Zaloguj się, aby obserwować  
nurbi

Foliowanie gier w Empikach SKANDAL ! [M]

16 postów w tym temacie

Lol troche przesadziłem z tytułem ale to poważny problem poruszony w jednym z tematów pomocy tech.
Na internecie pisze trochę o tym ale tylko na różnych forach.
Problem jest taki gość z empiku instaluje sobie grę wpisuje klucz tak jak w tamtym przypadku Empire Total WAr foliuje od nowa grę i sprzedaje ty instalujesz grę i wyskakuje KLUCZ BYŁ UŻYWANY.
Problem w tym że takie coś trudno udowodnić a spredawca się wypiera czy więc warto kupować gry w empikach czy to tylko niepotrzebna histeria.I czy można się opierać na takich relacjach i czy to wina CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku gier CD Projekt kupuj tylko gry z nienaruszonym paskiem zabezpieczającym na środków pudełka w pobliżu jego otwarcia. Empik tego nie "zrefoliuje" i będziesz miał gwarancję, że otwierasz dane pudełko po raz pierwszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 13:24, walgierz napisał:

Prosta zasada - im więcej dasz wykrzykników, tym mniej poważnie ludzie Cię traktują.
Pamiętaj o tym.

thx napisałem że przesadziłem z tytułem a co do konsula nie uważam CDP za winne ale Empiki zieloni gracze nie oglądają takiego czegoś jak pasek a jeśli to ktoś im kupuje tę grę n.p rodzice. Jestem ciekaw co sądzą inni.

Ja myślę że jak folia uszkodzona to lepiej gry nie kupować widziałem nie raz w supermarkietach ale nie w empiku zerwane paski ale jak się kupi i w domu zobaczy że uszkodzona folia empik lub sprzedawca się wypsze i powie że ty to uszkodziłeś tak samo jeśli zobaczysz to w sklepie zgłosisz a oni obwinią ciebie a grę postawią na półkę.a jeśli wydawcą est ktoś inny niż CDP taką grę łatwo zafoliować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 13:44, nurbi napisał:

A może całe to foliowanie to prowokacja.


Bez przesady... takie rzeczy zdarzają się chyba jednak dosyć rzadko... Prawda, że w tym momencie sprzedawca powinien stracić pracę, ale cóż tutaj nic nie poradzisz. Dodatkowo założyłbym się, że ten problem istnieje nie tylko w Empikach ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 13:58, Woo-Cash napisał:

No nieźle... ale ja i tak kupuję w Media Markcie :P

Nie przejmuj się w MM jakiś czas temu też była afera z płytami, które pracownicy sami użytkują, a później foliują i sprzedają jako nowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten problem istnieje prawie wszędzie gdzie sprzedaje się gry.lecz jego większe prawdopodobieństwo występuje w supermarkietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 14:11, kordzio1 napisał:

> No nieźle... ale ja i tak kupuję w Media Markcie :P
Nie przejmuj się w MM jakiś czas temu też była afera z płytami, które pracownicy sami
użytkują, a później foliują i sprzedają jako nowe :)


No nieźle. Musze przyznać że o tym nie słyszałem. I wierzyć w uczciwość białostockich pracowników MM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spamer. Wątki Ci się pomyliły... Haha, przez pomyłkę. O Mam talent żeś pisał :D.

Co do Empiku, to nigdy się z takim czymś nie spotkałem, aby mi gra nie działała. Widać, to są tylko rzadkie przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy pracował kiedyś w sklepie z komputerami i szef pozwalał pożyczać im (temu koledze i drugiemu pracownikowi) gry. Najśmieszniejsze (?) było to, że brali również takie produkty jak Dark Messiah, Lost Planet, Half-Life 2, które (jak wiadomo) rejestruje się na steamie. Nie wiem czy ktoś później kupił te tytuł, ale gdyby to już zrobił miałby niezłego pecha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja myślę że w media markt foliują częściej niż w empiku a w empiku to same żyły pracują ciągną kasę sprzedając drożej gry dla tego tam nie kupuję.

Ciekawe czy ktoś z forumoiczów miał podobny przypadek

Współczucie tym co kupili tamte egzemplaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy za foliowanie są jakieś konsekwencje prawne bo przecierz jak grę trzeba aktywować przez neta a klucz był używany i nie możesz grać to przecież sprzedawca cię okradł o ile to on foliował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować