Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gran Turismo na "możliwie największej liczbie platform"

55 postów w tym temacie

Na PC pojawiłaby się bardzo porządna gra wyścigowa, może bym się nawet skusił na zakup :)
Komentarz o dzieleniu się z innymi mnie zabił xD Niech jeszcze iXiarze podzielą się Fable II i Gears of War 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wyjść czemu nie?

Ja tam jak już PS3 teraz mam to raczej w multiplatformowe inwestuje. Chyba że coś tam wyjątkowego się pojawi to wtedy exa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu newsmana nie onanizowałbym się tak radośnie, ponieważ na oficjalnej stronie http://www.polyphony.co.jp/english/index.html wyraźnie pisze czyją własnością jest Polyphony - pozwala to na trochę inne wytłumaczenie enigmatycznej wypowiedzi pana z SCEA co do możliwości rozszerzenia marki GT na inne platformy* - w szczególności, że porównując wyniki sprzedaży "dema" Gran Turismo 5 i Killzone 2 widać wyraźnie co to znaczy siła marki i jak wysoko potrafi ona windować sprzedaż (nawet średniego produktu).

* równie dobrze może chodzić o PS3, o tworzone od 5 lat GT na PSP lub po prostu o telefony komórkowe (wzorem niedawno wydanego MGS Touch)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jak miło :) Kiedy miałem PSXa ostro się w to cieło, niestety teraz miałem przerwę z powodu braku konsol, a tu patrz, może wyjdzie na PC :) Jeszcze niech tylko przeniosą serie FF i będzie bosko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego większość tu zebranych się cieszy. Jeśli nawet wyjdzie na PC w co baaardzo wątpię, tak jak gdy wszyscy popuszczali kiedy słyszeli o rychłym wyjściu MGS 4 na Xboxa 360, to i tak połowa zebranych tu pc''ciarzy ma takie komputery które uciągną grę co najwyżej na low gdyż rzadko zdarza się dobra konwersja z konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FF, Tekken, teraz GT... Troche mi to podjezdza tanią plotą, bo będzie naprawde zle jesli GT5 bedzie na 360. Wtedy bym plakal... Na PC moze wychodzic, piractwo i tak nie zmieni naglego spadku tego tytulu na PS3...

Cos czuje, ze to chodzi raczej o jakies PSP albo podpierdolkowate przenosne supertelefony. I tyle. Zobaczymy jak to to sie rozwinie ale czuje ze rozejdzie sie po kosztach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd macie taką informację. Przeglądam IGN, Gamespota i tam zero informacji na ten temat, ale widzę, że redaktorzy gram.pl mają swoje wtyki… ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 16:42, piteros29 napisał:

Nie wiem skąd macie taką informację. Przeglądam IGN, Gamespota i tam zero informacji
na ten temat, ale widzę, że redaktorzy gram.pl mają swoje wtyki… ehhhhh


VG247 ( http://www.vg247.com/2009/04/06/gran-turismo-to-continue-on-as-many-platforms-as-possible-pc-gamers-have-large-party/) opublikował takie informacje, a więc jednak pisano o tym już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... gdyby moja ukochana seria trafiła w końcu na PC''ty, nie miałbym już wyjścia i faktycznie musiałbym wymienić obecnego gruchota na coś nowszego, by w pełni cieszyć się grą.
Żadna gra od 2004 do tego ruchu mnie nie zmusiła, ale dla GT zrobiłbym wyjątek. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie wymagania straszne? To niby PC nie może motion blura robić czy coś?
Ja proponuję nie ekscytować się zbytnio przedpremierowymi screenshotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować