Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2013 o 23:08, Tyler_D napisał:

Znaczy się gdzieś koło deski rozdzielczej żeby telefon się nie telepał w te i nazad?
Lol.


Takie coś? http://podtelefon.pl/4.dokladny-opis

Kładziesz to nie obok deski rozdzielczej a dokładnie na niej. W poprzednim aucie używałem czegoś takiego. Zdawało egzamin aczkolwiek jak po roku zdjąłem to został widoczny ślad, że coś w tym miejscu było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2013 o 23:56, Tyler_D napisał:

No coś takiego mniej więcej to było. Ciekawe jak długo będą to rozdawać, heh.


Ja swoją swego czasu kupiłem za jakieś 20-30zł. Nie wiem jakiej jakości jest ta którą dostałes ale ta moja całkiem dobrze się sprawdzała (potem chyba ojcu oddałem i też dawała radę).

Pamiętam, że zalecali aby co jakiś czas umyć ją wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2013 o 00:01, Citkowsky napisał:

> No coś takiego mniej więcej to było. Ciekawe jak długo będą to rozdawać, heh.

Ja swoją swego czasu kupiłem za jakieś 20-30zł. Nie wiem jakiej jakości jest ta którą
dostałes ale ta moja całkiem dobrze się sprawdzała (potem chyba ojcu oddałem i też dawała
radę).

Pamiętam, że zalecali aby co jakiś czas umyć ją wodą.

Wszystko fajnie, tylko jak podczas ew. dachowania/mocnego uderzenia, komórka może się odlepić, a wtedy taki telefon to pocisk lecący z dużo prędkością w niekontrolowanym kierunku, uderzający z ogromną siłą w co tylko trafi, także powodzenia z trzymaniem różnych rzeczy na tym czymś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>...........

Skrajna sytuacja.
To samo teoretycznie moze sie stac w przypadku posiadania uchwytu na przedniej szybie z nawigacją. W momencie uderzenia możę się odczepić i ta sama sytuacja.
Ja teraz trzymam telefon we wnęce pod radiem na desce rozdzielczej, w razie wypadku byłoby podobnie.

Także ta podkładka stanowi takie samo ryzyko jak inne rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podbijam... :)

Planuję jakoś w styczniu kupić nowego smartfona i waham się wstępnie pomiędzy Galaxy S4 a Galaxy Note III. Różnica jakiś 400zł, ale Note wypada korzystniej jeżeli chodzi o parametry. Wiem, że jest olbrzymi, ale jakoś mam chęć na coś większego.

W cenie do maksymalnie 2000zł, do wszystkiego, w tym najbardziej wymagających gier co polecacie? Wydaje mi się, że właśnie Note 3 jest najlepszym wyborem, ale może ktoś ma inne pomysły? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2013 o 13:47, LastOrder napisał:

Chcę sobie kupić kozacki telefon dla normalnego człowieka.Pierwsze przyszło mi na myśl
HTC One bo design jest bardzo fajny ale słyszałem że się ostro przegrzewa.


Mam go od prawie pół roku i jakoś nie zauważyłem nadmiernego nagrzewania. Ok, po godzinie gry w RR3 zimno w palce nie jest, ale na pewno nie jest tak tragicznie, jak to z niektórych tekstów na necie wynika. Z wyboru jestem bardzo zadowolony, ale nie będę się tutaj powtarzał z pisaniem opinii ->

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=474&pid=13310

W dużym skrócie: jakość wykonania, dźwięk i obraz są po prostu rewelacyjne.
Z perspektywy czasu przyczepić się mogę tylko do aparatu, który jakoś ciężko mi okiełznać i fotki wychodzą zazwyczaj nieco rozmazane :/ Z filmami o dziwo jest już o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedać KU990i(na pewno 50zł dostaniesz) i sprawić sobie np Galaxy Ace 2, Sony Xperia P(obydwa najpewniej jako używane) albo jakiegoś chińczyka.

Ps. Masz może kogoś w UK?
Tam można sobie sprawić 8GB Motorola Moto G za 450zł(kwestia zdjęcia sim-locka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2013 o 22:07, Sericulum napisał:

Przymierzam się do kupna smartfona do ~500zł. Wybór padł na Nokia Lumia 520. Czytam opinie
na temat tego telfonu i wielu go poleca jak za taką kwotę. Jakiś użytkownik może to potwierdzić?

