Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beyond Good and Evil 2 "większe od poprzedniczki"

21 postów w tym temacie

Pierwsza część była naprawdę świetna. Zagrałem długo po premierze, ale ważne, że dane mi było przejść ten świetny tytuł. Mam nadzieję, że druga część utrzyma klimat jedynki. Pojawienie się jej na PC''ta to raczej obowiązek :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, gra była świetna, miała mocny klimat, świetnie wykreowane postaci oraz ten wspaniały cukierkowaty (choć nie zawsze) świat :). 2-ka po pierwszym teaserze wzbudziła we mnie nie lada emocje. ;] Trzymamy kciuki, żeby tego nie spieprzyli jak nowego PoP''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 13:52, HeX1981 napisał:

mam nadzieje ze tym razem bedzie pelne zakonczenie i nie bedzie trzeba dokupowac dodatku
zeby je zobaczyc;]


To był jakiś dodatek, podaj proszę jakieś info o tym, bo nigdy takiego na oczy nie widziałem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 14:18, MisioKGB napisał:

To był jakiś dodatek, podaj proszę jakieś info o tym, bo nigdy takiego na oczy nie widziałem
;p


Do BG&E nie było, ale do PoPa (tej samej firmy) już tak. Gracze nie byli zadowoleni z tak głupiego pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu Michała wstrzymałbym się z takimi deklaracjami, bo poprzeczka jest ustawiona bardzo wysoko. Co ważniejsze - nie on podejmuje ostateczne decyzje. Miał być Rayman, wyszły kÓrliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech pierwsza część to chyba moja ulubiona gra (oprócz PoPa). Kiedy 1. raz ją przechodziłem strasznie się wczułem. Ten klimat, rozgrywka, fabuła.. Niema 2 takiej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy dobrej myśli, a ja se chyba pamięć odświeżę i spróbuję ukończyć jedyneczkę jeszcze raz, może na nowym sprzęcie będzie mniej kapryśna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Większa" to dobre. Bo bądź co bądź, BG&E do najdłuższych tytułów nie należał. "Głębsza"? Tego stwierdzenia bym raczej unikał, bo poprzeczka wysoka, WYSOKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaak!!! Jedynka była super..ten klimat...tego się nie zapomina. Ale wiedziałem, że będzie kontynuacja tej genialnej gierki..kto doczekał do napisów końcowych to wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm :) Ostatnio próbowałam przejść po raz grugi tą gierkę, ale zatrzymałam się na czymś trudniejszym pewnie jeszcze wrócę do niej. Tak, gra świetna! Oby faktycznie było, jak mówią. Mam nadzieję, że z tą grą będzie jak z Syberią (obie części wywalone w kosmos).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 18:09, Kingus2 napisał:

Hmmm :) Ostatnio próbowałam przejść po raz grugi tą gierkę, ale zatrzymałam się na czymś
trudniejszym pewnie jeszcze wrócę do niej.


A co stoi na przeszkodzie?

Dnia 03.04.2009 o 18:09, Kingus2 napisał:

Tak, gra świetna! Oby faktycznie było, jak mówią. Mam nadzieję,
że z tą grą będzie jak z Syberią (obie części wywalone w kosmos).


Yy, tyle że BG&E jest IMO lepsze - bardziej emocjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 18:51, Vojtas napisał:

Yy, tyle że BG&E jest IMO lepsze - bardziej emocjonalne.


Kingus chyba miał na myśli to że "dwójka" była równie dobra co jedynka i stanowiła godna kontynuację.

No i zgadzam sie co do tego żę BGE jest lepsze, to jedna z niewielu gier podczas grania w które człowiek coś przeżywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rok minął od trailera z Pey''Jem wsysającym muchy, mogliby rzucić dla odmiany coś więcej niż informację O.o

A z ciekawości, też zauważyliście w końcówce, że sylwetka podnosząca Jade ma coś w rodzaju... twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować