Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2009 o 23:36, donard napisał:

> Kiedy ma mniej więcej wyjść Assassins Creed 2?
Za 65 dni 1 godzinę i około 25 minut

hahah xD dooobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 22:38, Los_Emilos napisał:

Kiedy ma mniej więcej wyjść Assassins Creed 2?


Ja jakoś czytałem(albo widziałem, nie ważne),że ma wyjść 20.11.2009 ale il w tym prawdy to nie wiem C:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie nie podoba spójrzcie na Edzia podczas minuty 1:40 wyglada standardowo tak jak powinien a w minucie 3:43 ma juz zarost... ?Czyżby mozna było zmieniac wyglad naszego bohatera ?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to samo, chciałem powiedziec bo obejrzeniu filmiku ;d Jak dla mnie to był wogóle inny koleś.. Chyba, że zarost zaczyna rosnąć podczas gry, coś jak w przypadku Prince of Persia 1 jak w trakcie rozgrywki wraz z postępem gry mielismy coraz bardziej zniszczone ciuchy. Jak narazie muszę dorwać AC1 na X''a bo nie umiem jeszcze tak dobrze sterować tym Padem, a na AC2 czekam z utęsknieniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jak narazie muszę dorwać AC1 na X''a bo nie umiem jeszcze tak dobrze sterować

Dnia 16.09.2009 o 20:29, WhiteMamba napisał:

tym Padem, a na AC2 czekam z utęsknieniem..

złapiesz skilla ciezke sa tylko początki później jak bedziesz wiedział co i jak to ciezko Ci sie bedzie odnaleźć na klawiaturze (wiem po sobie heh ) ;p a co do jedynki AC to polecam ;)kupuj wersje PL i nie kupuj w klasyku bo brzydkie pudełko i szpeci strasznie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 20:22, miodus napisał:

Cos mi sie nie podoba spójrzcie na Edzia podczas minuty 1:40 wyglada standardowo tak
jak powinien a w minucie 3:43 ma juz zarost... ?Czyżby mozna było zmieniac wyglad naszego
bohatera ?;]


Też mnie to zaciekawiło. Jak dla mnie to jakaś inna postać, bo przecież to jest Bractwo Asasynów, a nie dwuosobowa-organizacja-skupiająca-Ezio-i-Leonardo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem trochę w temacie, ale czy wiadomo już coś na temat EK? Dzisiaj dostałem maila z opisem obu EK - czarnej i białej z tym, że czarna została skreślona jako wyprzedana :P. Zainteresowałem się tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 23:38, Damianuss1 napisał:

Nie jestem trochę w temacie, ale czy wiadomo już coś na temat EK? Dzisiaj dostałem maila
z opisem obu EK - czarnej i białej z tym, że czarna została skreślona jako wyprzedana
:P. Zainteresowałem się tym.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=13690&u=510 tu masz praktycznie wszystko. Wystarczy obserwować te i wątek AC2 a będzie wszystko wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 20:15, miodus napisał:

I wersja po polsku http://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=12294

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że co?! Jeszcze nie nie ujawnili oficjalnie tej informacji o edycjach kolekcjonerskich AC 2, a już "wyprzedane"? I do tego podnieśli cenę zwykłej edycji w sklepie. Po prostu skandal :( Nie po to od kilku miesięcy odkładam kasę, żeby teraz nie móc kupić Czarnej Edycji, bo Ubisoft ma głęboko w nosie zadupie, w którym mieszkam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 12:54, Lamb3rt napisał:

Że co?! Jeszcze nie nie ujawnili oficjalnie tej informacji o edycjach kolekcjonerskich
AC 2, a już "wyprzedane"? I do tego podnieśli cenę zwykłej edycji w sklepie. Po prostu
skandal :( Nie po to od kilku miesięcy odkładam kasę, żeby teraz nie móc kupić Czarnej
Edycji, bo Ubisoft ma głęboko w nosie zadupie, w którym mieszkam :(


Ma raczej w nosie brak zysku na tym terenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować