Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed 2 - jest teaser!

93 postów w tym temacie

Z kamerką chodzi o jedną prostą rzecz.

Gdy na stronie pojawicie się w kamerce, i pokażecie w niej ten symbol który się ukazuje w PDF''ie to zobaczycie poszczególne części uzbrojenia Assassyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite - latem będąc po raz kolejny w Wenecji myślałem se, że to miejsce było by idealne do kontynuacji AC. Teraz być może będzie to prawdą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 14:58, leszeq napisał:

> Cholera macie pomysły jakieś z fake kamerami? Chodzi mi o nagrywanie obrazu pulpitu
i
> przekazywanie go jako kamera internetowa (nie mam takowej więc kombinuje, bo dużo
radochy
> jest z rysowania tych znaczków :D). Kilka programów nagrywa pulpit ale jako film
na dysk
> ...
>

Fake Webcam 5.1


Problem, że to nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC1 bardzo przypadł mi do gustu, choć fakt faktem czasami wiało monotonią, to jednak klimat i oprawa mnie zauroczyła. Czekam na "dwójeczkę", bo zapowiada się gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 09:51, MisioKGB napisał:

> > Cholera macie pomysły jakieś z fake kamerami? Chodzi mi o nagrywanie obrazu
pulpitu
> i
> > przekazywanie go jako kamera internetowa (nie mam takowej więc kombinuje, bo
dużo
> radochy
> > jest z rysowania tych znaczków :D). Kilka programów nagrywa pulpit ale jako
film
> na dysk
> > ...
> >
>
> Fake Webcam 5.1

Problem, że to nie działa.


U mnie wszystko smiga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 10:12, Kresegoth napisał:

hans_olo

Chciałem zauważyć, że za lwią część (jeśli nie za całość) fabuły całej serii Legacy of
Kain jest odpowiedzialna kobieta. Jeśli tą serię też uważasz za dno fabularne, to albo
masz ekstremalne wymagania, albo są inne przyczyny. Twierdzenie, że kobiety piszą gorsze
historie w grach to totalna bzdura. Bo to tylko i wyłącznie kwestia gustu.

Nie chodzi o samą kobietę, bo tak na prawdę grę robili meżczyźni (stąd mój uśmieszek na końcu - nawet pogrubiony). Chodzi o marketing. Chyba nie powiesz, że nie zauważyłeś tych komentarzy w internecie na temat Jade? Cały problem jest zbyt złożony i zajęłoby mi to zbyt dużo czasu i sił żeby to opisać szczegółowo. Ale jego skutek jest prosty. Odwórcenie uwagi odbiorcy od istotnych kwestii za pomocą boobsów sterczących naprzeciw duzego ekranu na jakichś targach, na którym Altair po raz setny wspina się na wieżę i skacze sobie w słomę. Tak w skrócie wyglądała kampania reklamowa AC. Wszyscy wzdychali (nie byłbym taki pewien czy oby napewno do gry), po czm okazało się, że gra oprócz paru punktów widokowych i kilku lepszych momentów, które stanowią zdecydowanie zbyt małą część czasu spędzonego przy grze, nie ma w niej nic wartego nawet wyłożenia kasy za sam nośnik i pudełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 20:44, hans_olo napisał:

> hans_olo
>
> Chciałem zauważyć, że za lwią część (jeśli nie za całość) fabuły całej serii Legacy
of
> Kain jest odpowiedzialna kobieta. Jeśli tą serię też uważasz za dno fabularne, to
albo
> masz ekstremalne wymagania, albo są inne przyczyny. Twierdzenie, że kobiety piszą
gorsze
> historie w grach to totalna bzdura. Bo to tylko i wyłącznie kwestia gustu.
Nie chodzi o samą kobietę, bo tak na prawdę grę robili meżczyźni (stąd mój uśmieszek
na końcu - nawet pogrubiony). Chodzi o marketing. Chyba nie powiesz, że nie zauważyłeś
tych komentarzy w internecie na temat Jade? Cały problem jest zbyt złożony i zajęłoby
mi to zbyt dużo czasu i sił żeby to opisać szczegółowo. Ale jego skutek jest prosty.
Odwórcenie uwagi odbiorcy od istotnych kwestii za pomocą boobsów sterczących naprzeciw
duzego ekranu na jakichś targach, na którym Altair po raz setny wspina się na wieżę i
skacze sobie w słomę. Tak w skrócie wyglądała kampania reklamowa AC. Wszyscy wzdychali
(nie byłbym taki pewien czy oby napewno do gry), po czm okazało się, że gra oprócz paru
punktów widokowych i kilku lepszych momentów, które stanowią zdecydowanie zbyt małą część
czasu spędzonego przy grze, nie ma w niej nic wartego nawet wyłożenia kasy za sam nośnik
i pudełko.


Świat stoi na paranoi. Zboczenie jest jednym z punktów marketingowych Ubisoftu, więc Jade musi być, (czy bez ubrania czy jeszcze z - dop. ja) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować