostu przez 2 lata dostawałbym co miesiąc rachunki na te 50 zł, telefon i tablet po 1 zł, pierwsze 4 miesiące miałbym darmowych rozmów w mojej sieci, co miesiąc miałbym owe 200 minut wymienne na smsy [ bodajże do wszystkich sieci ]. Gość wspominał również o jakichś tam pomniejszych promocjach na smsy i tym podobne i na pakiety internetowe czy coś takiego ale to akurat najmniej mnie interesuje w obecnej chwili. I to ma być słaba oferta? Więc jak niby wygląda bogata? Serio pytam.

I tak - wiem że telefon nie jest jakiś uber ale to w końcu nówka jakby nie patrzeć, w sensie że roczny, z salonu itepe. Więc co? Olać ofertę? Negocjować inny telefon / stawkę? Czy coś innego?

edit: i to nie było przedłużanie umowy - jak już wspominałem, mam telefon na kartę a po prostu zadzwonił do mnie konsultant proponując taki układ z racji regularnych doładowań, paru lat w sieci itepe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2013 o 21:46, VaguerOne napisał:

Witam,
szukam telefonu na grudzień 2013 do 1300zł - jaki polecacie?


Może nie jestem jakimś masterem w temacie telefonów, bo posiadam dopiero pierwszego z androidem i jest to Samsung galaxy note 2, ale mogę ci go z czystym sumieniem polecić. Dałem za niego dokładnie 1300.

Dnia 11.12.2013 o 21:46, VaguerOne napisał:

Zależy mi na:
-baterii


Trzyma mi minimum 2 dni, jak go ostro katuję. Teraz trochę się już opanowałem i wytrzymuje zdecydowanie dłużej. Ostatnio ładowałem w sobotni wieczór, po czterech dniach mam jeszcze 40% baterii.

Dnia 11.12.2013 o 21:46, VaguerOne napisał:

-wydajności (gry, internet)


Nie udało mi się go jeszcze zamulić :). Każda gra hula bez najmniejszego zająknięcia, przeglądarki (są dwie) bardzo płynne.

Dnia 11.12.2013 o 21:46, VaguerOne napisał:

-ekran (minimum 4,3" HD)


5,5" HD = duża kieszeń wymagana.

Na plus należy jeszcze zaliczyc rysik, multi window, z którego bardzo często korzystam i b. dobry aparat. Minusów na razie nie zauważyłem. Może lekki karpik u innych ludzi, jak widzą, że gadasz do telewizora :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To moze nju mobile? Placisz 29pln i gadasz do oporu ze wszystkimi sieciami, jakies pakiety na internety tez tam sa, a i zasieg maja calkiem przyzwoity. Tylko to bez zadnego tele jest oferta z tego co mi wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2013 o 22:37, el_machete napisał:

> Witam,
> szukam telefonu na grudzień 2013 do 1300zł - jaki polecacie?

Może nie jestem jakimś masterem w temacie telefonów, bo posiadam dopiero pierwszego z
androidem i jest to Samsung galaxy note 2, ale mogę ci go z czystym sumieniem polecić.
Dałem za niego dokładnie 1300.

> Zależy mi na:
> -baterii

Trzyma mi minimum 2 dni, jak go ostro katuję. Teraz trochę się już opanowałem i wytrzymuje
zdecydowanie dłużej. Ostatnio ładowałem w sobotni wieczór, po czterech dniach mam jeszcze
40% baterii.

> -wydajności (gry, internet)

Nie udało mi się go jeszcze zamulić :). Każda gra hula bez najmniejszego zająknięcia,
przeglądarki (są dwie) bardzo płynne.

> -ekran (minimum 4,3" HD)

5,5" HD = duża kieszeń wymagana.

Na plus należy jeszcze zaliczyc rysik, multi window, z którego bardzo często korzystam
i b. dobry aparat. Minusów na razie nie zauważyłem. Może lekki karpik u innych ludzi,
jak widzą, że gadasz do telewizora :).


No i tutaj jest problem - maximum ekranu 4,8"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaskakująco szybki jest internet w Orange w planie smart plan multi, po skończeniu się wliczonego pakietu. W obsłudze powiedzieli, że teoretycznie jest coś na wzór lejka i powinnienem mieć wolny internet, ale bezpłatny...
Podobno poza planem 1GB w Orange wart jest ok. 3000 zł, więc wolę zapytać kogoś, kto się zorientował lepiej ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2013 o 10:38, BoloMaster napisał:

Znajdę jakiś telefon dotykowy do 250zł z Wifi?


A ma być nowy czy nie??

Jeśli nie a może lekko trzeba by dołożyć to polecam Samsung Galaxy Mini 2.Mam go już ponad rok i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2013 o 01:21, Zauri napisał:

To moze nju mobile? Placisz 29pln i gadasz do oporu ze wszystkimi sieciami, jakies pakiety
na internety tez tam sa, a i zasieg maja calkiem przyzwoity. Tylko to bez zadnego tele
jest oferta z tego co mi wiadomo.

ja mam w play 29 w tym 2 gb internetu, iles tam minut darmowych do play, sms taniej itp. na 15 miechow, mi tam sie widzi :) tylko telefon miałem swój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2013 o 11:46, Paoro napisał:

> To moze nju mobile? Placisz 29pln i gadasz do oporu ze wszystkimi sieciami, jakies
pakiety
> na internety tez tam sa, a i zasieg maja calkiem przyzwoity. Tylko to bez zadnego
tele
> jest oferta z tego co mi wiadomo.
ja mam w play 29 w tym 2 gb internetu, iles tam minut darmowych do play, sms taniej itp.
na 15 miechow, mi tam sie widzi :) tylko telefon miałem swój



Do PLAY, poza plej, zwlaszcza do orange na bank masz piorunsko drogo, a nielimitowane do wszystkich to nielimitowane do wszystkich. Jak chcialem zobaczyc co mi plej jako nowemu klientowi zaoferuje to mi proponowali podobny pakiet co mam w orange, z tym ze, neta tylko 500mega pakiet i telefon ktory mnie interesowal byl za 369pln, a nie za zeta jak w orange :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się