Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Mam do was bardzo ważną proźbę !

Zamierzam sobie kupić telefon i nie wiem który jest najlepszy możecie mi poradzić ?
Oto spis telefonów:
Nokia 6103
Nokia 6020
Benq - Siemens C81
Siemens S68
Motorola L6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 15:01, Pilnick2 napisał:

Mam do was bardzo ważną proźbę !

Zamierzam sobie kupić telefon i nie wiem który jest najlepszy możecie mi poradzić ?
Oto spis telefonów:
Nokia 6103
Nokia 6020 ----------- ja mam ten telefon długo wybireałem telefon jest anprawde fajny ładny polecam
Benq - Siemens C81
Siemens S68
Motorola L6

ps teraz ja mam pytanie kupiłem telefon w Media Markt i kurcze chyba nie mam gwarancjii ?! tj mam ale nie wypełnioną .. to chyba musze zabrac kwitek i gwarancje jechac do nich i zeby mi wypełnili nie ??
czy jak /??
HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 17:55, Michał Raven napisał:

Musisz jechać do MM, do biura obsługi klienta, tam Ci podbiją gwarancję na kom.

bo koma kupiłem 27... i juz kilka dni mineło :/ powiem im ze nie mialem za bardzo czasu :) jutro pojade po szkole :) powinno być dobrze.. to zabiore tylko gwarancje i wykaz z kasy .. to chyba wszystko nie? czy całe pudełko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 17:58, Chester001 napisał:

bo koma kupiłem 27... i juz kilka dni mineło :/ powiem im ze nie mialem za bardzo czasu :)
jutro pojade po szkole :) powinno być dobrze.. to zabiore tylko gwarancje i wykaz z kasy ..
to chyba wszystko nie? czy całe pudełko ?

Ja gwarancje podbiłem po miesiącu od zakupu;] Wziąłem z sobą kartę gwarancyjną, paragon zakupu i samą kom, bez pudełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 17:58, Chester001 napisał:

> Musisz jechać do MM, do biura obsługi klienta, tam Ci podbiją gwarancję na kom.
>
bo koma kupiłem 27... i juz kilka dni mineło :/ powiem im ze nie mialem za bardzo czasu :)
jutro pojade po szkole :) powinno być dobrze.. to zabiore tylko gwarancje i wykaz z kasy ..
to chyba wszystko nie? czy całe pudełko ?


Wystarczy sam paragon i karta gwarancyjna. W MM jest tak, że nie musisz w momencie zakupu "podbijać" gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej to znpowu ja i moja nokia 6020 :P
mam problem...
i za pierwszym razem ładowałem do 2 h a za drugim 3 h... a trzeba tą baterie zformatowac.. ile h teraz mam ją ładowac?

i po drugie czy kom mi pokaze kiedy sie bateria naładuje do pełna?
ile mniej wiecej czasu to trwa?
BL-5B to moja bateria jak dobrze pamietam
czy mam wył koma jak bede go ładował?
prosze mi abrdzo dokładnie to opisc co i jak...
czekam... thx..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 09:59, Chester001 napisał:

Hej to znpowu ja i moja nokia 6020 :P
mam problem...
i za pierwszym razem ładowałem do 2 h a za drugim 3 h... a trzeba tą baterie zformatowac..
ile h teraz mam ją ładowac?

i po drugie czy kom mi pokaze kiedy sie bateria naładuje do pełna?
ile mniej wiecej czasu to trwa?
BL-5B to moja bateria jak dobrze pamietam
czy mam wył koma jak bede go ładował?
prosze mi abrdzo dokładnie to opisc co i jak...
czekam... thx..

Rozładuj kmórkę aż do wyłączenia się jej.
Ładuj ją z 10 - 12 godzin.
Zrób tak 3 razy.

Jeżeli chcesz wiedzieć czy komórka się naładowała do pełna popatrz na kreski po prawej stonie wyświetlacza (powinno być ich chyba 6).
Po zforamtowaniu ładuj z 3-4h.
Komórki podczas ładowania nie musisz wyłączać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2007 o 10:56, Ellviss napisał:

Rozładuj kmórkę aż do wyłączenia się jej.
Ładuj ją z 10 - 12 godzin.
Zrób tak 3 razy.

Jeżeli chcesz wiedzieć czy komórka się naładowała do pełna popatrz na kreski po prawej stonie
wyświetlacza (powinno być ich chyba 6).
Po zforamtowaniu ładuj z 3-4h.
Komórki podczas ładowania nie musisz wyłączać.

ok dzieki mam pytanie.. czy jest mozliwosc... wył nazwy operatora na ekranie.. abym widział tylko tapete i wskaznik baterii oraz zasieg? bez zbednego textu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 11:16, Chester001 napisał:

ok dzieki mam pytanie.. czy jest mozliwosc... wył nazwy operatora na ekranie.. abym widział
tylko tapete i wskaznik baterii oraz zasieg? bez zbednego textu?

Niestety nie możesz tego zrobić ale chyba jakaś firma z tapetami, dzwonkami itp. daje taką możliwość ale za 10zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w imieniu mojego kolegi. Na pierwszym zdjęciu jest telefon który kupił, a na drugim ze strony Sony Ericssona. Tylko, że ten który on kupił ma inne przyciski (czerwone zaznaczenie). Do odbierania rozmów w SE służą przyciski (niebieskie zaznaczenie), więc po co te drugie (czerwone zaznaczenie)?

20070108180715

20070108180733

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie.Jestem niezorientowany co do telefonow na komorke bo wczesniej mialem na abonament.Wiec jak mam w zetafonie to jakie doladowanie kupic?Do popa czy do orange?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 18:12, BlackBomb napisał:

Mam pytanie w imieniu mojego kolegi. Na pierwszym zdjęciu jest telefon który kupił, a na drugim
ze strony Sony Ericssona. Tylko, że ten który on kupił ma inne przyciski (czerwone zaznaczenie).
Do odbierania rozmów w SE służą przyciski (niebieskie zaznaczenie), więc po co te drugie (czerwone
zaznaczenie)?


Być może wynika to z tego, że telefon był w sieci Vodafone i miał soft specjalnie zmodyfikowany dla tego operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się