Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed 2 - jest teaser!

93 postów w tym temacie

Mmmmm.... Cudooooownie. Ubisoft potrafi napalić takim byle czym graczy na swój produkt. Już mi się ręce trzęsą żeby dopaść AC2. Chyba zaliczę ponownie pierwszą odsłonę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z niewyjaśnionych powodów nie chcą mi się wczytywać żadne filmiki.
Czy ktoś byłby na tyle uprzejmy i opisał w skrócie co przedstawia ten teaser?
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie, jak twórcy informowali że główny bohater będzie umiał pływać, nasuwa się wniosek że ta plotka z Wenecją na prawdę może mieć sens. :) Ale pożyjemy, zobaczymy. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Assassin''s Creed... dla jednych gra wspaniała, dla innych średni klon GTA z akcją umieszczoną w średniowieczu. Dla mnie ta gra była genialna, i nie mogę się doczekać na jakiekolwiek informacje o sequelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Max Payne 3, Beyond Good & Evil 2, Assasin''s Creed 2. Dobrze się dzieje :)

Dla mnie pierwsza część wymiotła konkurencję. Narzekanie na monotonność to dla mnie bzdura. Trzeba umieć grać, wczuwać się w rolę, a wtedy nawet najmniejszy drobiazg sprawia iż gra się niesamowicie. Potrafiłem cieszyć się samym skakaniem po dachach, wymyślaniem sobie celów, dosłownie jak dziecko :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich tych którzy nie mają jak sprawdzić o co w tym chodzi prezentuje screeny co sie dzieje. Na ekranie po pokazaniu wydruku kamerce Animus czyta obrazek i pojawia sie cos takiego:

SPOILER

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9ff0cf58a873a43b.html

a po obracaniu tez:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e1ccdec7a8a1f5e3.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 20:48, Growin napisał:

Z niewyjaśnionych powodów nie chcą mi się wczytywać żadne filmiki.
Czy ktoś byłby na tyle uprzejmy i opisał w skrócie co przedstawia ten teaser?
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam!


Aktualizacja, filmik z animacji w newsie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh, eh, znów sikamy pod siebie ? Jeśli Montreal Ubi nie wyciągnie wniosków z poprzedniej części, to znów będzie to po prostu nudna gra, ba niech wyciągnie z dwóch innych ostatnio gier które to studio zrobiło – Far Cry 2 i Prince of Persia, i po prostu miast mamić ludzi grafiką, która notabene miała powalać na kolana i mięć kolosalne wymagania (a jak wiemy nie powala, i PC sprzętowo połknęło bez problemów AC, ba z ogromnym zapasem), niech przyłożą się do rozgrywki tak pod względem fabularnym jak i mechaniki gry i urozmaicają ją na wiele ciekawych sposobów… wtedy i ja z ciekawością będę wypatrywał AC2…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale po obejzenieu tego TEASERa od razu mi sie na mysl rzucil film i ksiazka "Kod Leonarda da Vinci"
(a moze dla tego ze wlasnie leci w TV), w kazdym badz razie czekam z niecierpliwoscia, i mam nadzieje ze sie postaraja co do tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no przepraszam, ale jak uważasz ,że fabuła w AC[1] jest nudna to widocznie z Tobą jest coś nie tak, bo tak ciekawej i wciągającej fabuły moze pozazdrościć wiele gier. Niebędę już tam gadał na ten temat, tylko popróvbuję tych bajerów z kamerką czy czymś tam. ;P

Pozdr.

Ps: Może FC2 był nudny, ale miał przyjemny klimacik, a w PoP''ie tak jak w AC, frajdę sprawiało same bieganie i wykonywanie rozmaitych akrobacji explorując świat. ;]

Ps2: Co rozumiesz poprzez słowo ,,mechanika gry" ?

Ps3(edit): Wpływ na postrzeganie AC1 może mieć zainteresowanie okresem w którym odbywa się gra i to czy się lubi gry akcji w średniowieczu.

A tak już na temat całkowicie, powiem ,że niezły ten pomysł z tą kamerką itp. Pewnie teraz podskoczy sprzedarz kamer komputerowych. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować