Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BGaE 2 inspirowane zamachem z 11 września

24 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2009 o 10:32, cypers napisał:

To w takim razie jak?
Będziemy zmieniać tragedie światowe/narodowe, tak żeby wszystko kończyło się happy endem
? :P


Źle zrozumiałeś - Ancelowi chodziło o oddanie klimatu zaszczucia medialnego, atmosfery strachu wywołanej przez 9/11, ciągłych transmisji o terroryzmie.

A nagły wzrost informacji o BG&E2 oznaczać może tylko jedno - na UbiDays będzie więcej szczegółów :)

BTW, Pepsi - BGaE? A nie lepiej BG&E?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś powiedział, że cokolwiek będzie się kończyło happy endem?

Pierwsza część była niesamowita. Coś czuję, że będzie to arcydzieło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszą część nie grałem... i żałuję. Bo ponoć to znakomita, choć trochę niedoceniana, pozycja. Dwójkę - jeśli tylko na PC wyjdzie - zapewne już jednak przetestuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 10:47, Fomorian napisał:

Źle zrozumiałeś - Ancelowi chodziło o oddanie klimatu zaszczucia medialnego, atmosfery
strachu wywołanej przez 9/11, ciągłych transmisji o terroryzmie.


A w jedynce mało tego było?

"THE WAR has arrived at the gates of Hillys!..."

"Loyal Hillyans! The impending battle will be a difficult one, but Alpha Sections..."

Dnia 06.04.2009 o 10:47, Fomorian napisał:

A nagły wzrost informacji o BG&E2 oznaczać może tylko jedno - na UbiDays będzie więcej
szczegółów :)


Nie chce znać szczegółów fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 16:32, Vojtas napisał:

> Źle zrozumiałeś - Ancelowi chodziło o oddanie klimatu zaszczucia medialnego, atmosfery

> strachu wywołanej przez 9/11, ciągłych transmisji o terroryzmie.

A w jedynce mało tego było?

"THE WAR has arrived at the gates of Hillys!..."

"Loyal Hillyans! The impending battle will be a difficult one, but Alpha Sections..."


A czy ja piszę, że nie było? :P Tłumaczyłem tylko, co Ancel miał na myśli wspominając o inspiracji 9/11.

Dnia 06.04.2009 o 16:32, Vojtas napisał:

> A nagły wzrost informacji o BG&E2 oznaczać może tylko jedno - na UbiDays będzie
więcej
> szczegółów :)

Nie chce znać szczegółów fabuły.


Kto mówi o fabule? Ja chcę poznać gejmplej, dowiedzieć się, kto ze starych znajomych powróci - i dowiedzieć się, jak Jade, Secundo i Double H będą wyglądać (o Pey''Ju już wiadomo). Czy znowu będzie tyle misji związanych z fotografiami (dokumentacja fauny innych światów etc)? Jakie platformy docelowe gry? Itd.

Jak podadzą choćby strzępek fabuły, ja go pominę i nie będę zwracał nań uwagi do premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na tą gre z niecierpliwością, gdyż część pierwsza była po prostu boska! Mam nadzieję, że 2 też taka i będzie i że zaraz po BGaE 2 zmajstruje jakiegoś normalnego Raymana(bo niestety Raving Rabidds to nie było to)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 17:43, Fomorian napisał:

A czy ja piszę, że nie było? :P
Tłumaczyłem tylko, co Ancel miał na myśli wspominając o inspiracji 9/11.


Nie bij?

Dnia 06.04.2009 o 17:43, Fomorian napisał:

> Nie chce znać szczegółów fabuły.
Kto mówi o fabule? Ja chcę poznać gejmplej, dowiedzieć się, kto ze starych znajomych
powróci - i dowiedzieć się, jak Jade, Secundo i Double H będą wyglądać (o Pey''Ju już
wiadomo). Czy znowu będzie tyle misji związanych z fotografiami (dokumentacja fauny innych
światów etc)?


No tak, tego nie wziąłem pod uwagę, ;) choć elementy, które wymieniłeś, pozwalają się domyślić tego i owego.

Dnia 06.04.2009 o 17:43, Fomorian napisał:

Jakie platformy docelowe gry? Itd.


PC nie jest przewidziane, bo chcą zastosować technologie, których żaden blaszak nie udźwignie. W tej chwili jedynie XB360 i PS3 są wystarczająco mocne.

Dnia 06.04.2009 o 17:43, Fomorian napisał:

Jak podadzą choćby strzępek fabuły, ja go pominę i nie będę zwracał nań uwagi do premiery.


Jak szczegóły fabuły wkomponują w zapowiedź, to nawet nie zdążysz mrugnąć okiem, jak to przeczytasz. ;)

A co z trailerami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było w tej grze piękne. Twoje działania miały swój oddźwięk w otaczającej rzeczywistości, ludzie wychodzili na ulice... było bosko. Ciekawe jak to rozegrają teraz - Jade zrobi wywiad, a potem w czasie przechadzki po mieście będzie wytykana palcami? Byłby miodzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wam, za krótkie wyjaśnienie. Jednocześnie przepraszam, że zacząłem(Was) prowokować.
Moim zdaniem, utrzymanie klimatu z jedynki dałoby sukces dwójce.
Dlaczego tak uważam? Ponieważ ukończyłem jedynkę, i ta gra, aż ciągnęła mnie do samego zakończenia(nie mogłem się oderwać od gierki). Ale w sumie gdyby nie rayman, 2, 3, to zapewne w pierwszą grę z dziennikarką Jade bym nie zagrał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 19:51, Vojtas napisał:

> A czy ja piszę, że nie było? :P
> Tłumaczyłem tylko, co Ancel miał na myśli wspominając o inspiracji 9/11.

Nie bij?


Znaj łaskę ;)

Dnia 06.04.2009 o 19:51, Vojtas napisał:

> Jakie platformy docelowe gry? Itd.

PC nie jest przewidziane, bo chcą zastosować technologie, których żaden blaszak nie udźwignie.
W tej chwili jedynie XB360 i PS3 są wystarczająco mocne.


Kpisz czy o drogę pytasz? :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 12:16, xD_ominik napisał:

Mi jedynka, do gustu nie przypadła choć trochę w nią pograłem.



No i to był główny problem pierwszej części. Chodzi mi oczywiście o to, że nie przypadła do gustu graczom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 20:56, cypers napisał:

> Mi jedynka, do gustu nie przypadła choć trochę w nią pograłem.


No i to był główny problem pierwszej części. Chodzi mi oczywiście o to, że nie przypadła
do gustu graczom...

Nie, graczom do gustu przypadła. Ambitnym.
A że fanki simsów i fani Fify / NFS nie kupili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 20:59, Asthariel napisał:

> > Mi jedynka, do gustu nie przypadła choć trochę w nią pograłem.
>
>
> No i to był główny problem pierwszej części. Chodzi mi oczywiście o to, że nie przypadła

> do gustu graczom...
Nie, graczom do gustu przypadła. Ambitnym.
A że fanki simsów i fani Fify / NFS nie kupili...


... to już ich problem. Wiem i dlatego mam nadzieję, że dwójka odniesie większy sukces(w ilości sprzedanych egzemplarzy gry, oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2009 o 21:01, cypers napisał:

> Nie, graczom do gustu przypadła. Ambitnym.
> A że fanki simsów i fani Fify / NFS nie kupili...

... to już ich problem. Wiem i dlatego mam nadzieję, że dwójka odniesie większy sukces(w
ilości sprzedanych egzemplarzy gry, oczywiście).

Ale mi cynizm podpowiada, ze skonczy się tak samo. Ambitne gry się nie sprzedają, czego przykładem chociażby Mirror''s Edge, czy Piaski Czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 21:03, Asthariel napisał:


> > Nie, graczom do gustu przypadła. Ambitnym.
> > A że fanki simsów i fani Fify / NFS nie kupili...
>
> ... to już ich problem. Wiem i dlatego mam nadzieję, że dwójka odniesie większy
sukces(w
> ilości sprzedanych egzemplarzy gry, oczywiście).
Ale mi cynizm podpowiada, ze skonczy się tak samo. Ambitne gry się nie sprzedają, czego
przykładem chociażby Mirror''s Edge, czy Piaski Czasu.


No niestety. Pewien procent graczy uzna, że gra jest przednia. IGN/Gamespot potwierdzą te przypuszczenia, a casuale i inni i tak będą kupować nowe odcinki serialu NFS/FIFA/Moda na sukces/M jak miłość itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować