Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Patrząc na tego tostera to coś mi się wydaję ,że Da Vinci jest assassin''em i templariusze będą chcieli poznać jakiś jego sekret. :P Mówiąc templariusze mam na myśli jakiś ludzi np: Vidic (on będzie w dwójce?).

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciezko powiedziec :| najbardziej mnie intryguje co tym razem bedzie chciała znalesc w przeszlosci firma ABSTERGO skoro nie wystarczył im artefak z pierwszej czesci ? Czy bedzie coś o wiele potezniejeszego ? Swiety gral wykluczam bo przeciez w 1 bylo powiedziane ze dzieki artefaktowi robiono wszystkie cuda... i ciekawe czy bedzie wyjasniona sprawa z Altarim czy go zobaczymy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 21:48, miodus napisał:



Akcja ma się dziać w innym wieku, czyli nie liczyłbym na ujrzenie Altaira. Ale już Desmondem zapewne pokierujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 21:55, Ecko09 napisał:

>

Akcja ma się dziać w innym wieku, czyli nie liczyłbym na ujrzenie Altaira. Ale już Desmondem
zapewne pokierujemy.

ajc wlasnie chodziło mi o Desmonda ;) watpie zebysmy nim kierowali... Pewnie dadza nowa postac i jesli tak bedzie to mam nadzieje ze zostanie wyjsanione co stalo sie z desmondem zostal zabity czy uciekl... ? Wiele pytan tak malo odp ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przechodzę po raz 3 AC. Co to będzie z AC 2... AC2 to jedna z niewielu gier na jaką czekam dlatego, że pochłonięty jestem UT3 i mam mało czasu na granie w inne tytuły.

Fabuła jedynki tak mnie wciągnęła, że teraz nie zasnę...

///Niech moderatorzy zdecydują jaki temat zostawić, a jakie zamknąć bo będzie niepotrzebny SPAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część AC była świetna.

Spoiler

Tylko zakończenie trochę takie enigmatyczne. możliwe, że ABSTERGO potrzebuje czegoś jeszcze od Desmonda. Może ten artefakt jest swojego rodzaju mapa do przedmiotu, który ABSTERGO che mieć ;] To tylko moje przypuszczenia. Ale jeszcze zastanawia mnie jedna rzecz. te napisy na ścianie, podłodze i to, że Lucy została podświetlona na niebiesko jako sprzymierzeniec.

no cóż poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze że dzięki temu filmikowi (teaserowi 2) nabrałem jeszcze większej ochoty aby zagrać w pierwszą część AC. Niech tylko pojawi się w jakiejś tańszej serii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lucy jest podświetlona na niebiesko ponieważ również jest potomkiem assassynów, można wyczytać to z jej komputera.
Mi się wydaje, że nadal wcielimy się w jednego z potomków Desmonda i niego samego. Szczerze mówiąc nie chciałbym kogoś nowego. No i mam nadzieję że w Altaira też się wcielimy, może tym razem będziemy mogli pograć kilkoma potomkami Desmonda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 16:01, NecroVisioneR napisał:

Wszystko pieknie że jest temat o AC 2 ale czemu z błędem??nie "teamt" a temat,poproście
moda o zmianę nazwy

literówka :| heh zagadam ;)
Gorn7
Altarim napewno nie bedziemy juz grac bo to inna epoka ale napewno bedzie wygladac tak samo skoro Desmond tak samo wygladał jak on ( o ile bedzie on w 2 czesci )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 15:52, Woj99tek napisał:

Pierwsza część AC była świetna.

Spoiler

Tylko zakończenie trochę takie enigmatyczne. możliwe,
że ABSTERGO potrzebuje czegoś jeszcze od Desmonda. Może ten artefakt jest swojego rodzaju
mapa do przedmiotu, który ABSTERGO che mieć ;] To tylko moje przypuszczenia. Ale jeszcze
zastanawia mnie jedna rzecz. te napisy na ścianie, podłodze i to, że Lucy została podświetlona
na niebiesko jako sprzymierzeniec.

no cóż poczekamy zobaczymy.

Spoiler

Jest mapa pokazuje gdzie znajduja sie te same artefakty a napisy na scianie zostaly moim zdaniem napisane przez innych wiezniow ABSTERGO a desmond przezył tylko dlatego bo Lucy wstawiła sie za nim i powiedziała ze moze byc jeszcze przydatny dzieki temu dala mu czas na ucieczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba wlasnie doznalem olsnienia :O
Skoro gra ma sie dziac w zupelnie innych czasach niz jedynka, to wydaje mi sie ze powinni albo raczej musza zmienic glownego bohatera. Albo raczej tego "drugo planowego" Altaira no bo jak niby mogl by miec tyle lat ?
Wiadomo cos moze o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 19:57, Kur0 napisał:

Skoro gra ma sie dziac w zupelnie innych czasach niz jedynka, to wydaje mi sie ze powinni albo raczej musza
zmienic glownego bohatera. Albo raczej tego "drugo planowego" Altaira no bo jak niby mogl by miec tyle lat ?

Chyba wiadomo, że główna postać w Anymusa będzie jakaś inna, a przynajmniej będzie się inaczej nazywać.
Jakiś kolejny, inny przodek Desmonda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 19:57, Kur0 napisał:

Chyba wlasnie doznalem olsnienia :O
Skoro gra ma sie dziac w zupelnie innych czasach niz jedynka, to wydaje mi sie ze powinni
albo raczej musza zmienic glownego bohatera. Albo raczej tego "drugo planowego" Altaira
no bo jak niby mogl by miec tyle lat ?
Wiadomo cos moze o tym ?

Zgadzam sie z balduran2 dodam tylko ze wyglad postaci jego twarz pewnie sie nie zmienia pozostana takie same jedynie imię zostanie zmienione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować