Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Numery zaczynajace sie od 0-800 sa darmowe i dostepne jedynie z telefonow stacjonarnych i aparatow telefonicznych TP. Dlatego tez pojawia Ci sie informacja o bledzie numeru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 18:17, Kamil1795 napisał:

mam pytanie.Jestem niezorientowany co do telefonow na komorke bo wczesniej mialem na abonament.Wiec
jak mam w zetafonie to jakie doladowanie kupic?Do popa czy do orange?


To zależy od tego czy Zetafon był zakupiony w ofercie Oragne Go czy Popie. Najlepiej zobaczy jaki napis widnieje na karcie sim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie, Dobrzy Forumowicze - mam pytanie / prośbę. jak zwał, tak zwał.

otóż chodzi o to, że chcę kupić sobie komórkę - do tej pory nie potrzebowałem, teraz stwierdzam, że by mi się przydała ;)
i tu się pojawia moje pytanko - na jakiej zasadzie działa opcja Zetafona ? dostaje się komórkę za 1 zł, podpisuje umowę na X lat i, o ile dobrze pamiętam, trzeba doładowywać konto o określoną sumę miesięcznie?

jeśli możecie, prosiłbym o proste wyjaśnienie zasad tej promocji / oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 19:48, Pingus napisał:

> mam pytanie.Jestem niezorientowany co do telefonow na komorke bo wczesniej mialem na abonament.Wiec

> jak mam w zetafonie to jakie doladowanie kupic?Do popa czy do orange?

To zależy od tego czy Zetafon był zakupiony w ofercie Oragne Go czy Popie. Najlepiej zobaczy
jaki napis widnieje na karcie sim.


A to czasem nie ma różnicy? I doładowanie Orange Go nie doładowuje Popa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2007 o 20:54, mrosi napisał:

Tutaj powinieneś znaleźć wszystko w interesującym Cię temacie"


hehe - właśnie tego nigdzie nie mogłem znaleźć. dzięki ;)
ale mam wątpliwości.

"Zabierz ze sobą:
* dowód osobisty

a jak jestem niepełnoletni? legitymację mam im przynieść?
* drugi dokument ze zdjęciem
dżiz, i co jeszcze? dam im kartę rowerową?
* dokument potwierdzający zdolność finansową (np. zaświadczenie o zatrudnieniu, zaświadczenie z dziekanatu uczelni)
crap, to co - mama ma mi napisać, że co miesiąc będzie mi dawać te 20 złotych na doładowanie konta??

śmiesznie trochę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dokładnie tak. Firma musi być pewna, że dotrzymasz zobowiązań finansowych. A co jeśli nie będziesz płacił? Skąd ściągną kasiorkę jeżeli teoretycznie jako niepełnoletni nie masz własnego dochodu?
Prawie pewien jestem, że jakąkolwiek umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych (i nie tylko) musi zawrzeć osoba pełnoletnia posiadające źródło stałego dochodu (np. umowa o pracę lub działalność gospodarcza).
Licz się więc z tym, że telefon dla Ciebie będzie musiał wziąć Twój rodzic i to on będzie stroną w umowie.
Nawiasem mówiąc, prościej kupić Orange GO lub POPa, bo to nie wymaga żadnego okazywania dokumentów ani podpisywania umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 21:15, mrosi napisał:

/.../

Dokładnie tak. Firma musi być pewna, że /.../

no tak - masz absolutną rację.

Dnia 09.01.2007 o 21:15, mrosi napisał:

Nawiasem mówiąc, prościej kupić Orange GO lub POPa, bo to nie wymaga żadnego okazywania dokumentów
ani podpisywania umowy.