Już jakiś niewielki czas posiadam telefon i jako laik telefonowy polecam go. Początkowo trochę się gmatwałem, bo to Windows Phone ( nie miałem z tym doczynienia ), ale jak się wszystko spokojnie sprawdzi, to telefon jest naprawdę w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka problemów z Xperią P.Może ktoś miał coś podobnego z tym modelem lub marką.Za cholerę nie mogę się połączyć z kompem.Próbowałem na dwóch urządzeniach włącznie z tym rekomendowanym programem od Sony.
Po drugie nie mogę ustawić swojej tapety w pełnym wymiarze.Pobieram jakaś tapetę na tą samą rozdzielczość a i tak zawsze muszę ją jakoś pokracznie poucinać i brzydko to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2013 o 22:22, Mafioso_PL napisał:

Czy Magnetyczne uchwyty na telefon (Smart Phone Magnetic Holder) taki jak na zdjęciu
poniżej - może uszkodzić telefon?
Kiedys pamietam ze magnesy niszcza baterie, wyswietlacz, czy karte sim, ale to bylo dawno
dawno temu....



Powtórzę pytanie, może ktoś zna odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie ile mógłbym żądać za używanego, dwuletniego Samsunga Galaxy S2? Już bez gwarancji (kupiony 30 grudnia 2011), ale w bardzo dobrym stanie, ekran bez zarysowań, tak samo obudowa, bateria jak ostatnio sprawdzałem potrafi trzymać nawet 15h. Bez simlocka, z custom romem Omega w najnowszej wersji... Android 4.2.2.

400zł na Allegro? 500 to już chyba zbyt dużo?

Z góry dzięki za opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że za 500 zł spokojnie sprzedałbyś ten telefon. Ba, ja sam zacząłbym od kwoty 600 zł (lub powiedzmy 580 zł, jednak ta piątka z przodu oddziałuje na potencjalnego kupującego). Sam kupiłem 3 miesiące temu używanego SGS II w idealnym stanie za 700 zł (pozostało mu jednak chyba ok. 18 miesięcy gwarancji) i był to dość okazjonalny zakup, gdyż ludzie nie chcieli schodzić poniżej 750 zł (mowa o używany SGS II z przynajmniej roczną gwarancją). Co prawda zdarzały się oferty sprzedaży tego telefonu za nawet 650 zł, ale zwykle była to oferta z Tablicy, a nie Allegro, a sam telefon posiadał drobne wady, jak ryski na ekranie, małe pęknięcia w rogu, powycierana od wyjmowania z plastikowego case''u obudowa itp. Tak więc jeśli nie zależy Ci na szybkiej sprzedaży, a sam telefon poza brakiem gwarancji jest w bardzo dobrym stanie, to zacząłbym od kwoty 600 zł i schodził co 30-40 zł w przypadku niesprzedania go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2013 o 18:40, Gumisiek2 napisał:

Wydaje mi się, że za 500 zł spokojnie sprzedałbyś ten telefon. Ba, ja sam zacząłbym od
kwoty 600 zł (lub powiedzmy 580 zł, jednak ta piątka z przodu oddziałuje na potencjalnego
kupującego). Sam kupiłem 3 miesiące temu używanego SGS II w idealnym stanie za 700 zł

/../

Kurde, dzięki za opinię... Ale zdążyłem go wystawić za... 449zł. Po 3 minutach już sprzedany. O.o

No nic, nie znam się na cenach, pewnie trochę straciłem. Ale co tam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam w tel. SGS3 w ustawieniach wiadomości można wybrać styl tła sms.Można min. wybrać tło z galerii, jednak po wybraniu jest znacznie ciemniejsze,wie ktoś moze jak to zmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 22:40, rhyz napisał:

Szukam smartfona z Androidem w przedziale 500-700 zl. Zależy mi na wyświetlaczu 4" i
dobrych parametrach tech. (cpu, pamiec), aparat fot. mało istotny. Prosze o porade: HTC
Desire X czy coś innego?


Patrze jeszcze na Sony Xperia M - w cenie Desire X a troche nowszy i wiecej RAM. Warto? Najbardziej mnie zastanawia czy rzeczywiscie wyswietlacz TFT w Sony bedzie gorszy niz ten z DesireX?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do końcu telefon a software. Poszukuję apki do muzyki na androida, która będzie funkcjonować na podobnej zasadzie jak iTunes. Podłączam telefon, automatycznie kopiuje nową muzykę z kompa na telefon, odłączam telefon. Bez zbędnego, ręcznego kopiowania. Jakby potrafiła sczytać muzykę z iTunesa byłoby super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się