Zaloguj się, aby obserwować  
Piterixos

Co gorsze: nadmiar czy niedomiar gier?

61 postów w tym temacie

ja mam 30 gier orginalnych i 8 piratów , połowę nie gram nawet nie myślę o sprzedarzy ich , bo za parę miesięcy znowu wracam do nich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówią, że "od przybytku głowa nie boli". Na pewno nie są graczami. Kupujesz coraz więcej, grasz co raz mniej. Naprawdę, obecnie rzadko kiedy potrafię się zmusić, by przejść jakąś zakupioną przeze mnie grę. Odkładam je na później. I kupka rośnie. I rośnie. I jest już cała Jenga... na szczęście ostatnio na rynku nie pojawiła się oferta która by mnie zainteresowała. Znając życie wakacje przyniosą kolejne wydatki i kolejne "gry do przejścia".

A kiedyś grałem całe dwa miesiące w RCT i nie narzekałem, że napęd zepsuty i nie zainstaluję nic innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 21:52, hallas napisał:

Nadmiar gorszy zdecydowanie. Najgorzej jest jak ma się pod ręką kilka świetnych tytułów,
z których każdy zajmuje więcej niż 20 h grania - po prostu nie ma czasu na obsłużenie
ich wszystkich a człowiek chciałby wszystkie na raz. Jak do tego ktoś gra w jakieś MMO
lub Guitar Hero to już jest stracony - czasu na pozostałe gry zostaje tyle co nic.

Rozwiązaniem jest żelazna dyscyplina w zakupach oraz graniu w gry.


Tak to prawda nie ma nic gorszego niż moja kolekcja!
nie potrafisz nawet sobie tego wyobrazić jak musiałem cierpieć ;)

20090406220709

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezu czy to tak trudno , skorzystać z www.allegro.pl i taką płytę wystawić ? .. ludzie no jak myślę nad kupnem płyty diabli mnie biorą , wole się w pirata pobawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 22:14, Alruhn napisał:

jezu czy to tak trudno , skorzystać z www.allegro.pl i taką płytę wystawić ? .. ludzie
no jak myślę nad kupnem płyty diabli mnie biorą , wole się w pirata pobawić.


Oj nie ładnie piracić a jeszcze nie ładniej przyznawać się do tego na gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 22:28, watti napisał:

> jezu czy to tak trudno , skorzystać z www.allegro.pl i taką płytę wystawić ? ..
ludzie
> no jak myślę nad kupnem płyty diabli mnie biorą , wole się w pirata pobawić.

Oj nie ładnie piracić a jeszcze nie ładniej przyznawać się do tego na gram.pl.

ale to tylko tak awaryjnie kiedy brak funduszu na dobrą grę . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.04.2009 o 22:07, Redjevel napisał:

Tak to prawda nie ma nic gorszego niż moja kolekcja!
nie potrafisz nawet sobie tego wyobrazić jak musiałem cierpieć ;)


Niezła kolekcja,sam bym taką chciał,a w szczególności mam chętkę na tego Guitar Hero ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolego, jezeli ty sie publicznie chwalisz ile masz piratow, to ci dlugiego pobytu na forum nie wroze... a co do ilosci gier, niestety z wiekiem tak jest ze gra sie coraz mniej... kiedys gralem prawie we wszystko, cale kieszonkoew szlo na gry... teraz mysli sie kompletnie inaczej i az lezka sie kreci w oku, kiedy sie pomysli, jak bylo sie glupim... ze sie tyle gier kupowalo, a teraz leza i sie kurza na polce, a tyle innych rzeczy (przydatniejszych) mozna by zamiast nich miec :( teraz pocinam tylko w gry, ktore sa przede wszystkim nastawione na multi (I love CS :))

>ale to tylko tak awaryjnie kiedy brak funduszu na dobrą grę . :P

awaryjnie czy nie jest to kradziez !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to zalezy, ja teraz gram w 1 gre i nie narzekam ale czasami jak mam wolny czas i chce se pograc i nie mam w co to jest lipa, z nadmiarem to raz mialem 4 fajne gry i niewiele czasu zeby w nie pograc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 22:30, watti napisał:


