Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

To FMA mi nie pomogło, nie mogę znaleźć ustawień na USB. Znacie jakiś inny fajny program do łączenia komy z kompem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 10:42, tykus napisał:

Hej, mam problem. Dostałem SE k510i, ale nie mogę się połączyć przez USB z kompem. Ten cały
SE PC Suite pokazuje mi, że nie ma połączenia. Co jest???


Z tego co pamiętam, to musisz wybrać w ustawieniach połączeń PC Suite port, po którym telefon będzie się łączył z komputerem. Potem, po podłączeniu musisz w rzeczonym programie kliknąć "wyszukaj" lub "połącz". Program działa na zasadzie eksploratora. Jest jedno ale.... Do przesyłania muzyki nie radzę używać. Przesłanie jednego utworu mp3 do telefonu zajmuje coś ok. 5min.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 09:08, Noobio napisał:

witam
chce sobie sprawdzic ile mi zostalo doladowan w mix plusie. wysyla sie SMSa o tresci PZ na
jakis numer. moe mi ktos przypomniec ten numer?


Ten numer to 2585

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

slyszeliscie moze, ze ta nowa telefonia rozdaje niezle telefony? podobno bedzie to Motorola V3xx, Samsung Z230 oraz Samsung Z370. ciekawe tylko jakie cen wprowadza w zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 10:07, katatynka napisał:

slyszeliscie moze, ze ta nowa telefonia rozdaje niezle telefony? podobno bedzie to Motorola
V3xx, Samsung Z230 oraz Samsung Z370. ciekawe tylko jakie cen wprowadza w zycie


Co rozumiesz przez słowo rozdaje? Chyba masz na myśli testy do których każdy mógł się zgłosić, ale to P4 wybierało kto będzie testował, dawało telefon oraz 150 zł co miesiąc na wszystkie usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 10:20, Pingus napisał:

> slyszeliscie moze, ze ta nowa telefonia rozdaje niezle telefony? podobno bedzie to Motorola

> V3xx, Samsung Z230 oraz Samsung Z370. ciekawe tylko jakie cen wprowadza w zycie

Co rozumiesz przez słowo rozdaje? Chyba masz na myśli testy do których każdy mógł się zgłosić,
ale to P4 wybierało kto będzie testował, dawało telefon oraz 150 zł co miesiąc na wszystkie
usługi.

rozdaje, bo jak narazie nie trzeba za nie placic. :] zobaczymy co bedzie dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
kupiłem właśnie nokie 6020
i mam problem... z ustawieniem godziny .. pyta sie o godzine... no i o strefe czasową i jest GMT +1 _1 +3 itd.. co mam wybrac...
a tak wogóle to mało strasznie ustawień ma ten telefon.. :/ albo ja nie umiem szukać :)
help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wybierasz GMT+1 - to czas Warszawa, Zagrzeb, Sarajewo.
Jeśli chciałbyś mieć więcej ustawień to musiałbyś kupić Nokię serii E lub N...... :-P Przy tym pułapie cenowym nie ma sensu wybrzydzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozecie mi jeszcze powiedziec ile godzin mam ładowac pierwszy raz nową baterie? i czy komórka musi być wyłączona czy wł wtedy ?
drugie pytanie:
zaułwarzyłem ze mam wygaszaz godzine ... i sie tak zasanawiam czy bym mógł pracowac bez.. podświetlenia?> kolorowego na czarno białej szacie? jest to wogóle możliwe?
trzecie pytanie:
warto sie zapisac do klubu nokia ? :P
czwarte pytanie:
na razie to tyle...
hmm fajan ta Nokia 6020:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 20:10, Chester001 napisał:

mozecie mi jeszcze powiedziec ile godzin mam ładowac pierwszy raz nową baterie? i czy komórka
musi być wyłączona czy wł wtedy ?


W zasadzie nie musisz w ogóle. Nowe baterie są tak skonstruowane, że nie mają "pamięci", więc można bez straty jakości ładować wedle własnego uznania i widzimisię

Dnia 27.12.2006 o 20:10, Chester001 napisał:

drugie pytanie:
zaułwarzyłem ze mam wygaszaz godzine ... i sie tak zasanawiam czy bym mógł pracowac bez.. podświetlenia?>


No i to pewnie w nocy :-P {Joke}. Telefony z wyższej półki mają funkcje oszczędzania energii (ja, dopóki nie spadł mi i się nie rozwalił, miałem SPV C-600, teraz mam LG U8210 i obydwa mają takowe funkcje)

Dnia 27.12.2006 o 20:10, Chester001 napisał:

trzecie pytanie:
warto sie zapisac do klubu nokia ? :P


Warto. Kiedyś popełniłem Nokię, jestem członkiem Club Nokia. Jest sporo profitów z tego tytułu. Zniżki w markowych sklepach (np. z ciuchami), przysyłają zaproszenia na różne imprezy (mnie ostatnio na wystawę Marc Chagalla)

Co do samej Nokii..... Hmmmmmmmm...... Ostatnim dobrym modelem Nokii była 6310i.......... Teraz każda Nokia to kicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra juz sobie poradziłem z tymi wibracjami... no ale nadal nie wiem coz tm ładowaniem aby nic nie zrobic zle na samym początku... ładowac mam 12 godzin ??
ps w instrukcjii mam ze ładowarka ACP-12 naładuje telefon w czasie 1h i 20 min tylko wszystko było by ok gdyby nie fakt ze ja mam ładowarke AC-7E :/ w instrukcjii nic nie pisze o pierwszym ładowaniu itd.. :/
wogóle
mógłby ktoś dać namiary na instrukcje obsługi jaką dają w idei ?? moze ona bedzie lepsza

i jeszcze jedno pytanie:
w telefonie moge włączyć usługi sieciowe.. czy to jest płatne?
i jeszcze...:
na wyświetlaczu mam OrangePL , miłego dnia.. i ... Potrek Bydgoszcz... skąd on wie kurcze jak ja mam na imie?
przecierz nigdzie nie pisałem w komie ze mam tak na imie/?
ps.. bo wydaje mi sie ze to jest GPRS.. a mzoe on wyświetlac mi ... dokładniej gdzie jestem ? z dokładnością do osiedla? np Bydgoszcz - fordon ? jak tak to gdzie to włączyć...

to na razie wszystko.. prosiłbym aby ktoś kto sie zna mi odpisał.. thx.. czekam na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 07:46, Chester001 napisał:

dobra juz sobie poradziłem z tymi wibracjami... no ale nadal nie wiem coz tm ładowaniem aby
nic nie zrobic zle na samym początku... ładowac mam 12 godzin ??
ps w instrukcjii mam ze ładowarka ACP-12 naładuje telefon w czasie 1h i 20 min tylko wszystko
było by ok gdyby nie fakt ze ja mam ładowarke AC-7E :/ w instrukcjii nic nie pisze o pierwszym
ładowaniu itd.. :/
wogóle
mógłby ktoś dać namiary na instrukcje obsługi jaką dają w idei ?? moze ona bedzie lepsza

i jeszcze jedno pytanie:
w telefonie moge włączyć usługi sieciowe.. czy to jest płatne?
i jeszcze...:
na wyświetlaczu mam OrangePL , miłego dnia.. i ... Potrek Bydgoszcz... skąd on wie kurcze jak
ja mam na imie?
przecierz nigdzie nie pisałem w komie ze mam tak na imie/?
ps.. bo wydaje mi sie ze to jest GPRS.. a mzoe on wyświetlac mi ... dokładniej gdzie jestem
? z dokładnością do osiedla? np Bydgoszcz - fordon ? jak tak to gdzie to włączyć...

to na razie wszystko.. prosiłbym aby ktoś kto sie zna mi odpisał.. thx.. czekam na odpowiedź


Co do pierwszego ładowania to jak typ baterii jest w twoim telefonie? Jeżeli Li-ion albo Li-po to nie trzeba formować ogniwa. Jeżeli chcesz włączyć lub wyłączyć wyświetlanie nazw BTS-ów to wejdź w wiadomości sieciowe i musisz wprowadzić lub usunąć odbierania wiadomości na kanale 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 09:06, Chester001 napisał:

[ciach]
a na moje inne pytania może znasz odpowiedz?:)


Co do instrukcji to wszędzie dają taką samą. Wydaje mi się, że odpowiedziałem na wszystkie pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się