Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Ech, jeżeli dobrze czytam, to dodatkowa zawartość(oferowana w gram.pl przez co nie kupiłem kolekcjonerki...) w polskiej wersji nie działa i działać nie będzie(chociaż dodatkowe rzeczy z Uplay są odrazu w grze np. strój altaira:)). Dlatego moje dwa kody na Palazzo Medici czekają na dobre "angielskie" ręce.:P Namiary na gramsajcie.

I tak przy okazji, ciekawi mnie czy te dwie dodatkowe misje, zapowiadane na bodajże styczeń-luty, będą działać z polską wersja... Gadanie: " Nie ma Xbox Live Gold w Polsce" mnie nie satysfakcjonuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega mówiła, że ma działać, ale ile w tym prawdy, to nie wiadomo...

Edit: Zostaw sobie te kody i jak nie będziesz czegoś wiedział to Diverso Ci pomoże i mu dasz w nagrodę kod. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 16:55, barsum napisał:

Ech, jeżeli dobrze czytam, to dodatkowa zawartość(oferowana w gram.pl przez co nie kupiłem
kolekcjonerki...) w polskiej wersji nie działa i działać nie będzie(chociaż dodatkowe
rzeczy z Uplay są odrazu w grze np. strój altaira:)). Dlatego moje dwa kody na Palazzo
Medici czekają na dobre "angielskie" ręce.:P Namiary na gramsajcie.

I tak przy okazji, ciekawi mnie czy te dwie dodatkowe misje, zapowiadane na bodajże styczeń-luty,
będą działać z polską wersja... Gadanie: " Nie ma Xbox Live Gold w Polsce" mnie nie satysfakcjonuje...

ile razy mam pisać.. ze te dodatki są zamiesczone bezposrednio w polskiej wersji gry... wiec nie trzeba ich pobierac itp bo one juz tam są....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 17:08, Starter napisał:

ile razy mam pisać.. ze te dodatki są zamiesczone bezposrednio w polskiej wersji gry...
wiec nie trzeba ich pobierac itp bo one juz tam są....


Dodatki z Uplay-u. Dodatki, które normalnie dodawane były do kolekcjonerek(bodajże 3) prawdopodobnie nie są, chyba że sam je odnalazłeś.:) W każdym razie kody mam dwa więc Diverso i tak niech się zgłosi, będzie miał dodatkowy prezent na mikołaja.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG... chodzi o kody na dodatkowe lokacje, a jak dodają kod do pre-orderu to trochę trudno wpisać jak uplaya nie ma... -.- Może inna rzecz w EK jest, bo tam nie ma żadnego kodu i tam lokacja może być od razu już wgrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale masz tylko jedno podejście, jak przypadkowo przejdziesz do następnego wspomnienia, to musisz zaczynać grę od nowa, żeby to zaliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 17:17, Albii napisał:

OMG... chodzi o kody na dodatkowe lokacje, a jak dodają kod do pre-orderu to trochę trudno
wpisać jak uplaya nie ma... -.- Może inna rzecz w EK jest, bo tam nie ma żadnego kodu
i tam lokacja może być od razu już wgrana.

omg.. mówie Ci że są w grze już bo grzebali w kodzie gry... Nawet na PS3site o tym na forum głośno jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>mówie Ci że są w grze już bo grzebali w kodzie gry...
Jakbym nie wiedział... Tylko niby jak mają być mapy w zwykłym wydaniu z pre-ordera do, których kod jest na karteczce i trzeba go wpisać w grze, tylko, że Uplay wycięli w 100% ? Co innego EK w których nie ma żadnego kodu i dodatkowa lokacja chyba od razu jest w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania.
1. Jak podcinać wrogów "bronią długą"?
2. Jak rozwiązać zagadkę obiektu 16 z

Spoiler

hasłem do archiwów drugiej wojny światowej, podpowiedź jest jakaś o liczeniu kształtów, ale jej nie rozumiem

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 16:37, Kaucz napisał:

A masz wersje na PS3? Czy piszesz to ot tak?

Mam wersję na PS3 angielską. Nie chciało mi się czekać do polskiej premiery. "Najlepiej" o wydajności przekonałem się właśnie, gdy chciałem zdobyć trofeum "Sweeper". Podcinałem do 10 osób naraz, bo wokół stało mnóstwo cywilów i gra cięła się równo.

@Gvynbleidd
1. Wykup tutorial walki bronią długą na ringu w willi za 10000f. Tam Cię wszystkiego nauczą i od tej pory będziesz mógł podcinać.
2. Najlepiej podaj nazwę hakowanego pliku.

@Diverso
Między misjami jest automatyczny zapis, a do wspomnień głównych nie można wracać, mam nadzieję, że wyjdzie na to jakiś patch, bo potrzebuję lepiej zrozumieć fabułę i chciałbym powtórzyć kilka wspomnień. Więc jeżeli jesteś już w na tyle zaawansowanej fazie wspomnienia, że nie zdobędziesz trofeum/achievmenta, wybierz z pulpitu Animusa opuszczenie wspomnienia i rozegraj je jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pierwsze dostałeś odpowiedź, a drugie to jeśli dobrze pamiętam,

Spoiler

to jedno z ostatnich wspomnień. Jeśli dobrze pamiętam to do 7- dopasuj coś w kształcie odwróceonego G z ostrymi bokami, do 9 kształt muszki (taka od ubrań) a do ostatniej cyfry (nie pamiętam co to za cyfra), figura w której mały romb jest schowany w dużym. Na kółku chyba się nic nie zmieniało, ale znak mniejszości powinien być nad jedynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakie sa dokładne wymagania sprzetu no obawiam sie ze pomarzyc mozna ale moze mi zrobicie niespodzianke i pogram
Mam core 2 duo 2.2 , 2 gb ram , gt 8600 jest szansa ? Bo jedynka chyba tak posza buy , nie wiem bo niegrałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 21:11, karolekx23x napisał:

jakie sa dokładne wymagania sprzetu no obawiam sie ze pomarzyc mozna ale moze mi zrobicie
niespodzianke i pogram
Mam core 2 duo 2.2 , 2 gb ram , gt 8600 jest szansa ? Bo jedynka chyba tak posza buy
, nie wiem bo niegrałem

Nie martw się. Będzie chodzić w maksymalnych ustawieniach w full hd ze wszystkimi wodotryskami włączonymi. Matko i jej córko, niektórym to faktycznie bozia pożałowała rozumu. Gra na komputery osobiste ma się pojawić dopiero w 1~2 kwartale 2010 roku. Wymagania nie zostały jeszcze podane, a tym bardziej nie powiemy Ci, czy będzie działać czy nie. Wiele zależy od optymalizacji, którą programiści ostatnio brzydko mówiąc, olewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować