Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed 2 - jest teaser!

93 postów w tym temacie

Do fabuły AC lepiej nic nie miejcie, bo skoro twierdzicie że jest lipna, to sami nie umieliście w to grać. Fabuła staje się 3x ciekawsza i wciągająca, jak się za każdym razem rozmawia z tą blondynką przy Animusie, albo jak się czyta maile i informacje w komputerach. Na początku gra sprawiła na mnie wręcz ogromne wrażenie realistyczności i grywalności, później - z czasem, stawało się to coraz bardziej monotonne i wtórne, aż w końcu nudne i głupie (samo wykonywanie tych samych zadań grając Altairem, ale jak się przechodziło do eliminowania celu - robiło się ciekawie)

Więc nie mówcie mi tylko, że gra była beznadziejna od samego początku jej włączenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, dajcie spokój z tym marudzeniem na AC. Jednym się podobała, innym nie, zawsze tak jest. Poza tym to nie miejsce na wylewanie swoich żali.
Co do newsa- nie za bardzo rozumiem o co chodzi z tym symbolem, teaserem i kamerką. Pogubiłem się już.
Zawsze wiedziałem, że Vinciemu nie można ufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC był nudny, przegadany i nielogiczny. Dlaczego "assasyn'', który jest "ostrzem w tłumie'' (a raczej w tłumie go widać, bo nosi wszystkie ostrza na widoku...) nie może atakować gadającego celu, tylko ma stać jak idiota i słuchać ględzenia? BEZSENS! A AC2 nawet nie ruszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 11:01, Madoc napisał:

Co do newsa- nie za bardzo rozumiem o co chodzi z tym symbolem, teaserem i kamerką.


Sprawa jest bardzo prosta. Drukujesz czarno-biały symbol, odpalasz animusa na stronie z teaserem AC2, pozwalasz uzyskać dostęp do Twojej kamerki internetowej wspomnianej stronie i przykładasz wydrukowaną karteczkę do kamerki, tak aby animus rozpoznał symbol. Potem możesz obejrzeć

Spoiler

model 3d nowego ostrza i "dopasować" do niego własną rękę

^^. To na serio działa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę rozczarowałem się tym teaserem, spodziewałem się czegoś znacznie lepszego. Przynajmniej jakiegoś krótkiego urywku z samej gry, czy coś, a tu niestety nic z tych rzeczy... Z tego teasera można wywnioskować, że gra będzie rozgrywała się w czasach w których żył Leonardo da Vinci, albo krótko po jego śmierci, a gracz prawdopodobnie (oby) będzie miał do swojej dyspozycji większość jego wynalazków. Jak na razie gra zapowiada się wyśmienicie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny teaser, z przyjemnością zobaczę następny, oby szybko zrobili coś co dokładnie określi gdzie i kiedy będzie się grać np. w Wenecji albo gdzieś. Ale fabuła AC 2 jaka będzie? Gramy nową postacią i znowu jakieś artefakty trzeba zdobyć? Bo nie uwierzę, że ten sam koleś, który miał za przodka Altaira znowu ma jakiegoś super ważnego przodka, który "zmienia dzieje ludzkości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się osobiście podoba,takie reklamowanie gierki,i nie wykładanie wszystkich kart na stół,ale ma to też swoje złe strony,bo wszystko ładnie pięknie jest prezentowane,ale zasiadając do gierki możemy być niestety rozczarowani.Mimo,że uważam AC za grę świetną to nie ma co ukrywać,że czuć pewien "niedosyt",Ubi musi wyciągnąć wnioski bo przecież ten diamencik się aż prosi żeby go doszlifować=]Jeśli ma w to być wplątany Leonardo Da Vinci,mam tu namyśli nie samą jego osobę tylko bardziej jego twórczość itp,to można stworzyć tak niesamowitą historie,że głowa mała.Jak sami nie mają pomysłu ,to niech zatrudnią nawet jakiegoś pisarza =],I najważniejsza kwestia oby nasz zabójca był faktycznie ostrzem w tłumie, przebiegłym z możliwością skradania się...tak więc poczekamy zobaczymy=]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 21:09, Renor_Mirshann napisał:

> Z niewyjaśnionych powodów nie chcą mi się wczytywać żadne filmiki.
> Czy ktoś byłby na tyle uprzejmy i opisał w skrócie co przedstawia ten teaser?
> Z góry dziękuję.
> Pozdrawiam!

Aktualizacja, filmik z animacji w newsie :)

Witaj!
Źle mnie zrozumiałeś. Chodziło mi o to, że żadne (nie ważne czy na gram. czy gdzie indziej) filmiki mi się nie wczytują. Mogę tylko śmigać po stronkach, a filmików nie oglądnę. Dlatego poprosiłem, żeby ktoś opisał co się dzieje na tym filmiku.
Edit: Ktoś wie skąd można ten filmik pobrać?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jedynkę nie grałem i to się teraz nie zmieni a zakupu na razie nie planuje ale 2 ma szansę zagościć na mojej półce ;] Ciekawie wpleciono fikcję w historię ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOOOL. Powiedzmy przez 50 milisekund w pierwszych momentach teasera mozemy zobaczyc cyferkę 5, ok to już chyba wiadomo, bo pada okreslenie "5 ukrytych znaków", no i ... znalazłem wszystkie... tylko kamerki nie mam. I to na bank te znaczki są daje rękę uciąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakoś ten filmik nie ciągnie pokazali chociaż 0,000000000000000000000000001 sec gry ? nie sądze a misio skoro taki mądry to powiedz nam w jakich sekundach sa te znaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 19:45, kamilwir napisał:

jakoś ten filmik nie ciągnie pokazali chociaż 0,000000000000000000000000001 sec gry ?
nie sądze a misio skoro taki mądry to powiedz nam w jakich sekundach sa te znaczki


To jest teaser, ale i tak robi wrażenie. Ok, znaczki

Początek
18 sekunda
31 sekunda.
+ 2 ze stronki ktorą podałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 20:10, MisioKGB napisał:

> jakoś ten filmik nie ciągnie pokazali chociaż 0,000000000000000000000000001 sec
gry ?
> nie sądze a misio skoro taki mądry to powiedz nam w jakich sekundach sa te znaczki

>

To jest teaser, ale i tak robi wrażenie. Ok, znaczki

Początek
18 sekunda
31 sekunda.
+ 2 ze stronki ktorą podałem


...
Znalazłeś te Kody Misioo?
jeżeli tak to odpisz w tym temacie mniej więcej gdzie.
Ale nie chodzi mi o to co powstaje z kodu tylko o sam znaczek.
Z kumplem odnaleźliśmy dwa kody. Rozkminione to jest! xD
Kamerencja + drukarka + sokoli wzrok = ustawianie kartki pod odpowiednim kątem aż to ''oko Saurona'' załapie = mass fun! XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 20:58, NikiNicoo napisał:

> > jakoś ten filmik nie ciągnie pokazali chociaż 0,000000000000000000000000001
sec
> gry ?
> > nie sądze a misio skoro taki mądry to powiedz nam w jakich sekundach sa te
znaczki
>
> >
>
> To jest teaser, ale i tak robi wrażenie. Ok, znaczki
>
> Początek
> 18 sekunda
> 31 sekunda.
> + 2 ze stronki ktorą podałem

...
Znalazłeś te Kody Misioo?
jeżeli tak to odpisz w tym temacie mniej więcej gdzie.
Ale nie chodzi mi o to co powstaje z kodu tylko o sam znaczek.
Z kumplem odnaleźliśmy dwa kody. Rozkminione to jest! xD
Kamerencja + drukarka + sokoli wzrok = ustawianie kartki pod odpowiednim kątem aż to
''oko Saurona'' załapie = mass fun! XD


Cholera macie pomysły jakieś z fake kamerami? Chodzi mi o nagrywanie obrazu pulpitu i przekazywanie go jako kamera internetowa (nie mam takowej więc kombinuje, bo dużo radochy jest z rysowania tych znaczków :D). Kilka programów nagrywa pulpit ale jako film na dysk ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 22:34, MisioKGB napisał:

Cholera macie pomysły jakieś z fake kamerami? Chodzi mi o nagrywanie obrazu pulpitu i
przekazywanie go jako kamera internetowa (nie mam takowej więc kombinuje, bo dużo radochy
jest z rysowania tych znaczków :D). Kilka programów nagrywa pulpit ale jako film na dysk
...


Fake Webcam 5.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 23:04, Safiram napisał:

Intrygujący teaser. Temat też bardzo trafny - bez wątpienia Leonardo da Vinci to postać
pasjonująca.
Liczę na kolejną wielką grę od Ubisoftu ;)


Poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować