Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dzięki za chęci, ale zakup już dokonany (Samsung, bo siostra się zawzięła :D). Sony to już kijem nawet nie tknę, Lka to mój ostatni telefon od tego producenta (szczegóły we wcześniejszym poście :)). Zresztą, pewnie najbliższy zakup aparatu nastąpi najwcześniej za 2-3 lata, no chyba, że wystąpią jakieś "nieprzewidziane okoliczności", więc pewnie układ na rynku ulegnie przetasowaniu do tego czasu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :)
Mam pytanie chodzi konkretnie o telefon Iphone 4. Otóż telefon średnio co 20 minut sam się wyłącza niezależnie czy się go używa czy nie... Co może być przyczyną ? Oprogramowanie. Wada fabryczna jakaś ? ;/ Piszę w imieniu kolegi. Zastanawiamy się od dłuższego czasu i nic nie możemy wymyślić. Tel ma dwa miesiące a zaczęło się to dziać mniej więcej od tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2015 o 11:24, zerohunter napisał:

Backup do iCloud, DFU, nowy soft, przywrócenie z iCloud, dobra metoda na każde bolączki
iPhona.


Ok właśnie też braliśmy to pod uwagę w ostateczności. Przekaże mu zaraz że innej opcji nie ma, ale za to telefon będzie działał bez zarzutu na nowo.
Dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy przy zakładaniu konta w Google Play muszę zakładać/podawać konto na Gmailu, czy mogę (a jak tak to w jaki sposób?) podać konto pocztowe wp.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2015 o 22:07, Dared00 napisał:

Musisz mieć konto na Gmailu.


Tego się obawiałem. A czy mogę później gdzieś ustawić, żeby korespondencja związana z na przykład zakupami w sklepie przychodziła mi na konto na wp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi doradzi, co zrobić z opcją gpsd w Samsung Galaxy SIII?
Telefon ładował się od szóstej rano do południa ( wróciłem po nocce z pracy ), przed chwilą dał mi znać, że bateria jest rozładowana ( 5% ). Wcześniej wyłączyłem GPS, dałem najkrótszy czas działania ekranu a ten gpsd zabrał mi aż 83% baterii, co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na komputerze logujesz się do Gmaila i w Ustawieniach jest zakładka "Przekazywanie i POP/IMAP", a w niej opcja "Przekazywanie dalej". Możesz też zrobić filtr tylko dla konkretnych wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2015 o 22:54, lis_23 napisał:

A coś po polsku?

Po polsku: to może być wina ustawień lokalizacyjnych. Idź do Ustawienia -> Bezpieczeństwo -> [opcja ze "zdalne", zdalna kontrola albo coś] -> zaloguj się na swoje konto Samsung -> wyłącz guzikiem w prawym górnym rogu. Wyłącz też wszystkie inne GPSy i ustawienia lokalizacyjne.

Jeżeli tego nie włączałeś, to po kolei odinstalowywuj kilka ostatnich instalowanych aplikacji od najnowszej do najstarszej, to może być wina jednej z nich.

Bateria jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2015 o 23:01, Dared00 napisał:

> A coś po polsku?
Po polsku: to może być wina ustawień lokalizacyjnych. Idź do Ustawienia -> Bezpieczeństwo
-> [opcja ze "zdalne", zdalna kontrola albo coś] -> zaloguj się na swoje konto
Samsung -> wyłącz guzikiem w prawym górnym rogu. Wyłącz też wszystkie inne GPSy i
ustawienia lokalizacyjne.

Jeżeli tego nie włączałeś, to po kolei odinstalowywuj kilka ostatnich instalowanych aplikacji
od najnowszej do najstarszej, to może być wina jednej z nich.

Bateria jest w porządku.


Miałem to włączone / zdalna kontrola, suwak na zielonym, aktywnym / teraz wyłączyłem i zobaczymy czy pomoże.
Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jak chcesz mieć wygięty telefon, to kup sobie LG G Flex. ;)
A poważnie. W którymś momencie nawet samo Apple przyznało, że do konstrułowania szkieletu iPhone 6 użyto zbyt niewłaściwych materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2015 o 23:01, Dared00 napisał:


Bateria jest w porządku.


Niestety, nie pomogło. W nocy komórka naładowana na 100%, rano znowu rozładowana, gpsd - 90% zużycia baterii .... wyłączyłem zdalną kontrolę.
W kwestii najnowszych aplikacji, to nie instalowałem nic przez ostatnie miesiące, tylko gierkę, w którą gram. Wywaliłem teraz Adobe Flasch, może to on coś mieszał, ewentualnie pójdę z tym telefonem do salonu Orange.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2015 o 08:42, Czarek188 napisał:

Panowie co sądzicie o Iphone 6+? Chcę sobie kupić a słyszałem, że lubią się w kieszeni
wygiąć :0


Telefonik jak najbardziej fajny trzeba przyznać. Tylko na prawdę wygina się bodajże pod wpływem temp nacisku czy coś takiego słyszałem. Mówiąc krótko fajny, ale jednak te wyginanie nie za dobre. Nie można tego potraktować jako plus. Po czasie może to drażnić ...
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2015 o 17:17, The_Deker_10 napisał:

/.../ Po czasie może to drażnić ...

Hah, bardzo będzie drażniące jak telefon mi się w kieszeni wygnie i go szlag trafii, ale jednak się zdecyduję, czytałem że można dokupić fajną obudowę od apple z aluminium i problem znika..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2015 o 14:56, gumeczka napisał:

Nie wszystkie się gną,kolega ma nosi w kieszeni i nic z nim złego się nie dzieje a telefon
bardzo sobie chwali.

>
Dopóki nosiłem okulary w kieszeni, nic się im nie stało. Ale wystarczyło na nich usiąść, żeby je szlag trafił. Nawet wtedy, jak włożyłem je do aktówki. Teraz już na okulary nie siadam. Na komórkę zresztą też nie siadam i komórka mi się nie wygina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się