Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gran Turismo na "możliwie największej liczbie platform"

55 postów w tym temacie

Jak największa liczba platform- no cóż, na obecną chwilę jedynie PC mogą tą grę pociągnąć z detalami takimi, jak na PS3. Płynność to już inna bajka. Czy ta gra sprzeda się dobrze na PC ? Mam co do tego wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To byłaby jedyna samochodówka jaką bym zakupił na PC jeśli pojawiłaby się na tej platformie. Żadna inna gra samochodowa się nie liczy dla mnie co nie znaczy że uważam inne za złe, ale ja chciałbym ją mieć w swojej kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest też kolejny przykład (dowód) dla wszystkich fatalistów, mitomanów, fan boyów, i innych zapaleńców którzy wciąż zwiastują koniec rynkowi gier na PC i sławią świetlaną przyszłość grania na konsoli. Ta wiadomość wyraźnie pluje Wam w twarz czystym „F… Off fu..ing Childs”, i dowodzi, że Wasze apokaliptyczne bajania, są nieadekwatne do rzeczywistości !

A samej grze GT5 mówię „spadaj maleńka”…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 11:59, palpatine napisał:

Jak największa liczba platform- no cóż, na obecną chwilę jedynie PC mogą tą grę pociągnąć
z detalami takimi, jak na PS3. Płynność to już inna bajka. Czy ta gra sprzeda się dobrze
na PC ? Mam co do tego wątpliwości.

Widzę, że niektórzy nadal wierzą w papkę Sony o nadprzyrodzonych właściwościach cella...

Utrata kolejnego wielkiego exclusive'a, może być dla Sony gwoździem do trumny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 12:28, hellhammer88 napisał:

To jest też kolejny przykład (dowód) dla wszystkich fatalistów, mitomanów, fan boyów,
i innych zapaleńców którzy wciąż zwiastują koniec rynkowi gier na PC i sławią świetlaną
przyszłość grania na konsoli. Ta wiadomość wyraźnie pluje Wam w twarz czystym „F…
Off fu..ing Childs”, i dowodzi, że Wasze apokaliptyczne bajania, są nieadekwatne
do rzeczywistości !

A samej grze GT5 mówię „spadaj maleńka”…


yawwwww.........
Zejdź lepiej z tego piedestału i przestań wymachiwać tymi łapami jak szympans bo jeszcze spadniesz i coś sobie zrobisz. Argument który padł dawno już temu że rynek PC niby umiera nadgryzł już ząb czasu i stał się niezłym sucharem ale najwidoczniej niejedni żyją w zamierzchłych czasach i nie wychodzą z jaskini tak często jak powinni. Wielu już o tym zapomniało ale nadal znajdą się PC''towi bądź konsolowi gracze chcący podreperować swoje małe ego xP tzw."A nie mówiłem!"


Polyphony niech się lepiej skoncentruje na samej grze bo jak na razie to słabo coś im idzie. Jak nie będzie zniszczeń to niech się na mieście nie pokazują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyśleć że ja do dzisiaj męczę GT4 na PS2. ;]

A co do tematu newsa, to dobrze by było jakby GT pojawiło się na PC, kupiłbym od razu w dzień premiery, bo gra jest naprawdę konkretna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 12:58, Nervous napisał:

yawwwww.........
Zejdź lepiej z tego piedestału i przestań wymachiwać tymi łapami jak szympans bo jeszcze
spadniesz i coś sobie zrobisz. Argument który padł dawno już temu że rynek PC niby umiera
nadgryzł już ząb czasu i stał się niezłym sucharem ale najwidoczniej niejedni żyją w
zamierzchłych czasach i nie wychodzą z jaskini tak często jak powinni. Wielu już o tym
zapomniało ale nadal znajdą się PC''towi bądź konsolowi gracze chcący podreperować swoje
małe ego xP tzw."A nie mówiłem!"


Miast pisać fetysz, zacznij czytać ze zrozumieniem i przestań mnie obrażać nazywając „szympansem” czy „kimś nie wychodzącym z jaskini”, masz problemy z osobowością, czy z dykcją ? A o Ego możemy porozmawiać, w momencie kiedy będę użytkownikiem PC lub konsoli, bo jak na razie używam Maca…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie ;/
Kolejny ex odchodzi? Niemożliwe, na innych stronach tego nie piszą.
Ale jak to bywa dzielmy się ;] Niech każdy zagra w to co chcę, ale jednak lepiej aby na xboxa nie wyszło - czemu? Ponieważ PS3 i Xbox to konsole a konsole muszą walczyć exclusivami ;] Więc PC i PS3 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.04.2009 o 12:56, Resetti napisał:

Widzę, że niektórzy nadal wierzą w papkę Sony o nadprzyrodzonych właściwościach cella...

Eskperci zajrzeli pod maske PS3 i nie ujrzeli zwyklych podzespolikow. ZOBACZYLI BOSKA ENERGIE, KTORA MOGLABY STWORZYCH WSZECHSWIAT!!1
Na litosc latajacego potwora spaghetti, nawet na oklepanej wikipedii mozna zobaczyc co siedzi w srodku PS3. I nie jest to cos z przyszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YEAAAH!!! Dla mnie news miecha, będę mógł przestać męczyć GT1&2 na emulatorku w PSP :-). Gdyby wyszło na PC to od razu bym przedpremierowo zamówił ale raczej gotów jestem postawić że wyjdzie co najwyżej na X360 i PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 13:07, hellhammer88 napisał:

Miast pisać fetysz, zacznij czytać ze zrozumieniem i przestań mnie obrażać nazywając
„szympansem” czy „kimś nie wychodzącym z jaskini”, masz problemy
z osobowością, czy z dykcją ? A o Ego możemy porozmawiać, w momencie kiedy będę użytkownikiem
PC lub konsoli, bo jak na razie używam Maca…


I kto tu ma czytać ze zrozumieniem. Porównałem tylko Twoje zachowanie a nie napisałem "ty szympansie" xD. Czyli posiadacze Mac''a nie mają w ogóle Ego :P? Jeny chciałem tylko zaznaczyć z jaką niepotrzebną buńczucznością się obnosisz. A osoby które nie zgadzają się z Twoim poglądem na temat rynku PC to od razu od fu***ng childs musisz wyzywać a mnie każesz przestać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony chce sobie strzelić w stopę? =-'' Jeden z najważniejszych Exclusive''ów PS3 może wyjść na PC. Świat staje powoli na tyłku... Oby to nie wyszło. Śmiało, obrzućcie mnie mięsem, że jestem "durnym konsolowcem", ale jak dla mnie niektóre gry nie mają prawa bytu poza konsolami, podobnie jak niektóre PCtówki nie powinny się pojawiać na konsolach. Gran Turismo należy do gier, które IMHO winny być zawsze PlayStation Only. Stratę Tekkena, który też był związany z konsolą Sony od samego początku przeżyję, bo NAMCO jest Third Party Developerem. Natomiast kiedy czytam że Polyphony, firma którą Sony trzyma w łapach w 100%, gdzie w zarządzie zasiada Kaz Hirai (a do niedawna siedział tam sam Ken Kutaragi), spekuluje o możliwości wydania Gran Turismo na PC, to coś się we mnie przekręca. Nie. Po prostu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 13:18, Nervous napisał:

I kto tu ma czytać ze zrozumieniem. Porównałem tylko Twoje zachowanie a nie napisałem
"ty szympansie" xD. Czyli posiadacze Mac''a nie mają w ogóle Ego :P? Jeny chciałem tylko
zaznaczyć z jaką niepotrzebną buńczucznością się obnosisz. A osoby które nie zgadzają
się z Twoim poglądem na temat rynku PC to od razu od fu***ng childs musisz wyzywać a
mnie każesz przestać :P


Po pierwsze ja swojego poglądu nie wyrażałem, a zwróciłem uwagę na zaistniałą sytuacje, bo jeśli gdzieś w moim pierwszym poście jest mój pogląd, to mi go podkreśl czerwoną linią (a propos czytania ze zrozumieniem), po drugie, odniosłeś się do mojego postu i przedstawionej tam sytuacji, co jest jednoznaczne, z utożsamieniem mnie z „szympansem”, po trzecie „Fuck Off Fucking Child” nie posiada kierunku personalnego w moim poście, ku pełnej woli wyjaśnienia, a przerysowane Ego które mi zarzuciłeś jest zarzutem według Ciebie kierowanym do posiadaczy bądź to konsol, bądź PC, ja nie posiadam ani jednego ani drugiego, więc strzeliłeś kulą w płot…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GT.. dla tej gry chcę kupić PS3, a tu takie nowości. Nie no, coś się dzieje niedobrego.
Jeszcze niech oddadzą MGS i konsolka umiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gran Turismo na PC? Jeśli wiadomość się potwierdzi, to by było coś niesamowitego. PS3 straciłoby jeden ze swoich najważniejszych exclusive''ów, a my, pecetowcy, zyskalibyśmy genialną symulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nawet nie tylko w bijają w PS3 gwoździe (trumna już prawie gotowa jest do odbioru), ale też nawet plują dranie w twarz ;) Mit o "nadprzyrodzonych" możliwościach cela dalej żywy.

Tak BTW, CELL nie jest nadprzyrodzony,TO ŻYJE

PS3 upada i upada,upada i upada coraz niżej...Ciekawe jest to, że zaczęła tak kiepsko i nisko, że niżej upaść po tym się już nie dało :P Co nie zmienia faktu że za 1200 zł jest w tej chwili najlepszym sprzętem do grania.

Na razie jedyny exclusive, jaki straciło PS3, to przeciętny Tekken. Nawet Finala mamy dalej na wyłączność, jest nim VERSUS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować