Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed 2 - jest teaser!

93 postów w tym temacie

Na Assasin Creed 1 czekałem z wypiekami na twarzy, z tymi samymi wypiekami kupowałem świerzynkę w wersji kolekcjonerskiej i z jeszcze większymi uruchamiałem pierwszy raz grę... potem wypieki szybko znikały, a pojawiały się nowe związane ze sterowaniem. Nie lubię łamać sobie palców na klawiaturze, ani przystosowywać się do obróconego sterowania widokiem na padzie. Tak więc gra poszła w kąt i leży tam sobie spokojnie oczekując na zapomnienie. Tak więc AC 2 - mówię nie, chyba że coś zrobią ze sterowaniem (no chyba że tylko ja miałem ten problem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo pewnej powtarzalności zadań grało mi się bardzo przyjemnie. Klimatycznie, fabuła jak najbardziej wciągająca. Zobaczymy, co wymyślą na nieco późniejszą epokę. Pewnie znowu z monitora uniesie się typowe dla masowych produkcji relatywistyczne, malujące wtedy akurat mroczny mit templariuszy przesłanie. Ale wystarczy mieć nieco rozumu i odseparować to, co się słyszy, od prawdy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Intrygujący teaser. Temat też bardzo trafny - bez wątpienia Leonardo da Vinci to postać pasjonująca.
Liczę na kolejną wielką grę od Ubisoftu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kłótnie o to, czy AC było grą ciekawą, czy nudną, wciągającą, czy monotonną, a fabuła sprytna czy idiotyczna, nie będę się wtrącał, bo to kwestia gustu i osobistego odbioru gry. Mnie się BARDZO podobała *spogląda na kolekcjonerkę na półce*.
Teaser pokazuje dużo i nic. Da Vinci, sztylet na nadgarstku wcale nie wygląda na większy, dziwi mnie natomiast fakt obecności serdecznego palca na obu rysunkach. Zakłócenia obrazu na teaserze z kolei zapewniają, że wracamy do Animusa.
Właśnie zbiegiem okoliczności obejrzałem w telewizji Kod Da Vinci, i co nieco wiem o tym, w co rzekomo był zamieszany. Jeśli fabuła gry będzie miała sporo wspólnego z motywami z filmu, to już odkładam pieniądze na kolekcjonerkę. Może jednak nie warto tak szybko sprzedawać xboksa. Z niecierpliwością czekam na nowe informacje.
Ach, Ubisoft coś ostatnio zaczyna hype podkręcać - BGaE2, AC2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, kolejna intryga historyczna.
Okaże się pewnie , że Da Vinci jest przywódcą kasty assasynów i głównym projektantem ich urządzeń.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubi jak dla mnie sięgnął dna swoich możliwości twórczych. AC to straszna nuda, a dwójka tego nie naprawi. Do tego ta kampania reklamowa: "patrzcie jako pierwsi mamy gorącą laskę w naszym zespole i w ogóle to nasza gra jest do pupci, ale spójrzcie tylko na nią, czyż nie warto poświęcić 100 zł by ją zadowolić? No i przecież możecie sobie wskoczyć do stogu słomy, czyż to nie jest miodne?" Chyba już wiem co jest nie tak z dzisiejszymi grami - robią je kobiety. O tak, jestem szowinistą, bo uważam, że słaby jak na serię Quake "Quake 2" był lepszy od jakiegoś GoW(n)a, a Thief zostawia AC całe tysiąclecia w tyle, a to że robili je tylko mężczyźni, to nie jest czysty przypadek!
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 01:09, hans_olo napisał:

Ubi jak dla mnie sięgnął dna swoich możliwości twórczych. AC to straszna nuda, a dwójka
tego nie naprawi. Do tego ta kampania reklamowa: "patrzcie jako pierwsi mamy gorącą laskę
w naszym zespole i w ogóle to nasza gra jest do pupci, ale spójrzcie tylko na nią, czyż
nie warto poświęcić 100 zł by ją zadowolić? No i przecież możecie sobie wskoczyć do stogu
słomy, czyż to nie jest miodne?" Chyba już wiem co jest nie tak z dzisiejszymi grami
- robią je kobiety. O tak, jestem szowinistą, bo uważam, że słaby jak na serię Quake
"Quake 2" był lepszy od jakiegoś GoW(n)a, a Thief zostawia AC całe tysiąclecia w tyle,
a to że robili je tylko mężczyźni, to nie jest czysty przypadek!
;)


AC byl cholernie nudny, sztuczny, wtorny i nienaturalny. Odechcialo mi sie w niego grac po paru misjach. Liczylem ze AC bedzie hitmanem w innych realaiach - a dostalem jakies kosmiczne skakanie po dachach i mozliwosc zabicia wszytkiego mieczem bez wiekszych problemow. a caly hype na temat jade jest zalosny - szkoda nawet to komentowac, ale taki marketing jest widocznie skuteczny...

grafika tez nie powalala - na ulicach same klony, strasznie sie to w oczy rzucalo.

ubi musi zrobic baaaardzo duzo by ac2 byl dobra gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 01:09, hans_olo napisał:

(...) a Thief zostawia AC całe tysiąclecia w tyle


Amen.

Samo "dzieło" Ubisoftu jest dla mnie urzeczywistnieniem pojęć monotonii i sztuczności, które zostały przyodziane w tandetną fabułę. Do tego dochodzi jeszcze moralny kac z powodu sumy, którą przyszło mi wydać w dzień premiery.

Jeżeli będę chciał wcielić się w skrytobójcę - zagram w Hitmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Jezu...

Jeśli wy porównujecie AC do GTA...to prawie tak samo jakbyście porównali Mirrors Edge do GTA. ME - miasto wszystko pięknie taki niby klon GTA... tak już to widzę .. :|

Jeśli miałbym coś porównywać to AC z ME.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm chyba znalazłem kolejny symbol do Animusa ale nie jestem pewien bo nie umiem ładnie rysować :D:D.
19 sekunda. On patrzy się na swoją rękę, na której ma sztylet a na sztylecie jest jakiś symbol w okegu. Najlepiej widać na oryginalnej stronie. Oczywiście mogę się mylić :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hans_olo

Chciałem zauważyć, że za lwią część (jeśli nie za całość) fabuły całej serii Legacy of Kain jest odpowiedzialna kobieta. Jeśli tą serię też uważasz za dno fabularne, to albo masz ekstremalne wymagania, albo są inne przyczyny. Twierdzenie, że kobiety piszą gorsze historie w grach to totalna bzdura. Bo to tylko i wyłącznie kwestia gustu.

Co do samego AC, to może nie miał rewelacyjnej fabuły, ale mnie osobiście wciągnęła na tyle, by grę ukończyć kilka razy. Niestety zgodzę się też, że Ubi robi coraz, nie wiem, gorsze, płytsze historie. Bo o ile trylogia Piasków czasu była dla mnie po prostu fantastyczna, o tyle w AC i kolejnym PoP zauważalny jest spadek formy. Zwłaszcza w przypadku nowego PoP, który, moim zdaniem, nie umywa się do poprzednich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem jednym z wielu zawiedzionych pierwszą częścią. Straciłem 220 zł na grę, która miała być prawdziwym hitem i sprzedałem ją miesiąc później. Takiej monotonności i nudy dawno już mi nie zaserwowano. Nawet super grafika nie ratowała wszechogarniającej pustki treściowej.

Po filmiku z drugiej części mogę napisać, że równie dobrze mogłoby go nie być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft ostatnio się nie popisuje, liczyłem na wielki powrót tej firmy, licząc na AC, FC2 i PoP, ale niestety każda z tych gier jest ładna ale strasznie monotonna, i taka że nie robiłoby mi większej różnicy jakby ich nie było, a szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC1 był grą jak dla mnie na 8/10. To była po prostu dobra, fajna gierka. Pykało się aż miło. Tak więc czekam z niecierpliwością na AC2. Mam nadzieję, że do tego czasu zaopatrzę się w jakąś konsolkę, bo ciągłe ulepszanie blaszaka to trochę wywalanie pieniędzy w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować