Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2007 o 20:22, Czarkinson napisał:

Sony Ericssony może i mają trwałe części ,czego nie moge powiedzieć o joystickach. Mam dużo
kolegów którzy mają k310 i k300 i joystcki bardzoo sie przycinają i psują. Jednak i tak Sony
Ericssony są najlepszymi telefonami po nokiach bo nie mają żadnej sensownej konkurencji.


W Polsce napewno. Na świecie nie. Nokia i Motorola mają razem ponad 60% światowego rynku. Niedawno Motorola wyprzedzila Nokię, głównie za sprawą cieńkich telefonów. Motorola główne dochody ma na rynku wschodnio Azjatyckim, gdzie na jednego człowieka przypada więcej niż dwa aparaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się strasznie motorolle podobają. Sam posiadam jedną z nich (ROKR E1 ) I w tej sprawie mam pytanie : Czy mogę do niej dokupić kartę 1G ?? Bo na niektórych stronach pisze że tak na innych że nie. Z góry dzięki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 20:22, Czarkinson napisał:

Sony Ericssony może i mają trwałe części ,czego nie moge powiedzieć o joystickach. Mam dużo
kolegów którzy mają k310 i k300 i joystcki bardzoo sie przycinają i psują. Jednak i tak Sony
Ericssony są najlepszymi telefonami po nokiach bo nie mają żadnej sensownej konkurencji.


I tu się z tobą zgodzę miałem swojego czasu k700i (ale to dawno temu) po kilku miesiącach wywalił się joyistick.

A co do tego które telefony są najlepsze to Według mnie Nokia potem SE a Motoroli nie biorę pod uwagę. Moim zdaniem jest to fajny telefonik dla kobiet (Przepraszam jeżeli kogoś uraziłem ).

Ja osobiście bardziej preferuje Smartphony powiedzmy moja Nokia 7610 :). Zawsze można dodać to czego im brakuje (oczywiście mówimy o software) np. ostatnio wgrałem sobie do niej wideodzwonki. Mimo iż telefon pochodzi z 2004 jest on dość nowoczesny posiada procesor 123MHz i 16pamięci ram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>Rafcio03
>Czy jest jakaś nowa komórka kolorowa z radiem za 200zł?
Tak, poszukaj 6030 przewiną mi się ten telefon i jest on całkiem dobry jak na swoje pieniądze. W zestawie są odrazu słuchawki i. Posiada on naprawdę dobre radio.

>>tosz
>wpadła mi komórka do wody - jest szansa że da się ją naprawić ?
po wysuszeniu nie włącza sie

Są szanse 50 na 50.Jeśli szybko wyjąłeś baterie to raczej nie będzie tak źle. Jeśli jednak po zalaniu nie wyciągnąłeś jej to raczej są marne szanse bo najprawdopodobniej zjarałeś płyte główną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2007 o 15:32, www.x360.dl.pl napisał:

>>tosz
>wpadła mi komórka do wody - jest szansa że da się ją naprawić ?
po wysuszeniu nie włącza sie

Są szanse 50 na 50.Jeśli szybko wyjąłeś baterie to raczej nie będzie tak źle. Jeśli jednak
po zalaniu nie wyciągnąłeś jej to raczej są marne szanse bo najprawdopodobniej zjarałeś płyte
główną.


baterię wyjąłem od razu , ale do tej pory telefonu nie mogę właczyć
ciekawe czy koszt wymiany takiej płyty jest duży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jeśli będzie konieczne tylko wyczyszczenie to koszt zamknie się w 60PLN. Musisz poszukać serwisu gsm, który ma na wyposażeniu specjalną wanienkę do "kąpieli" podzespołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 17:58, melaa napisał:

Witam :) Ma bądź miał ktoś SE 850i ? Taki aparat z funkcją telefonu heh :))

Jakie opinie ? Bo mam zamiar kupić go :)


Możesz go pokazać bo nie słyszałem o czymś takim jak SE 850i może ze chodzi o W850i

A co do użytkownika tosz
Najlepiej idź z tym do Serwisu i wieczorkiem pomódl się żeby to nie była siadnieta płyta główna bo to koszt warty 3/4 ceny telefonu :) Tak więc Szukaj szybko serwisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 15:17, tosz napisał:

po wysuszeniu nie włącza sie

Co to znaczy wysuszeniu? Wziales szmatke i przejechales po plycie glownej ;)? Powiem Ci tak - w sytuacji zalania NIGDY, ale to PRZENIGDY nie probuje sie wlaczyc komorki, bo jakakolwiek ilosc wody moze doprowadzic do przepalenia obwodow na plycie glownej. Z takimi rzeczami to sie idzie do serwisu i modli oto, by dzialala ;). Sam nic nie zrobisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 20:04, Piotrek K. napisał:

> po wysuszeniu nie włącza sie
Co to znaczy wysuszeniu? Wziales szmatke i przejechales po plycie glownej ;)? Powiem Ci tak
- w sytuacji zalania NIGDY, ale to PRZENIGDY nie probuje sie wlaczyc komorki, bo jakakolwiek
ilosc wody moze doprowadzic do przepalenia obwodow na plycie glownej. Z takimi rzeczami to
sie idzie do serwisu i modli oto, by dzialala ;). Sam nic nie zrobisz...

wysuszeniu , tzn. po kilku godzinach od kąpieli mam wrazenie że trochę się podsuszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 17:50, tosz napisał:

baterię wyjąłem od razu , ale do tej pory telefonu nie mogę właczyć
ciekawe czy koszt wymiany takiej płyty jest duży ?


Jeżeli wyjąłeś szybko baterię to poczekaj jeszcze trochę, możliwe że jest jeszcze w nim woda i jest zwarcie. po kilku dniach woda powinna wyparować i tel działać. Miałem kilka razy taki przypadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 08:35, Piotrek B. napisał:

Mam pytanie, czy do Sony Ericson K510i dołączane są słuchawki, czy też nie ??


Oczywiście ze są słuchawki. Możesz znaleść je na Allegro. Jest dużo tego w różnych kolorach i cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 08:57, Piotrek B. napisał:

Ale czy DOŁĄCZANE są do telefonu ??


Wszystko zależy od importera. Na przykład może być dołączona w SE Polska a u operatorów nie. Musisz pytać. Na Allegro też pytaj bo to nie wiadomo skąd oni mają. Na przykład wersja przywioziona z USA bez jakiś tam bajerów typu radio itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 07:29, tosz napisał:

> > po wysuszeniu nie włącza sie
> Co to znaczy wysuszeniu? Wziales szmatke i przejechales po plycie glownej ;)? Powiem Ci
tak
> - w sytuacji zalania NIGDY, ale to PRZENIGDY nie probuje sie wlaczyc komorki, bo jakakolwiek

> ilosc wody moze doprowadzic do przepalenia obwodow na plycie glownej. Z takimi rzeczami
to
> sie idzie do serwisu i modli oto, by dzialala ;). Sam nic nie zrobisz...
wysuszeniu , tzn. po kilku godzinach od kąpieli mam wrazenie że trochę się podsuszył


To troszeczkę źle zrobiłeś. Ja myślałem że o wysuszenie to chodziło Ci o rozebranie telefonu i suszarką z daleka po płycie głównej. Bo tak to mogło coś zostać na niej. A powiedz jaki to telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 15:08, www.x360.dl.pl napisał:

> Sony Ericssony może i mają trwałe części ,czego nie moge powiedzieć o joystickach. Mam
dużo
> kolegów którzy mają k310 i k300 i joystcki bardzoo sie przycinają i psują.



Mi też się zepsuł i "naprawiacz" chciał 4 dychy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się