no tak - ale niestety nie mam kasy na sam realny telefon - niestety.
cóż - dzięki za odpowiedź i cierpliwość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromny dylemat... SE K750i, czy Nokia 5300 XpressMusic? Nie pytajcie na czym mi bardziej zależy, tylko co waszym zdaniem jest lepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy mógłby ktoś przedstawić mi rzetelne podsumowanie telefonu Motorola V3 lub V3i? Może jakieś użytkownik mógłby się wypowiedzieć?Vardzo mi na tym zależy. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się pochwalę, że niedawno przesiadłem się z Motki E398 na K750i, i jest duuużoo lepiej :) Przede wszystkim bardzo dobry aparacik, szybkość działania nieporównywalna, no i SE jest bardziej praktyczny. Jedyne co mnie w nim boli, to cichy dzwięk podczas odtwarzania MP3. Podczas gdy ktoś dzwoni lub przychodzi sms jest już lepiej. Z Motki tęskie tylko za świetnymi głośniczkami.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 15:44, bartheez napisał:

Mam ogromny dylemat... SE K750i, czy Nokia 5300 XpressMusic? Nie pytajcie na czym mi bardziej
zależy, tylko co waszym zdaniem jest lepsze ;)

Ja bym osobiście wziął K750i. Jest tańszy no i wydaje mi się lepszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Nokie 2600 :P Nie jest to mistrzostwo świata, ale jest sprawna :) Planuje kupić Nokie N90, może znacie jakiś dobry telefon ? Najlepiej Nokie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 18:17, Steven8 napisał:

Ja mam Nokie 2600 :P Nie jest to mistrzostwo świata, ale jest sprawna :) Planuje kupić Nokie
N90, może znacie jakiś dobry telefon ? Najlepiej Nokie. :)


Tak ja znam, nokia N73 ale to chyba troszkę duża cena. A co do N90 to według mnie jest zbyt duża :) Ja puki co posiadam 7610 i jestem zadowolony. Symbian OS7, aparat 1Mpx czyli wszystko co mi potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 19:23, czapla56 napisał:

> Mam ogromny dylemat... SE K750i, czy Nokia 5300 XpressMusic? Nie pytajcie na czym mi bardziej

> zależy, tylko co waszym zdaniem jest lepsze ;)
Ja bym osobiście wziął K750i. Jest tańszy no i wydaje mi się lepszy....


Opis:
K750i ma na pewno lepszy aparat, w sumie 2 "pikselowe cacko" mówi samo za siebie, Nokia pod tym względem wypada gorzej ponieważ 1,3 w tych czasach nie robi wrażenia, po prostu przeciętniak.

A co do MP3 będą na podobną poziomie ewentualnie minimalnie na korzyść Nokii.

Nie wiem jak ma się sprawa wyświetlaczy w 5300. Ale w k750i jest ona bardzo mały ale za to dobry i trwały (Bardzo rzadko psuje się wyświetlacz).
Wykonanie części i żywotność telefonu w obu przypadkach jest na równym poziomie. Częsci w SonyEricssonie som naprawdę mocne. A jeśli chodzi o nokie to też są one wspaniałe.
Co do ceny K750i jest już dość starym telefonem tak wiec cena tego oto telefoniku jest niższa, zaś 5300 pojawił się na rynku niedawno przez co ma aż tak wygórowaną cenę.

Podsumowanie i wniosek:
Jeśli potrzebujesz telefonu do słuchania MP3,Dzwonienia i robienia fotek to wystarczy Ci K750i
lecz jeśli potrzebujesz "szpanerskiego telefonu" z dobrymi MP3 i przeciętnym aparatem bierz 5300

Osobiście polecał bym Ci jednak K750i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Czy ja wiem czy mały wyświetlacz o.O? Sam go posiadam, wyświetlacz jest co do milimetra identyczny jak w K700i, różnią się kolorami, co w związku z tym oznacza że ma tkai jak E398 i wieeele innych fonów. Na początku wydaje się dość mały, ale to tylko ze względu na cały design telefonu, głownie przyciski pod ekranem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony Ericssony może i mają trwałe części ,czego nie moge powiedzieć o joystickach. Mam dużo kolegów którzy mają k310 i k300 i joystcki bardzoo sie przycinają i psują. Jednak i tak Sony Ericssony są najlepszymi telefonami po nokiach bo nie mają żadnej sensownej konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się