Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Zobacz negatywne komentarze tego użytkownika :P
Plus w pierwszym linku nie pada ani razu słowo Iphone 5 tylko Apple 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś zmonetyzować stan karty? Okazało się, że już od dłuższego czasu mam parę stówek na koncie, a te leżą tam bezczynnie.
Nie da się jakiejś aplikacji/usługi doładować, a potem odzyskać z tego realną gotówkę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem jeszcze o takich aplikacjach :P Ale może jkaby poszukać głębiej w internecie to coś by się znalazło. Potem pojawi się pytanie czy to aby na pewno działa :P
Jedynym sensownym pozbyciem się pieniędzy jest chyba wydanie ich na jakąś grę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś w RTV AGD widziałem LG G3 za 1800zł. Na allegro telefon ten można dostać od 800zł.
Czy to naturalne, że przebitka cenowa jest aż taka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2015 o 14:37, kaczek93 napisał:

Dziś w RTV AGD widziałem LG G3 za 1800zł. Na allegro telefon ten można dostać od 800zł.
Czy to naturalne, że przebitka cenowa jest aż taka?

Nie, to może być podejrzane, bo o ile na Allegro zawsze można było zakupić ten sam sprzęt taniej, niż w normalnych sklepach, to taka cena jest definitywnie za niska jak na taki telefon. Radziłbym dokładnie przyjrzeć się opisowi wystawianego sprzętu oraz przeczytać opinie sprzedawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2015 o 14:37, kaczek93 napisał:

Dziś w RTV AGD widziałem LG G3 za 1800zł. Na allegro telefon ten można dostać od 800zł.
Czy to naturalne, że przebitka cenowa jest aż taka?


Może chodziło o G3S? Ten rzeczywiście jest około 800-900 pln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2015 o 19:30, Snafu napisał:

Nie słyszałem jeszcze o takich aplikacjach :P Ale może jkaby poszukać głębiej w internecie
to coś by się znalazło. Potem pojawi się pytanie czy to aby na pewno działa :P
Jedynym sensownym pozbyciem się pieniędzy jest chyba wydanie ich na jakąś grę :P


No właśnie o to chodzi, żeby jakoś się zwróciły :D chyba, że pokombinuję z tym, że doładuję komuś konto ze swojego, a kasę wezmę do ręki. Tudzież inne opcje doladowania smsami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2015 o 16:00, maniekk napisał:

> Dziś w RTV AGD widziałem LG G3 za 1800zł. Na allegro telefon ten można dostać od
800zł.
> Czy to naturalne, że przebitka cenowa jest aż taka?

Może chodziło o G3S? Ten rzeczywiście jest około 800-900 pln.

Masz rację, to był G3 S.
Czy różnica między G3 a G3 S dla kogoś mało wymagającego jest znacząca?
Generalnie to znajomy rozgląda się za tym telefonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2015 o 16:41, kaczek93 napisał:

Czy różnica między G3 a G3 S dla kogoś mało wymagającego jest znacząca?
Generalnie to znajomy rozgląda się za tym telefonem.

Generalnie G3S ma znacznie słabszy procesor i mniejszą (co nie znaczy złą) rozdzielczość ekranu od zwykłego G3. Mimo to, mało wymagająca osoba nie powinna narzekać na prędkość działania G3S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem o tym napisać :P Tyle że teoretycznie to niezbyt legalne ale... kto nie kombinuje ten nie ma. Przynajmniej u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2015 o 20:19, Snafu napisał:

Miałem o tym napisać :P Tyle że teoretycznie to niezbyt legalne ale... kto nie kombinuje
ten nie ma. Przynajmniej u nas.


Niby dlaczego miałobyć nielegalne? Usługa opłacona, sprzedawca ma pieniądze, a klieny usługę :) Szkopuł w tym, że Plus ma mocno przekombinowane doladowania dla innej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2015 o 16:41, kaczek93 napisał:

> > Dziś w RTV AGD widziałem LG G3 za 1800zł. Na allegro telefon ten można dostać
od
> 800zł.
> > Czy to naturalne, że przebitka cenowa jest aż taka?
>
> Może chodziło o G3S? Ten rzeczywiście jest około 800-900 pln.
Masz rację, to był G3 S.
Czy różnica między G3 a G3 S dla kogoś mało wymagającego jest znacząca?
Generalnie to znajomy rozgląda się za tym telefonem.


Ok. G3 to topowy model G3S to średnia półka więc:
Lepszy procek, więcej ramu, większa wielkośc wbudowanej pamięci, wyższa rozdzielczość ekranu, telefon większy o pół cala.
Generalnie za to płacisz 1000 więcej, no ale jak potrzeba takie coś, to czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JJeśli o mnie chodzi to ja bym za telefon nie wydał 1000zł bo po co - u mnie telefon zdecydowanie ma służyć tylko do dzwonienia, odbierania rozmów i sms - głównie też po prostu jako budzik hyhy : ) nie potrzebuję procesora w komorce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne czego nie rozumiem w LG G3 to rozdzielczosc 4K na 5.5calach. Nie widze ZADNEGO sensu w tym, a jakby uzyli 1080p by w zupelnosci wystarczylo, a zywotnosc baterii by sporo wzrosla.


>>> kaczek93
Ja mam LG G3S i bardzo sobie chwale :). Jak nie gram/uzywam duzo to bateria trzyma trzy dni, jak gram to trzyma dzien/poltora ;). Telefon czasami lapieche zwieche, ale nic co powodowaloby rzucaniem telefonu o sciane. Oprocz wymienionych cech (mniejsza rozdzielczosc, gorszy procek, pamiec wewnetrzna), warto wspomniec, ze G3S nie posiada czujnika swiatla - wiec jak sie robi ciemniej to trzeba samemu zmniejszac jasnosc ekranu - G3 ma to akurat wbudowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2015 o 17:37, Piotrek_K napisał:

Jedyne czego nie rozumiem w LG G3 to rozdzielczosc 4K na 5.5calach. Nie widze ZADNEGO
sensu w tym, a jakby uzyli 1080p by w zupelnosci wystarczylo, a zywotnosc baterii by
sporo wzrosla.

Pewnie odpowiedź jest taka jak zwykle: "bo możemy" i pewnie po to, aby pokazać swoje możliwości innym producentom. Chociaż z drugiej strony takie gęste upakowanie pikseli, wpływa na czytelność ekranu (mniej postrzępień itp), ale z drugiej strony to tylko 5,5 cala. Ot taka zagwozdka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2015 o 17:37, Piotrek_K napisał:

Nie widze ZADNEGO sensu w tym, a jakby uzyli 1080p by w zupelnosci wystarczylo, a zywotnosc baterii by sporo wzrosla.

Również znacznie poprawiłaby się płynność działania systemu, bo przycięcia animacji i lekkie zamulenia zdarzają się zbyt często, jak na tej klasy sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyjmowanie SMS jako metody platnosci jest bardzo drogie, bo platformy posredniczace i opertorzy pobieraja duze prowizje, np.

http://www.atomsms.pl/partner/prowizje/
http://platnosci-online.pl/tabela_prowizji.html#3

Nie wiem czy w ogole da sie znalezc cos, gdzie mozna by miec wiecej niz ok. 2/3 tego co sie wlozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się