Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2015 o 20:42, Snafu napisał:

powiedzieć, ale warto się wstrzymać ;)


Ok, to dlaczego warto się wstrzymać? czyżby miało wyjść coś lepszego co przebije s5 z mniejsza cena?
No i jeżeli się wstrzymać to do jakiego czasu :P już przez tak 2 lata się wstrzymuję.
Ja myślałem ze tak miesiąc po premierze s6 cena s5 spadnie, ale nie wiem jak ten rynek działa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samsung Galaxy Trend Plus - w tym tygodni zaczął się wyłączać przy krótkim korzystaniu np.z internetu lub odtwarzacza MP3 pomimo naładowanej baterii. Przy ponownym uruchomieniu czasami pokazuje poprzedni stan baterii lub baardzo niski. Co to może być, coś z systemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2015 o 21:25, AphroditeDnB napisał:

Samsung Galaxy Trend Plus - w tym tygodni zaczął się wyłączać przy krótkim korzystaniu
np.z internetu lub odtwarzacza MP3 pomimo naładowanej baterii. Przy ponownym uruchomieniu
czasami pokazuje poprzedni stan baterii lub baardzo niski. Co to może być, coś z systemem?

Raczej bateria do wymiany.

Skombinuj od kogoś zastępczą baterię i sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2015 o 19:07, Ecko09 napisał:

Pojawiła się okazja wymiany mojego LG G2 mini na Lg G3 S. Domyślam się, że warto?

A zaskoczę Cię - otóż niekoniecznie. :) Tak naprawdę jedyne, co się zmieniło w G3S względem G2 Mini to większa rozdzielczość ekranu oraz niewiele bardziej pojemna bateria. Procek ten sam i wersja systemu ta sama, tak więc pokusiłbym się o stwierdzenie, iż jest to kolejny tzw. "odgrzewany kotlet", który niewiele wnosi w stosunku do swojego poprzednika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótko i na temat: wave 533 czy Samsung galaxy Ace Plus? Cena ta sama.
Boję się trochę o tą wysuwaną kawiaturę w 533, miałem kiedyś xperię i były z tym problemy, ale z drugiej strony jakoś częściej o nim słyszę niż o ace plus.

Jakieś opinie na temat któregoś z tych telefonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2015 o 20:44, Traitor napisał:

Krótko i na temat: wave 533 czy Samsung galaxy Ace Plus? Cena ta sama.

Definitywnie Ace Plus, a to przede wszystkim ze względu na Androida, bo Bada w ogóle się nie przyjęła i niewiele można na niej zdziałać oraz mocniejszy, aczkolwiek i tak przestarzały, procesor. Nawet masz niewiele większe zagęszczenie pikseli na ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Poszukuję dla dziewczyny jakiś dobry telefon do robienia zdjęć, tak do 1700zł. Wcześniej miała Xperie Z2 i ogolnie zdjecia były ładne tylko czasami wychodziły strasznie szare jakby we mgle, probowalem wszystkiego w ustawieniach ale nic nie dało. Główna wada tego telefonu, ze był za duży..Wczesniej mialem Galaxy S4 i telefon robił bardzo dobre zdjecia i mieści sie juz w kwocie ktora mnie interesuje. Ma ktoś coś lepszego? G2 ? Xperia z3 compact? Nokia mnie nie interesuje. Laska chce tylko androida ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2015 o 00:03, zerohunter napisał:

iPhone 5s? Oprócz niezłego aparatu, świetny płynny system, i przyzwoite bebechy.

Ale kolega (a raczej jego luba) jest zainteresowana tylko urządzeniami z Androidem, a to jest iOS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2015 o 00:03, zerohunter napisał:

iPhone 5s? Oprócz niezłego aparatu, świetny płynny system, i przyzwoite bebechy.


Sam mam iPhone''a wiec zgadzam sie ze wszystkim jednak w grę wchodzi tylko android.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, ale jest to uargumentowane, czy tylko dlatego że android?

Pokaż jej jakie możliwości daje Apple, przykładowo dostęp do telefonu ze strony icloud.com, bezpośredni przesył zdjęć do twojego strumienia w galerii, blokada w przypadku kradzieży której się nie da obejść, darmowe imessages, backup całego telefonu, mnóstwo jest tego, jak fotografuje zawodowo to tam automatyka jest wypas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2015 o 10:34, zerohunter napisał:

Pokaż jej jakie możliwości daje Apple, przykładowo dostęp do telefonu ze strony icloud.com,
bezpośredni przesył zdjęć do twojego strumienia w galerii, blokada w przypadku kradzieży
której się nie da obejść, darmowe imessages, backup całego telefonu, mnóstwo jest tego,
jak fotografuje zawodowo to tam automatyka jest wypas.


Oczywiście, że jest ;)
Po pierwsze mam iPhone''a 6...telefon jej sie podoba ale system mniej...po drugie ona nie jest zainteresowana grzebaniem w nim, kontami itp itd...chce poprostu robic fajne zdjecia wrzucić je momentalnie na lapka, wrzucić inne, przesłać zdjecia od kolezanki na swój i w drugą stronę, wrzucić MP3 i tym podobne ...I nie ma tutaj znaczenia ze system jest wygodny i sam będąc kiedys "androidowcem" nie widze dla siebie innego systemu teraz niz ios. "Baby są jakies inne" . Tyle ;)
Dlatego w grę wchodzi tylko android z dobrym aparatem do 1700zl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie mam kupiony starter plus i 10zł na karcie chce mieć pakiet 500sms za 10zł ale gdy wpisuje kody pokazuje się komunikat usługa niedostępna skontaktuj się z bios?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2015 o 14:09, Longer napisał:

Po pierwsze mam iPhone''a 6...telefon jej sie podoba ale system mniej...po drugie ona
nie jest zainteresowana grzebaniem w nim, kontami itp itd...chce poprostu robic fajne
zdjecia wrzucić je momentalnie na lapka, wrzucić inne, przesłać zdjecia od kolezanki
na swój i w drugą stronę, wrzucić MP3 i tym podobne ...I nie ma tutaj znaczenia ze system
jest wygodny i sam będąc kiedys "androidowcem" nie widze dla siebie innego systemu teraz
niz ios. "Baby są jakies inne" . Tyle ;)
Dlatego w grę wchodzi tylko android z dobrym aparatem do 1700zl ;)


Jakim grzebaniem? :) Poza tym w androidzie też potrzebne jest konto do sklepiku, zdjęcia też się przesyła :) Chyba, że nie bo nie? Albo boi się nowego, tak jak to zwykle jest, przy próbie przejścia. Poza tym, nie przekonuje jej, że imessage z tobą w formie czatu z przesyłaniem praktycznie wszystkiego nie jest wygodny? ;)
To może one plus one? Co wtorek na stronie jest otwierany sklepik, a cena 1299 za 16GB.

https://oneplus.net/pl/one#specifications

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2015 o 15:31, gumeczka napisał:

Może HTC One M8 ?? http://komorkomania.pl/1108,htc-one-m8-test-aparatu tu masz test zobacz
czy wam odpowiada

Dzięki sprawdzę choc porównując galaxy s4 do htc m7 to ten pierwszy robił o wiele lepsze zdjecia także te ultrapiksele jakos mnie nie przekonują ...chyba jednak ta galaktyczna czwórka bedzie w sam raz dla niej...wymienialna bateria a przy jej farm heroes saga raczej bedzie do wymiany a zdjecia z tego co pamietam robił zacne. Ewentualnie o htc poczytam i tej Xperia z3 compact.
W razie czego zawsze zostaje zdać sie na kobietę ;) xperie z2 tez kochała, czlowiek kilka dni po premierze kupuje za nie małe pieniądze by po tygodniu uslyszec ze jednak tel nie dla niej 😁
Dobra mały oftop robie ale czlowiek boi sie września gdy dowie sie co po ślubie bedzie😂.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2015 o 18:26, maniekk napisał:

(...) To może one plus one? Co wtorek na stronie jest otwierany sklepik, a cena 1299 za 16GB.

A pro po. OnePlus wysyła już do Polski? Do tej pory myślałem że trzeba zamawiać przez Niemcy, ale z ciekawości się zarejestrowałem i spróbowałem coś od nich zamówić na polski adres... Wprawdzie nie sfinalizowałem zamówienia, ale nigdzie po drodze nie dostałem komunikatu o "nieobsługiwanym kraju".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się