> Tak to prawda nie ma nic gorszego niż moja kolekcja!
> nie potrafisz nawet sobie tego wyobrazić jak musiałem cierpieć ;)

Niezła kolekcja,sam bym taką chciał,a w szczególności mam chętkę na tego Guitar Hero
;p


Guitar hero jak Guitar hero szkoda że za jakiś tydzień wystawiam na allegro no ale fajnie się grało :) i wspomnienia będą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 22:36, Zauri napisał:

kolego, jezeli ty sie publicznie chwalisz ile masz piratow, to ci dlugiego pobytu na
forum nie wroze... a co do ilosci gier, niestety z wiekiem tak jest ze gra sie coraz
mniej... kiedys gralem prawie we wszystko, cale kieszonkoew szlo na gry... teraz mysli
sie kompletnie inaczej i az lezka sie kreci w oku, kiedy sie pomysli, jak bylo sie glupim...
ze sie tyle gier kupowalo, a teraz leza i sie kurza na polce, a tyle innych rzeczy (przydatniejszych)
mozna by zamiast nich miec :( teraz pocinam tylko w gry, ktore sa przede wszystkim nastawione
na multi (I love CS :))

>ale to tylko tak awaryjnie kiedy brak funduszu na dobrą grę . :P

awaryjnie czy nie jest to kradziez !!!

I love tibia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 22:47, Mocarz49 napisał:

Ja tam nie lubie dużo mieć gier 2 na miecha starczy

a ile teraz , posiadasz gier :P tak z ciekawości pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 22:07, Redjevel napisał:

Tak to prawda nie ma nic gorszego ni? moja kolekcja!
nie potrafisz nawet sobie tego wyobrazia jak musia3em cierpiea ;)

Oh realyy? A może nie musze sobie wyobrażać?
Co prawda jakość nie pozwoli odróżnić poszczególnych pozycji ale dorzucę jeszcze, że tak około 10 tytułów opuściło mnie żegnane słowami "Oddasz kiedy będziesz chciał" lub "A tego możesz nie oddawać", między innymi CoD4 i Resident Evil 4.

20090406225539

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadmiar. Ostatnio dostałem sporą liczbę gier, gram we wszystkie na krzyż bo cholernie wciągają. Do tego doszedł Xbox, a od Fify to już się tam oderwać nie mogę. I weź to człowieku wszystko przejdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 22:58, hallas napisał:

Oh realyy? A może nie musze sobie wyobrażać?
Co prawda jakość nie pozwoli odróżnić poszczególnych pozycji ale dorzucę jeszcze, że
tak około 10 tytułów opuściło mnie żegnane słowami "Oddasz kiedy będziesz chciał" lub
"A tego możesz nie oddawać", między innymi CoD4 i Resident Evil 4.


Ten temat już powoli zamienia się w
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&u=20912
(Kolekcje gier) no ale co to wszystko gdy tak naprawdę mieszanką wybuchową jest wow + guitar hero :)
a ściślej mówiąc gdy grasz w wowa miesiąc i masz guitar hero to wow ląduje w kącie najczęściej jako podstawka pod gitarkę a przypominasz sobie o nim pod koniec pre paidu...
a tak przy okazji pożyczysz jakąś ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 23:19, Redjevel napisał:

a ściślej mówiąc gdy grasz w wowa miesiąc i masz guitar hero to wow ląduje w kącie najczęściej
jako podstawka pod gitarkę a przypominasz sobie o nim pod koniec pre paidu...

Ja mam tak z Wii Fit i GH - to pierwsze służy za podstawkę dla drugiego. Na szczęście nie ma pre-paidu ale za to opon rośnie, he he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie właśnie myślę jak ludzie nałogowo piracący gry (do których ja się nie zaliczam) mogą czerpać z nich przyjemność. No bo dobra, ściągam wszystkie gry o jakich marzyłem, mam kompa że wszystkie ruszą w max detalach, więc niby jest Gites. I tera jest tak że albo gram w jedną a potem narzekam że na inne mam za mało czasu, albo gram w każdą grę po parę minut i narzekam że grając w nie nie osiągam żadnych znaczących wyników.

PS. Oczywiście taka sytuacja nie tyczy się mnie, żeby nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować